Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak komoly kapcsolatot ?

Figyelt kérdés
Ezredszerre futok bele ilyen férfiakba. 31 vagyok, igényes,adok magamra , eltartom magam,van egy lányom,így főleg olyanokkal ismerkednék akiknek szintén van gyereke. Nem viselkedem vagy öltözködöm kihívóan mégis sokadszorra kapom meg, hogy “ szexeljünk aztán majd alakul” vagy “ nem kell komoly” vagy hasonlókat.
2021. ápr. 30. 13:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs gyerekem, és ugyanazt tapasztaltam mint a kérdező!
2021. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Írj, ha gondolod, beszélgessünk...

F45.

2021. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
70%
Ha valakinek van gyereke akkor ugye volt egy komolyabb kapcsolata is előtte és szerintem eléggé nagy esély van rá hogy a válás nem mindig volt valami fényes. Így simán lehet hogy csak egyszerűen nem érzik hogy akarnak még egyszer egy komoly kapcsolatot, mert tartanak tőle hogy ugyan az lesz. Az is hozzájöhet hogy csak egyszerűen nem biztosan benne hogy működne így inkább nem vezetnek meg vele és azt se akarják hogy havonta "új anyut" mutassanak be a gyereküknek. (Persze az is simán lehet hogy egyszerűen csak keresnek valakit akivel lefeküdhetnek, de ez igaz lenne elég sok férfira gyerek vagy anélkül) Én csak komoly kapcsolatban gondolkozom, de más gyerekével nem nagyon szeretnék foglalkozni egyrészt mert még elég fiatal vagyok hozzá. 21/F
2021. máj. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%

Fura de ez elég jellemző.

Megjárták már az elköteleződéssel talán.

2021. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
33%
Érdemes lenne beszélni velük hiába nem jön össze. Annyira csak kedvelnek, hogy kisegétenek egy őszinte hozzászólással, amivel már tudnál változni.
2021. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
25 Ilyen is volt már de vagy kamu sablon vagy kitérő választ adtak. Gondolom udvariasságból.
2021. máj. 1. 17:26
 27/29 anonim ***** válasza:

Gondolkoztál már azon, hogy számukra milyen előnyökkel járna egy komoly kapcsolat?

Férfi szemmel miért lenne jobb az nekik, mint egy barátság extrákkal?

2021. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Ezt csak ők tudják, nem látok bele a fejükbe. Sosem volt barátság extrákkal kapcsolatom, nem is lesz így nem tudhatom ennek az előnyeit vagy hátrányait sem.
2021. máj. 1. 19:44
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Ők azt tudják, azért azt akarnak, te meg a komoly kapcsolatra akarod őket rávenni, de ha az az egyetlen érved mellette, hogy mert te azt akarsz, akkor továbbra sem fogod tudni rávenni őket.
2021. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!