Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfinak nincs lakása,nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfinak nincs lakása,nők szemében lúzer, semmit sem ért el, ha a nőnek nincs lakása férfi szemében az teljesen jól van, mert magasak az ingatlan árak?

Figyelt kérdés

Egy hete olvasgatom itt vissza a kérdéseket, nemrég regisztráltam.

Utóbbi egy két évben hihetetlen sok ellenszenves válasz jön a társkeresős kérdésekre.

Tudom többségét trollok írják de belegondolni is rossz, hogy a másik részük normál ember, és ezt teljesen normális emberként is gondolja, amit kérdeztem.

Miért gondolkodnak így?


2021. ápr. 28. 17:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
68%
De amúgy tőled függ. Te kijelentheted, hogy neked innentől csak lakástulaj nő kell, és meg van oldva.
2021. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van egy kolléganőm aki kijelentette, hogy egy 30 éves férfinek NAGY lakása kell legyen. Kérdeztem tőle, hogy de hát neki miért nincs mert jó az ő fizetése is és láthatja, hogy nem olyan egyszerű összegyűjteni annyi pénzt. A válasz az volt, hogy "találja fel magát".

Az ilyen nők köztünk élnek. És ez a nő még nem is annyira szép, hogy azt mondjad, hogy legalább dekorációnak jó lesz.

2021. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Találja fel magát....

Na ez szép!

Meglepődök én is néha hogy milyen emberek vannak.

2021. ápr. 28. 18:20
 14/40 anonim ***** válasza:
66%
Mi aakdályoz meg vagy tiltja meg neked, hogy elvárd, hogy a nőnek lakása legyen? De akkor ne fiatalabb, hanem idősebb nőt keress, hogy előrébb legyen már a karrierjében.
2021. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%
14-es...az anyagiasságra anyagiasság a válasz. Nem hinném. Én abban hiszek, hogy közösen építjük a jövőnket. Ha most engem választ a hölgy mert van lakásom, akkor könnyen egy másik férfit választhat később mert neki villája van. Ez szerintem nem normális...de hát ha ezt a férfiak elfogadják akkor nem a nők a hülyék.
2021. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
59%
1: Előnyben? Próbáltál már férfiként kereskedelemben elhelyezkedni? Mire behívnának interjúra, már egy nő mosolyog rád a pult mögül. Persze ha csőszerelőket nézzük, akkor valóban más a helyzet!
2021. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
35%
#16 halkan megsúgom, hogy azért a nőt vették fel helyetted, mert valszeg ütősebb volt az önéletrajza, vagy tíz IQ-val több volt neki, mint neked...
2021. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
20%
Vagy jobban szopott
2021. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pozíciók ahova nőket preferálnak és vannak ahova férfiakat...ez nyílt titok. Még azt is elárulom, hogy amikor a főnökömnek aszisztensre volt szüksége, a "kellemes megjelenés" is kritérium volt nem csak az, hogy nő legyen az illető.
2021. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

17 nem mindig.


Kaptam mar meg interjun, hogy not keresnek.


Boltban azert, mert empatikusabbak. Ugyfelszolgalatnal kedvesebb a hangjuk. Recepcios, dekorativann a vendegeknek. Es sorolhatnam.

2021. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!