Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak komoly kapcsolatot ?

Figyelt kérdés
Ezredszerre futok bele ilyen férfiakba. 31 vagyok, igényes,adok magamra , eltartom magam,van egy lányom,így főleg olyanokkal ismerkednék akiknek szintén van gyereke. Nem viselkedem vagy öltözködöm kihívóan mégis sokadszorra kapom meg, hogy “ szexeljünk aztán majd alakul” vagy “ nem kell komoly” vagy hasonlókat.
2021. ápr. 30. 13:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
27%

Te megkérdezted tőlük?

Miért ugy van előadva h csak velük volt gond? :)

2021. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ha nem ugyanazt keressük, akkor nincs értelme faggatózni , magyarázatot követelni hiszen attól még a szándéka nem fog megvàltozni. Azért is volt gond mondjuk mert sokszor kiírnak valamit ( komoly kapcsolatot társat keresek) a viselkedésük pedig ezzel homlokegyenest szembe megy.
2021. ápr. 30. 14:30
 13/29 anonim ***** válasza:
19%
Köszönd a nőtársaidnak ha nem riba.ckodna a 90℅ akkor a férfiak többsége is máshogy állna hozzá! De manapság öngyilkosság a tartós kapcsolat mert mindenki tudja,hogy nem lesz az!
2021. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
13 Nem állítom hogy nincsenek ilyen nők vagy akár ilyen férfiak, de nem kellene mindenkit egy kalap alá venni...
2021. ápr. 30. 15:07
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nem kellene..
2021. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
21%
Hol vettem egykalap alá minden nőt? A 90℅ szerinted dísznek van ott? 🤦‍♂
2021. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
A 90 % elég túlzó.
2021. ápr. 30. 15:28
 18/29 anonim ***** válasza:
50%

Ne izgasd magad, kérdező. Szerintem sokkal kevésbé van köze a gyerekednek ahhoz, hogy nem jön össze semmi, mint annak, hogy a férfiak egy jelentős része alkalmatlan bármire. Felelőssèg nulla, udvarlás nuku.

Én is 30 éves korom körül ismerkedtem, nincs gyerekem, mégis ezt tolták az arcomba, mint neked.

Az ő szegénységi bizonyítvànyuk.

2021. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

18 Ezek a férfiak akikről írtam mind olyanok voltak akiknek szintén van gyerekük, tehát ez nem lehetett kifogás. Aki gyermektelen,elhiszem, hogy zavarja...

Csak azt akartam tudni valamit én rontok el vagy miért van ez így ? 😔

2021. ápr. 30. 16:33
 20/29 anonim ***** válasza:
38%
Azért van ez így amiért a 26 évem alatt nem kellettem egy nőnek sem ,a drogos élettelen szar emberek dúskálnak benne a gazdag mindenki tudja miért de az más tészta a középréteg amibe vagyok én is meg valamiért láthatatlan a nők szemében! 🤷‍♂
2021. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!