Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nagyon vágyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon vágyok egy kapcsolatra, de egyszerűen senki sem fog meg annyira, hogy beleszeressek?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos csak kémiával, vonzalommal, esetleg szerelemmel működik egy kapcsolat. Voltam mostanában több randin, de egyik sráccal sem jutottam pár találkánál tovább.

Pedig annyira vágyom az ölelésekre, a gondoskodásra, hogy legyen mellettem valaki, aki támogat. Meg én is nagyon-nagyon szeretnék szeretni valakit, de sajnos nem megy parancsszóra. Szerintetek van olyan, hogy sosem leszek igazán szerelmes?


2021. ápr. 7. 22:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is így voltam vele az utóbbi egy évben. Most van egy srac;aki nagyon aranyos és figyelmes velem,természetesen nekem is tetszik és igyekszem viszonozni,ugyanakkor nekem több idő kell ahhoz pár hétnél, hogy komoly érzelmek alakuljanak ki. Elsó talin nem fogott meg külsőre de adtam neki lehetőséget és olyan kémia lett köztünk, hogy azta. Úgyhogy siman elképzelheto, hogy egyszerűen csak túlságosan gorcsolsz már azon hogy lesz e kémia vagy nem. Adj több idot magadnak és egy szimpatikus partnernek,mert ha jól érzitek magatokat és nem taszít, akkor simán kialakulhat akármi.


22 nő

2021. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!