Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért vannak megsértődve azon, hogy mindenki hasonlót keressen magához? Miért akarnak ennyire különbözőt maguktól?

Figyelt kérdés
Ott van például a pénzkérdés. Vagy a diploma. Vagy a külső. Miért szidják azokat a nőket, akik mást kezdtek az életükkel, ha közben társat keresnének közöttük? És miért keresnek társat közöttük, ha belül mélyen lenézik, akinek jobban megy, többet tanult, vagy többet törődik a külsejével? Ha már úgyis utálják őket, nem lenne egyszerűbb mégis csak a hozzájuk hasonló lányokkal foglalkozni?

2021. ápr. 9. 11:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
3%
A felszínes nőkre vonatkozik minden fajta negatív kritika, nem a ki mondottan tanult nőkre.. Provokatív kérdés megint.
2021. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
40%

7-es válaszoló!


Magyarországon évről évre kevesebben mennek egyetemre, szóval nem igaz, hogy egyre több a diplomás...


Dunát lehet rekeszteni a műkörmös, szempillastylist, szemöldöktetováló, fodrász, sminkes, kozmetikus, személyi edző lányokkal.


Miért nem velük ismerkedsz?

2021. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
93%
Picit inkább az a baj, hogy nem hasonlót keresnek magukhoz. Ha férfiként átlagos, heti párszor sportoló, diplomás, szüleivel élő ember vagyok, akkor egyesek szerint túlzó igény ha egy diplomás, szüleivel élő, néha sportoló nőt keresek. Pedig szerintem hasonlót keresek magamhoz, de általában jön az "adj lejjebb az igényekből". Miért?
2021. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
29%

Nem igazán értem a kérdést.


"Az itteni férfiak miért vannak megsértődve azon, hogy mindenki hasonlót keressen magához? Miért akarnak ennyire különbözőt maguktól?"

Az itteni nők pont ugyanannyira megvannak ezen sértődve. Nem egy olyan kérdés jött már, ahol szürke kisegér nő sírt, hogy xy menő pasi nem veszi észre vagy hogy vajon akarhat e tőle többet. Szóval, ezt felesleges volt a férfiakra kihegyezned.


"Miért szidják azokat a nőket, akik mást kezdtek az életükkel, ha közben társat keresnének közöttük?"

Szintén ugyanezt csinálják a nők. Ha egy férfi jól néz ki és mondjuk 30 évesen szexnél nem akar többet egy nőtől, akkor őt is elég sok nő elszidja mindennek és éretlennek állítja be.


"És miért keresnek társat közöttük, ha belül mélyen lenézik, akinek jobban megy, többet tanult, vagy többet törődik a külsejével?"

Ez a kérdés is szintén áll a nőkre. Nem véletlen az sem, hogy mennyi olyan kérdés jön, hogy a pasi csak szexet akart, majd lelépett.


"Ha már úgyis utálják őket, nem lenne egyszerűbb mégis csak a hozzájuk hasonló lányokkal foglalkozni?"

Szintén igaz mindkét nemre.


Ééés, miután túlléptünk azon, hogy valamiért nálad ez a dolog csak a férfiakkal kapcsolatban szúrja a szemed, nézzük meg a dolgot együtt, mindkét nemnél: A legtöbb embernek nem jött össze az életben az, amit akart, viszont szívesen megkapná másban azt, amit akart. Ezért van az, hogy a 100 kilós kocka és a szürke kisegér prűd csaj is örülne egy top csajnak/pasinak.

2021. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenkor persze hisztiznek és kikérik maguknak a minimális önreflexióra is képtelen nőgyűlölők...akik még az előző kérdéseknél olyanokat írnak, hogy a nőket kb tenyészállatként kéne tartani. Hagyjuk már. Maradjunk annyiban, hogy ti életetek végéig itt fogtok fogcsikorgatva gyűlölködni és mindig lesznek férfiak-nők, akik időről időre ellentmondanak nektek, de ti azt is leszarjátok, mert egy tejesen beszűkült világban éltek csak.
2021. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
63%
15 vagyok nyilván nem a normálisan válaszoló férfiakra értettem az előbbit.
2021. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi diplomás nőként (mintha az olyan nagy dolog lenne) nekem volt szakmunkás barátom. Nem éreztem azt, hogy "nem lennénk egy kategória". Ő emberileg köröket vert bárkire akit ismertem. Diploma ide vagy oda. De nyílván ehhez olyan személyiséget és szemléletmódot is hozott, hogy bele is szerettem.


Közös barát révén ismertük meg egymást. (tindert és ezeket a vackokat hagyjuk is).

2021. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az, aki általános igazságként kijelent olyanokat, hogy a nők maguk felett keresgélnek, beteg fejben.

Volt dolgom hasonlóval, ismerkedni akart velem, én nem akartam, mert nem tetszett, mire jött az észosztás, hogy mégis mit akarok középszerű nőként, mekkora pofám van már. Neki a szép nő a feltöltött szájú, agyonsminkelt nőt jelentette, ezért nem feleltem meg az ízlésének, pedig nem vagyok szürke kisegér, csak nem a kínai piacos, csillogó csöcskidobós ruhákat hordom és nem rajzolgatom a szemöldököm.

Hetekig zaklatott, caps lock-ot benyomva írogatott már a végén, hogy szálljak le a földre, nem vagyok jó nő, mi a francot akarok, miért nem értékelem, hogy ő adott volna esélyt.

Amikor összejöttem a párommal, már kamu profilról is írogatott, hogy csalni fog, és meg kellene engem rúgdosni, amiért azt hiszem, komolyra kellek neki, stb.

Tudom, hogy ő csak egy példa, de szerintem valamilyen formában mind önbizalom tördelő nyomorult az, aki szerint ez egy általános igazság a nőkre.

2021. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
33%

#18: Mit gondolsz azokról a nőkről, akik szintén ezt gondolják?

Furcsa, de én egyedül ezen a helyen látom azt, hogy ez nincs így. A környezetemben a férfiak és nők többsége simán azt mondja, hogy a nőkre elég jellemzi, hogy maguk fölé próbálnak választani és/vagy a férfiak igényei nagyon alacsonyak. Konkrétan a saját anyám is ezt mondja.

Én nem mondom, hogy minden nő ilyen, de azért az elég meredek, hogy mennyi nő panaszkodik, hogy nem talál normális pasit, miközben a saját kategóriájukba eső pasikat lazán kiszórják.

2021. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
91%

"#18: Mit gondolsz azokról a nőkről, akik szintén ezt gondolják?"


Ugyanazt, mint a konteohívő, vallási fanatikus, buta emberekről. :D Attól, hogy nők mondják, nem fogom jobban ezt hinni. Azt is utálom, amikor férfiakról mondanak ilyen általános baromságokat.


Nekem volt pont az itteni okostojások szerint legkapósabb időszakomban (20-22) 2 teljes év, amíg nem találtam normális társat, és nem azért, mert nem voltak próbálkozók, hanem mindket elküldtem. Nem a szintemen voltak, hanem némelyik megalázó mértékben alatta.

Végül mégis találtam hozzám sokmindenben nagyon hasonló, rendes párt, 7 éve velem van. Pedig sok habzó szájú, önbizalom taposó rúgdosó volt.


Én abban hiszek, hogy aki komoly, potenciálisan sírig tartó kapcsolatot keres, az válogat. Akár férfi, akár nő.

Én sosem tudtam lazán venni a dolgot, hogy legyen valaki, aztán majd eldől, mi lesz, csak szerelemből akartam már együtt lenni a párommal, ugyanakkor ésszel felmérve is passzolni, mivel előtte már voltak rossz tapasztalataim ezzel a "hátha beleszeretek" dolgoggal.

2021. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!