Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért vannak megsértődve azon, hogy mindenki hasonlót keressen magához? Miért akarnak ennyire különbözőt maguktól?

Figyelt kérdés
Ott van például a pénzkérdés. Vagy a diploma. Vagy a külső. Miért szidják azokat a nőket, akik mást kezdtek az életükkel, ha közben társat keresnének közöttük? És miért keresnek társat közöttük, ha belül mélyen lenézik, akinek jobban megy, többet tanult, vagy többet törődik a külsejével? Ha már úgyis utálják őket, nem lenne egyszerűbb mégis csak a hozzájuk hasonló lányokkal foglalkozni?

2021. ápr. 9. 11:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
31%

A 20# as

Röviden azt akarta leírni,hogy legkapósabb korában váltogatta a partnereit.Pezsgett az élet!

Ezt így fordítjuk le.


Ha egy férfi csinálja legkapósabb korában,akkor az megbízhatatlan,kéjenc,és csak kihasználja a másikat.


De mivel ő a nő,így ez arra módosul,hogy sokan voltak,csak nem az én szintemen.Es én "alaposan","aktívan" kerestem a komoly kapcsolatot!


Értjük termeszetesen..

2021. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
72%

"Röviden azt akarta leírni,hogy legkapósabb korában váltogatta a partnereit.Pezsgett az élet!


Ezt így fordítjuk le."


Arról nem én tehetek, hogy te így fordítod le. Nem volt a 2 év alatt egyetlen partnerem sem.

Lassan 30 éves vagyok, a mostani párommal több, mint 7 évre vagyok együtt, és ő a 3. partnerem. Előtte összesen 2-vel volt bármiféle szexuális kapcsolatom, és mind2 a barátom volt, nem egyéjszakás.

2021. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
12%

#20: Szóval azt mondod, hogyha rengetegen megfigyelnek egy jelenséget, ami rengeteg emberre jellemző és azt mondják, hogy NEM MINDEN EMBERRE, de sokra jellemző, akkor ők konteóhívők meg fanatikusok? Miért?


Érdekes egyébként ez a szint dolog is. Ma egy másik kérdésnél azokat állították be olyannak, mint te az előbb másokat, akik szintekről mertek beszélni. Érdekes megfigyelni, hogy az oldalon mennyien vannak, akik mindenkit lehúznak, aki mást mer gondolni, mint ők. És nem érvekkel, hanem csak a másik szellemi képességeinek alázásával.


A válogatásban egyetértünk, bár nem értem, hogy ez hogy jött a témához. Az külön vicces, hogy arról írsz, 2 évig keresgéltél, amíg találtál 1 normális embert, akivel passzolsz. Akik meg próbálkoztak, azok a kategóriád alatt voltak. Ez pont inkább afelé húzza a témát ám, hogy a kategóriádból is jó eséllyel próbálkoztak, csak őket magad alattinak tartottad, majd 2 év után jött valaki, aki jobb volt a kategóriádnál és esélyt adott neked.

2021. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
83%

"Ez pont inkább afelé húzza a témát ám, hogy a kategóriádból is jó eséllyel próbálkoztak, csak őket magad alattinak tartottad, majd 2 év után jött valaki, aki jobb volt a kategóriádnál és esélyt adott neked."


Szerencse, hogy nem ismered a szitut, sem engem, és nem tudod, mennyire nevetséges még az ötlet is. :D


"Szóval azt mondod, hogyha rengetegen megfigyelnek egy jelenséget, ami rengeteg emberre jellemző és azt mondják, hogy NEM MINDEN EMBERRE, de sokra jellemző, akkor ők konteóhívők meg fanatikusok? Miért?"


Ilyet sem mondtam. Úgy látom, nagyon jó vagy abban, hogy olyanokat láss a másik szavai mögé, amit nem mondott.


Szerintem nem választ a nők többsége a saját szintje fölé. én nem látok ilyen jelenséget, ennyi az egész. Olyat viszont igen, hogy akik ezen vergődnek, általában soviniszta elmebetegek. Ők viszont egy szűk réteg, nem a férfiak többsége, sőt, még csak nem is a fele. Mint pl. az is, aki egyből kitalálja, hogy vmi szutyok ribi voltam, aki 2 éven át falta az életet, mikor konkrétan semmi ilyet nem írtam, sőt, szerintem világos kéne legyen pont az ellentéte, mivel írtam, hogy nem találtam társat, és "mindet elküldtem".

2021. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
12%

"Szerencse, hogy nem ismered a szitut, sem engem, és nem tudod, mennyire nevetséges még az ötlet is. :D"

Szóval szerencse, hogy nem ismerlek téged, de te több millió embert húztál le. Azért, ehhez kell egy bizonyos mértékű egoizumus, az tény.


"Ilyet sem mondtam. Úgy látom, nagyon jó vagy abban, hogy olyanokat láss a másik szavai mögé, amit nem mondott."

Volt egy kérdés, hogy bizonyos témáról valamit gondoló emberekről mit gondolsz, majd ezt írtad rájuk. Ebben semmi kiforgatás nem volt. Ha a saját válaszod sem vállalod, akkor inkább került az internet világát.


"Olyat viszont igen, hogy akik ezen vergődnek, általában soviniszta elmebetegek. Ők viszont egy szűk réteg, nem a férfiak többsége, sőt, még csak nem is a fele."

Ezt már nagyjából leírtad. Erre írtam, hogy a környezetemben a többség simán azt látja, hogy de, így van. Nemtől függetlenül. És még nem is soviniszták. Aztán rájuk húztál még pár negatív jelzőt.

2021. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
85%

" több millió embert húztál le"


Több milliót? :D Azokat húztam le, akik próbálkoztak nálam.

2021. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
18%

"Mit gondolsz azokról a nőkről, akik szintén ezt gondolják?"


Ugyanazt, mint a konteohívő, vallási fanatikus, buta emberekről. :D Attól, hogy nők mondják, nem fogom jobban ezt hinni. Azt is utálom, amikor férfiakról mondanak ilyen általános baromságokat."


Annyira durva, amikor valaki arra sem emlékszik, hogy saját maga mit írt.

2021. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
31%
#26 Hagyd #27-est. Ő minden inget magára vesz akkor is ha épp a kutya sem bántja...
2021. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
47%

Szó nincs arról, hogy ne emlékeznék, csak azt hittem, a próbálkozókra gondolsz.


Amúgy természetes, persze, hogy ilyen embereket lehúzok. Konteohívőket, vallási fanatikusokat, alap szintű tudományos kérdésekhez síkh.ülyéket, de ugyanezt gondolom a soviniszta, rasszista, rosszindulatú emberekről is. Az emberiség nagy része egy kalap sz.art nem ér, én igazából nem bánnám azt sem, ha kipusztulna az egész, még úgy sem, ha én magam is odaleszek mindenkivel együtt. Pedig egyébként szeretek élni. :)

2021. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
93%
#28: De, itt egyik kategóriáról sem volt szó, hanem szimplán olyan emberekről, akiknek van egy tapasztalata, ami eltér a te véleményedtől. Őket mostad össze ezzel a 2 kategóriával, pedig nem tartoznak ide.
2021. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!