Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfinak nincs lakása,nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfinak nincs lakása,nők szemében lúzer, semmit sem ért el, ha a nőnek nincs lakása férfi szemében az teljesen jól van, mert magasak az ingatlan árak?

Figyelt kérdés

Egy hete olvasgatom itt vissza a kérdéseket, nemrég regisztráltam.

Utóbbi egy két évben hihetetlen sok ellenszenves válasz jön a társkeresős kérdésekre.

Tudom többségét trollok írják de belegondolni is rossz, hogy a másik részük normál ember, és ezt teljesen normális emberként is gondolja, amit kérdeztem.

Miért gondolkodnak így?


2021. ápr. 28. 17:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
65%

24: "Én sem állnék le olyan pasival, aki 30 eves korara nem tudott osszehozni egy lakásra való önerőt."


Nem tudom hogyan állsz a matekkal, de 5 évvel ezelőtt aki mondjuk 25 évesen egyetemről kiesve gyűjtögetni kezdett, annak 30 évesen nem igazán lehet lakása, mivel kb. duplázódtak az árak, a megtakarítások mértéke pedig még elég jó fizetéssel sem lett dupla annyi. Ami lakás akkor 6 millió volt, most olyan 13. Vidéken a semmi közepén. Pesten meg ne is beszéljünk róla, mennyi.

2021. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

26 évesen van saját lakásom. A kutyát nem érdekli és ez amúgy sem "látszik" az emberen. Elvégre nem úgy megyek az utcán, hogy "csajoooooook nekem van lakásom"...

Szóval baromság a feltételezés.

2021. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
A kerdesek elejen mar megint elojott az a bizonyos verseny a nokert. Minden fiatal nore pasik tomegei nyomulnak. Hm. Hany fiatal not hallok en panaszkodni, hogy bar szeretnenek kapcsolatot nem jon ossze. Elmennek szorakozohelyre egymassal tancolnak, mert a fiuk nem mennek oda houzajuk meg ehhez hasonlo sztorik. Annyira szanalmas amikor itt a gyk-n az nem letezo ferfi tobbletre hivatkoznak incel fiukak.
2021. ápr. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
31%

#31

Konyvelő lévén nagyon jól állok a matekkal. Én 21 évesen jottem ki főiskoláról! És 26 évesen vettem saját lakást! 50%önerővel....Ha nekem Nőként ment, egy pasinak is menjen...

2021. ápr. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 VincentLaw ***** válasza:
67%

Linkedin-en szoktam bírni, hogy ott olyan számban írnak rám nők (sajna nem társkeresés miatt :D), hogy az hihetetlen. Pasival elég ritkán találkozok ebben a közegben. Gondolom nőket preferálnak ott is, mert velük könnyebben lehet mondjuk marketingelni egy állást, pláne ha szépen mosolyog is. Ezt a patriarchátust hagyjuk már, mert már rég nincs. És ahogy egy korábbi kommentelő is írta, vannak területek, ahova nőket, vannak, ahova pasikat keresnek.


#33

"Hany fiatal not hallok en panaszkodni, hogy bar szeretnenek kapcsolatot nem jon ossze."

Azt kifelejtetted, hogy azok közül a pasik közül, akiket kiválogattak, azok között nincs olyan, aki összejönne velük, nehogymár ezért is a pasi legyen a hibás, aki akarna, csak konkrétan láthatatlan. Sok pasi is akarna kapcsolatot, csak konkrétan el sem jut a beszélgetésig sem.


"Elmennek szorakozohelyre egymassal tancolnak, mert a fiuk nem mennek oda houzajuk meg ehhez hasonlo sztorik."

Itt is azt tudom csak mondani, hogy akit első pillantásra kiválogatott, azok közül nincs olyan, aki odamenne, a másik az nem érdekes, aki addig láthatatlan volt, amíg oda nem ment. Hágy olyan sztorit tudnék mesélni, amikor nem finoman, sőt bunkózva lett lekoptatva egy pasi, csak azért, mert bepróbálkozott. Az a stílus, hogy 'Hogy gondoltad, hogy idejössz, nézz már tükörbe ember'. Nem mondom, hogy az összes próbálkozás így szokott végződni, de meg merem kockáztatni, hogy az esetek több mint a fele igen. Nálam is volt, hogy bepróbálkoztam, hát magyar lányok küzöl a default válasz a "Van barátom" (akkor is, ha amúgy nincs), külföldiekkel meg volt már párszor, hogy túristavezetőt kerestek.

2021. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
55%

mucikáim. Tudjátok ti melyik országban vagytok? Itt lassan egyedül albérletezni is luxus.


24 mucika a hitelfelvételnél kit érdekel, hogy NŐ vagy vagy férfi?Jaaa, te NŐ vagy, nyilván el vagy nyomva mindenhol...hát nem.

2021. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

bocs, de arra vered magad, hogy képes voltál elsétálni egy bankba és hitelt felvenni, amit ma már otthonról is lehet? Ehhez nem kellett férfinek születni.


A másik, ami nevetséges, hogy tanultál egy szakmát, ami piacképes és nem annyira sok ember képes/akarja megtanulni. DE az IT is idesorolható.


Tényleg ez alapján degradálsz, meg ez a nagy eredmény?

2021. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
26%
#7-nek MINDEN SZAVA IGAZ. Mocskosss nök!
2021. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
34: És mikor, ha szabad tudni? 2010-ben? Én is vehetnék az akkori árakon hitelmentesen lakást, ez ma az önerőre sem elég!
2021. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

na igen, meg tök örülök, ha valaki félre tud rakni, de ne várjuk már el más embertől, hogy igenis ő is takarítson meg ennyit, annyit és ha nincsenek olyan ANYAGI javai, mint nekem, akkor kuka. ez elitista hozzáállás-


Ja hát persze, aki átlag fizetséből él az csóró meg igénytelen....

2021. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!