Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról akik csak azért hogy végre barátnőjük legyen mealkusznak és inkább összejönnek olyan nővel, akik nem igazán az esetük?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes, engem sosem vonzottak a kigyúrt adoniszok, tesztoszteron bomba macsók, pénzes nagymenők. Mindig átlagos férfi tetszett meg, mármint külsőre átlagos, belsőre magasak az elvárásaim.

Valamilyen szinten mindig hozzám illő férfiak érdekeltek. És nem azért, mert nagymenőt úgyse kaphatnék, volt hogy rám írt, udvarolt, érdeklődött ilyen tipikus kigyúrt ficsúr és amikor pattnitottam,még neki állt feljebb, hogy csak nehogy megbánjam. Nos köszi, nem fogom. Nem tudok rájuk életem nagy lehetőségeként tekinteni. Talán ezért nem vagyok boldogtalan átlagos nőként sem. És ezért nem sajnálom azokat az pasikat kik itt azon szoktak sírni, hogy egy valamire való nő miért anyagias stb. Mind az insta ribikre gerjednek és igazságtalanságnak, áldozatnak élik meg, hogy nem jut nekik ilyen. Ők megalkuvásnak tekintik a szomszéd Julcsát, nekem a boldogságom netovábbja egy intelligens, vonzó, humoros szomszéd Pista.

2021. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
76%

Huh, az a csajszi, amit a #3 linkelt... Elég ijesztő "hölgy", de ha valakinek ez az ízlése, én nem szólok bele.


Maradjunk annyiban, hogy egy felnőtt férfi társat keres magának, nem pedig egy ilyen műanyag kirakati babát. A kompromisszum pedig nem egyenlő a megalkuvással.

2021. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
79%

#21 rengeteg férfi képtelen felnőni. Nézz csak szét itt a gyakorin, miket szoktak ezek kiírni.


Nem csoda, hogy alkalmatlanok párkapcsolatra, és boldogtalanok, mert felnőtt testben gyerek agyuk van.

2021. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
74%

Kigyúrt macsók távolról sem menők. Önértékelési zavaros kispöcsű egyedek.

Meglátok egy fazont túlgyúrva, meg feszülős pólóban, szolisan és elkap a röhögőgörcs. Rendesen égnék ha ilyennel kéne végigmennem a városon.

Igazi férfi egy szál farmer, póló, kisfiús mosoly...na jó, lehet borostás.

Ez menő. Másik cink

2021. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
72%
Egyik barátnőm egy "szobafestő Vilmosért" hagyta el a nagymenő, helyes csávóját. Semmi sem fekete-fehér. De biztosan rá is van valami gyűlölettől csöpögő magyarázat.
2021. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
76%
én tényleg azt vettem észre, hogy az itteni kesergő férfiaknak tök mindegy mit ír egy nő, az nem jó. És ezek csodálkoznak, hogy nincsen nőjük, még átlagos sem?
2021. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem, hogy miért kell ennyire félremagyarázni a dolgokat, és elvinni a témát más irányba. Oké, akkor nem kigyúrt pasi, de szerintem mindenki érti a lényeget - még ha nem is akarjátok érteni.


19-es, akkor szépen örülj neki, ezek szerint te a kivétel vagy, és szerencsés leosztást adott neked az élet. Sok boldogságot!

Azonban azt értsétek meg, hogy nem jut minden férfinek álomnő, mint ahogy nem jut minden nőnek sem "a világ legdögösebb pasija". Ezt el kell tudni fogadni.


És itt jön képbe az ember küldetése: boldognak lenni azzal, ami és aki van. Ez a CÉLOD. Így nagybetűvel. Elérni, hogy boldog legyél azzal, ami a rendelkezésedre áll. Hogy boldog legyél "Átlag Julcsával". Hogy el tudd fogadni a helyed a táplálékláncban.


Tudom, hogy az egó érzékeny dolog, de ezt fel kell tudnotok dolgozni: nem vagytok ti a legjobb nők/férfiak. Én sem vagyok a világ legjobb férfija. A párom sem a világ legjobb nője. De attól még szeretem, és a közös élményekkel, erőfeszítésekkel, munkával és odaadással elértük, hogy jól működjön a kapcsolatunk.


Lehet itt keresni Félisten Félixet meg Szexbomba Szilvit, csak hát fölösleges. Helyette mindenki jobban jár(na), ha megpróbálná abból kihozni a legtöbb boldogságot, ami megadatott.

2021. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
78%
Le is pontozták lol, ami konkrétan VALÓBAN megtörtént a 25ös történetemet. :D Egyszer néznétek körül a való életben incelkéim, meglepődnétek.
2021. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
20%

Na a jó öreg "incelezés"... szánalmas már, hogy itt a sok acsargó nőstény rögtön személyeskedésbe és acsargásba kezd, ha számára nem szimpatikus véleményt olvas.

A választ természetesen jelentettem!

2021. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
81%

Szánalmasan vagytok, felszínesek. Kéne a francnak ilyen pasi. Nem csak a külső számít. Felőlem lehet valaki egy Férfi fehérnemű modell, ha ostoba, buta és felszínes, vagy csak nem illunk össze.

Akibe eddig legjobban szerelmes voltam, sokak számára biztos nem egy nagy szám.

Tudod, a normálisabb emberek társat keresnek, nem egy élő szex babát.

2021. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!