Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak komoly kapcsolatot ?

Figyelt kérdés
Ezredszerre futok bele ilyen férfiakba. 31 vagyok, igényes,adok magamra , eltartom magam,van egy lányom,így főleg olyanokkal ismerkednék akiknek szintén van gyereke. Nem viselkedem vagy öltözködöm kihívóan mégis sokadszorra kapom meg, hogy “ szexeljünk aztán majd alakul” vagy “ nem kell komoly” vagy hasonlókat.
2021. ápr. 30. 13:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
Gyereked van, ez sokat ront, egyik sem fogja más lárváját nevelgetni, ezen kivül ki tudja neked is milyen idióta shit tesztjeid meg egyéb női fantasztikus logikátlan hülyeségeid vannak. Leirás "jól" hangzik persze, de azért meghallgatnám a másik oldalt.
2021. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy ez akinek nincs gyereke zavaró lehet, de akinek szinten van, olyanokat keresek főleg. Nem vagyok hibátlan, ahogy nyilván a férfiak sem 🙂
2021. ápr. 30. 14:01
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

Akiknek gyerekük van, valószínűleg volt komoly kapcsolatuk is. Nem jött össze az se, meg a tiéd se.

Kipróbálták (valószínűleg többször is) nem ment, ahhoz meg már idősek, hogy álmokat kergessenek így megpróbálják addig jól érezni magukat, amíg lehet.

2021. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3 A jól érezni magukat a kamaszos, fősulis életvitellel egyenlő? Tényleg ez egy meglett férfi életcélja?
2021. ápr. 30. 14:10
 5/29 anonim ***** válasza:
Az eddigiek mit mondanának milyen nő vagy? Nem külsőre.
2021. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
5 Ezt tőlük kellene megkérdezni. Volt aki meg sem ismert igazán,mert normálisnak tűnt, ismerkedés beszèlgetés ,randi aztán randi közben benyögte mikor megyek már fel hozzá. És nem egy utolsó lepukkant ember volt!!!
2021. ápr. 30. 14:15
 7/29 anonim ***** válasza:
45%
Nem ezt kérdeztem
2021. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Válaszoltam: ezt tőlük kellene megkérdezni.
2021. ápr. 30. 14:19
 9/29 anonim ***** válasza:
26%
Elég gyanús amikor az illető nem tud "bemutatkozni". Ott lesz a válasz a kérdésedre a szőnyeg alatt.
2021. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem értem a kötekedésed,az alap dolgokat a nyitóban is leírtam magamról. Az, meg hogy más mit gondol rólam azt ő tudja elmondani, nem én. Vagy ha más a problémád, konkretizáld.
2021. ápr. 30. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!