Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő randi után nem meri megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő randi után nem meri megmondani hogy nem tetszem?

Figyelt kérdés

Tinderen ismertük meg egymást. 1 és fél hónap után találkoztunk, bár én korábban is felvetettem többször találkozást, de mondta hogy szerinte korai lenne. Mondom oké én nem rohanok sehová.


A randi jól sikerült, sokat beszélgettünk, kirándultunk 3 órát, írta hogy jól érezte magát, de "Őszinte leszek, nem akarok (tudok) elköteleződni". -írta a nő, de hogy attól még találkozhatunk.


Mondom ha őszinte vagy mond meg nyugodtan, hogy élőben már nem tetszettem, nincs meg a kémia, semmi gond, a randizás ilyen.


Mondja hogy ez nem igaz, rosszul gondolom.


Tinderen azt is kérdezte milyen magas vagyok, kiderült egy magasak vagyunk, erre írta hogy hát ő magasabb pasikhoz szokott hozzá.


Mondom ez a magasság dolog is zavar ugye? Erre, "Nem ő csak mindig megkérdezi emberektől milyen magasak" és ennek semmi köze randizáshoz.


MAjd mondja, hogy sem velem sem mással nem akar sem alkalmi sem párkapcsolatot, csak érdekes embernek tart. XD


De mondom akkor miért vagy Tinderen???


A nő sokat foglalkozik ezoterikus dolgokkal és mondta hogy előző párkapcsolataiban úgy kellett gondoskodnia pasijairól mint ha a kisfiai lettek volna.


Női szemmel hogy látjátok mi a helyzet?



2021. máj. 10. 11:28
1 2
 11/12 Senior Séf ***** válasza:
39%
Nem ismered a nők lelkivilágát, kérdező. Olvasd el a Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? c könyvet. Ragyogóan leírja a férfi és női agy felépítés- és működésbeli különbségét.
2021. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Magyarán mented a nőt, mert nem képes felelősséget vállalni az érzéseiért, és erre ajánlasz egy könyvet:D
2021. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!