Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnam ere az elképzelés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnam ere az elképzelés, hogy a szélsőséges blackpill férfiak gyűlölik a nőket?

Figyelt kérdés
Én nem a nőket gyűlölöm, hanem azokat a férfiakat, akik elfogadják a jelenlegi rendszert és legitimálják a jelenlegi párkapcsolati piacot, ahol a nők korlátlanul férnek hozzá az alfákhoz.

2021. ápr. 29. 13:17
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Még a feministákat se utálom. Teljesen megértem őket, hiszen a biológiájuk azt diktálja nekik, hogy a lehetséges legjobb férfit válasszák szexpartnernek. Ezt a biológiai vágyukat a mostani rendszerben tudják kielégíteni a legjobban, így mem csoda, hogy megvédik.
2021. ápr. 29. 13:19
 2/51 A kérdező kommentje:
(*honnan ered)
2021. ápr. 29. 13:19
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Az általános megnyílvánulásaiból az olyan férfiaknak, akik "incel" jelzővel illetik magukat. Hogy melyik pill csoportba tartoznak, az általában ennyiből nem derül ki.
2021. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
90%
Tök mindegy ki milyen pill, meg milyen ideológiát gyárt hozzá, ha valaki bárki (!!) mást okol és gyűlöl a saját sikertelensége miatt, az egy emberi hulladék. Ennyi az egész, nem kell bonyolítani.
2021. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
96%

"Még a feministákat se utálom. Teljesen megértem őket, hiszen a biológiájuk azt diktálja nekik, hogy a lehetséges legjobb férfit válasszák szexpartnernek."

Ennek mi köze a feminizmushoz? Az a baj veletek, hogy egyetlen intelligens példány sincs köztetek, tehát azt sem tudjátok, mit beszéltek. Más baj nincs.

2021. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

‘Én nem a nőket gyűlölöm, hanem azokat a férfiakat, akik elfogadják a jelenlegi rendszert és legitimálják a jelenlegi párkapcsolati piacot, ahol a nők korlátlanul férnek hozzá az alfákhoz.‘


mi az, hogy HOZZADAFERNEK alfakhoz?! ez nem ivoviz, amihez vagy hozzafersz vagy nem, itt emberekrol beszelunk, az megvan?


ha te ‘alfa’ lennel es jutna annyi szep csaj, amennyit akarsz, neked se lenne bajod a rendszerrel. tehat nem meggyozodesbol beszelsz, csak keserusegbol es irigysegbol.

2021. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogypárkapcsolati piac...
2021. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
89%
Nincs olyan, hogy párkapcsolati piac...
2021. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
A férfiak, akik az incel kifejezést használják és antifeminista dolgokat írnak ki, valójában az amerikából eredő blackpill ideológiát követik.
2021. ápr. 29. 13:41
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a blackpill? Sose halottam róla. A többi említett kifejezést persze ismerem.
2021. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!