Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnam ere az elképzelés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnam ere az elképzelés, hogy a szélsőséges blackpill férfiak gyűlölik a nőket?

Figyelt kérdés
Én nem a nőket gyűlölöm, hanem azokat a férfiakat, akik elfogadják a jelenlegi rendszert és legitimálják a jelenlegi párkapcsolati piacot, ahol a nők korlátlanul férnek hozzá az alfákhoz.

2021. ápr. 29. 13:17
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

"nem minden "incel" ennyire elborult":


Ezért nem jó, hogy mindeki az incel szót használja. A blackpill követők az említett "elborultak".

2021. ápr. 29. 14:37
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

Én most vesztettem el a fonalat.

A kérdés arról szól, hogy miből gondolják az emberek, hogy a black pill pasik gyűlölik a nőket, majd azt írod ők az incel férfiak elborult csoportja. Akkor az alap kérdés mit takar? Főleg, ha te magad is black pill vagy.

2021. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

blackpill?meg redpill...kérek szépen valakit világosítson fel mi az.

Lehet én is az vagyok?

Mivel ide járok normális az fix h nem.


Amit még nem értek...hogy elvileg van 10%alfa..és övéké minden nő..De hogy bírják?Főleg ,hogy szerintem egy időben egyszerre több nővel is kell ,hogy csinálják különben nem jutna a nem alfáknak is.


Szerintem a Mikulás van a dologban :DÉs ezért lógnak a panelok ablakában a bugyik jelezvén nekik h szabad a pálya :D

2021. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
Idézőjelben elborultak, tehát nem azok, de értem miről/kikről beszélsz, amikor ezt írod
2021. ápr. 29. 14:58
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

"Erről van egy 500 válaszos kérdés már, nincs kedvem megint leírni, hogy szerintem mit kéne csinálni."

Akkor linkeld már be, légyszi, ne nekünk kelljen áttúrni a fél gyk-t azért, hogy egyáltalán megtudjuk, miről van szó.

2021. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
0%

4-es!


”ha valaki bárki (!!) mást okol és gyűlöl a saját sikertelensége miatt, az egy emberi hulladék”


Ezt mondod a zsidóknak is meg a kommunizmus áldozatainak is?

2021. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a zsidók vagy a kommunizmus áldozatai a saját sikertelenségük miatt utálnak másokat?
2021. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
A zsidók mondjuk eléggé utálják a nácikat, meg a kommunizmus áldozatai is a komcsikat.
2021. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
A saját sikertelenségük miatt?????
2021. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!