Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnam ere az elképzelés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnam ere az elképzelés, hogy a szélsőséges blackpill férfiak gyűlölik a nőket?

Figyelt kérdés
Én nem a nőket gyűlölöm, hanem azokat a férfiakat, akik elfogadják a jelenlegi rendszert és legitimálják a jelenlegi párkapcsolati piacot, ahol a nők korlátlanul férnek hozzá az alfákhoz.

2021. ápr. 29. 13:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Ha elvesztetted a birtokodat az nem sikertelenség?
2021. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Milyen birtokodat? Hogyan hasonlíthatod azt amikor van valamid és elveszik ahhoz, amikor nem vagy vonzó eleve? Amúgy azok a zsidók akik tovább léptek felépítették a semmiből a sivatagban az új Izraelt. Nektek is ezt javaslom.
2021. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Miért, aki eleve nem vonzó, az tehet róla hogy nem az? Új Izraelt kéne építeniük az inceleknek? Mi az, hogy nektek?
2021. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

"Miért, aki eleve nem vonzó, az tehet róla hogy nem az?"

Inkább az a kérdés, hogy akiket utál emiatt, azok tehetnek-e arról, hogy ő nem vonzó. A nácik eléggé tehettek a zsidók deportálásáról, azt hiszem.

2021. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
És az tehet róla, aki ok nélkül ba.szogatja őket a kinézetük meg a sikertelenségük miatt?
2021. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Itt nem ok nélkül vagytok baszogatva, hanem azért, mert rendszeresen idejöttök terjeszteni az agyfasz ideológiátokat.
2021. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
És te mi a fa.szért beszélsz többes számba? Amúgy nem csak ők terjesztik itt az ideológiájukat.
2021. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Többesszámban azért, mert nem gondolom, hogy egyetlen ember lenne, aki kiírja ezeket a kérdéseket. Bár ha így van, az még a jobbik eset. Te meg akkora indulattal nyilvánulsz meg a témában, hogy kizártnak tartom, hogy ne legyen személyes érintettséged.

Mondjad nyugodtan, hogy milyen ideológiák terjengenek még itt. Illetve érvelhetnél amellett, hogy azok vannak annyira károsak, mint ez.

2021. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
0%

Én sem gondolom, hogy egyetlen ember áll a kérdések mögött. Én csak a gyökér kijelentésedre válaszoltam, igaz valamennyire ki is álltam az incelek mellett. Aki indulatosan kiáll az az éhező afrikai gyerekek mellett, az maga is afrikai éhező gyerek?


Feminizmus, szélsőséges liberalizmus. A blackpill mitől károsabb?

2021. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
50%
49, a "szélsőséges liberalizmus" szabadságot ad, a black pill elvenné. Ennyi a különbség.
2021. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!