Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnam ere az elképzelés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnam ere az elképzelés, hogy a szélsőséges blackpill férfiak gyűlölik a nőket?

Figyelt kérdés
Én nem a nőket gyűlölöm, hanem azokat a férfiakat, akik elfogadják a jelenlegi rendszert és legitimálják a jelenlegi párkapcsolati piacot, ahol a nők korlátlanul férnek hozzá az alfákhoz.

2021. ápr. 29. 13:17
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
#9: Kövessék, csak ne csodálkozzanak, ha egy nő sem áll velük szóba.
2021. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

" ahol a nők korlátlanul férnek hozzá az alfákhoz."


Kész. Lehet még lejjebb a színvonal?

2021. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

A csajozásnak 3 módja van:


1. Szociális élet

2. Idegen lányokhoz megyek oda (Fesztiválok, clubbok, beülős helyek)

3. Online


Én főleg a második kategóriában mozogtam, viszont azt vettem észre, hogy ezt a lányok egyre kevésbe akarják/tolerálják. 2014ben még lehetett így csajozni, de ma már nem igazán.


Marad az 1 és a 3. Az 1. kategóriához benne kell lenni egy olyan baráti körben, amiben sok lány és fiú is van. Sajnos egyre kevesebb ilyen baráti kör van és egyre nehezebb egy ilyenbe bejutni.


Tehát a legtöbb férfinek marad az online, ami gyakorlarilag egy PIAC szó szerint értve is. A párkapcsolati piac létezik és egyre többen szorulnak oda.

2021. ápr. 29. 13:47
 14/51 A kérdező kommentje:
12: Az alfát is hagyjuk. CHAD
2021. ápr. 29. 13:48
 15/51 anonim ***** válasza:
92%

"A férfiak, akik az incel kifejezést használják és antifeminista dolgokat írnak ki, valójában az amerikából eredő blackpill ideológiát követik."


Ezt te magad ítrod, te nagy ész! Vagy szerinted a szeretet és elismerés jele, ha felsőbbrendűnek tartod magad a másiknál? Csak mert aki antifeminista, az alsőbbrendűnek tartja a nőket. :D

2021. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
10: Magyarországon az incel kifejezést használják, ez azonban nem helyes, mivel vannak incelek, akik nem követik az ehhez kapcsolódó ideológiát. Közben egyre több olyan incel is van, akik kigyúrták magukat, így nem incelek többé, viszont ezt az ideológiát követik továbbra is. Ezért jobb, ha az incel helyett a blackpillt használjuk.
2021. ápr. 29. 13:50
 17/51 A kérdező kommentje:
15: Nem tartom magamhoz képest alsóbrendűnek. Én is a legszebb lányokat szeretném, ők is a legszebb fiúkat. A nők és férfiak közötti kapcsolaton viszont változtatnék mindenképp.
2021. ápr. 29. 13:51
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
istenem ez a chad-ezes meg alfazas olyan, mintha valami 10 eves kisfiuk beszelgetnenek:Ddd nevetseges az egesz
2021. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 10-es. A chad-et sem értem. :D Akkor a blackpill az az a férfi, aki direkt nem nőzik, mert nem ért egyet a dolgokkal?
2021. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
94%
Ez az egész "chad, alfa, black pill, incel..." stb. olyan szavak, amit senki nem akar hallani egy férfitől és normális férfi nem is használja őket.
2021. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!