Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiket zavar az itteni incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket zavar az itteni incelek síránkozása, hogyan kéne változtatni?

Figyelt kérdés

Abban egyetértünk, hogy az itteni kérdéskiírások nem fognak semmit segíteni, mert ha nők lennénk, akkor csak válogatni kéne a privátok közül, férfiként senki nem fog írni nekünk.


De mégis, ha az alapok, amiket itt felsorolnak megvan, akkor mi lenne a bölcs döntés?


- BMI szerinti normál testalkat - gyúrni lehetne a végtelenségig, de ez valóban ennyit adna hozzá, ha eddig sikertelen volt az illető? Tehát, ha nem gyúrós típus az illető, érdemes lenne kizárólag a nők miatt?


- Ápoltság: Ha rendben vagy ezen a téren, akkor ma már tényleg alap a metroszexualitás az 1-es fehérségű, hidrogén peroxidos fogsorral (ha amúgy megvan mind és még annyira se sárgák, mintha dohányozna a másik), 30 ezres divatos férfi parfümből fullasztó illatfelhő meg ilyenek?


- Öltözködés. - Ha az illető farmer+póló+sportcipős egyszerű típus, járjon öltönyben vagy bármilyen életidegen ruhában, hogy hátha? Szintén csak a nők miatt.


Mégis mit tanácsolnátok? Mért észt osztani mindenki tud, főleg az interneten, de véleményem szerint akit zavar az incelek síráma, annak egyszerűbb átlépni minden ilyen kérdést, mint beböfögni valami velős Coehlo-i bölcsességet. Úgyhogy ebből a szempontból 1:1, hogy néhai óvónénim szavait idézzem, "Egyik elkezdte, másik folytatta, mindkettő egyformán hülye."


Úgyhogy a kérdés áll: Milyen tuti módszer van arra, hogy legyen párunk?


Mert gondolhatjátok, hogy sokkal szívesebben töltenénk a mostani estét is vele, mint Gyakorizással.



2021. máj. 11. 23:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
96%

Jesszus kérdező...

A többire is lenne mit mondanom, de most egyszerűen nincs erre időm, meg agyi kapacitásom, úgyhogy csak a nekem szólóra válaszolnék. A 78as vagyok.

1. Tudom, hogy nem reprezentatív, de valahogy le kellett festenem a képet. Szerintem amennyire lehet objektívan írtam le őket, nyilván nem fogok képeket keresni mindükhöz, csak hogy higgy nekem. Ugyanitt leszögezném, hogy tudom, hogy a társaságunk sem egy reprezentatív minta. Eleve az egyetemről ismerjük egymást, szóval már egy ilyen szűrő van benne, aztán kb egy évfolyam vagyunk, azaz mindenki pályakezdő/néhány éve dolgozik, nincs még nagy vagyon meg ilyenek. Pontosan azért írtam le, mert tudom, hogy mindannyian átlagosak vagyunk, sem adonisz, se modell nincs köztünk, párkapcsolati téren mégis egész kiegyensúlyozottak vagyunk.

2. Igen, van ilyen indok, pontosan tudjuk, és természetesen nincs száműzve. Csak az igazival akar összejönni, mert neki ez fontos. Kalandja nem tudom volt-e, nem is érdekel igazából, az ő dolga.

3. Az összes barátnő a férfiakhoz hasonló egyetemista/pályakezdő. Szerintem a lányok többsége átlagos-szép, egy van, aki jobban odafigyel magára (smink, divat, stb.), de nem mondanám modellalkatúnak. És persze, minden kapcsolatban vannak problémák, meg nagyon jól működő dolgok. Ideális esetben az utóbbiból van több. Ahogy MINDEN kapcsolatban.

Átlagos nők átlagos férfiakkal átlagos kapcsolatban. Mi ezen annyira hihetetlen?

2021. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 A kérdező kommentje:

#88: A többségét már megfogadtam évekkel ezelőtt.


Pszichológus - Épp ő mondta (többek között), hogy a külsőmmel semmi baj nincs, volt aki azt is mondta, hogy helyes vagyok (érdekes, azoknak mindig volt párkapcsolata, amikor utána randira hívtam volna őket). Meg, hogy próbálkozzak, ne adjam fel, nehéz a társkeresés mindenkinek, nagyon sok múlik a szerencsén és ne adjam fel.


Önismereti csoportok, táborok. Kommunikációs trainingek - Ilyenek hol vannak covid idején?


Régebben edzettem, azóta sincs semmi különösebb baj a testalkatommal.


Az értendem normál étrend, nem chipseken és mekis kajákon élek, de vegán sem leszek, vagy mire gondolsz?


Vizet iszom eleget gyerekkorom óta, napi 8-10 órákat alszom, ha nem kopaszodnék, akkor 5+ évet letagadhatnék.


Arcszőrzetem évek óta van, legalább azzal kompenzálom az ocsmány kopaszodásomat. Amúgy pénzem is lenne hajbeültetésre, csak alkalmatlan vagyok rá, mert túl vékonyszálú a hajam és túl sokat kellene beültetni. Olyasmi vagyok, mint egy leukémiás: [link]


Ennek fényében a fodrász és a szemöldök okafogyott... Bár lenne inkább Brezsnyev szemöldököm, mint ennek a srácnak, akinek van is szép barátnője: [link]


Fogszabályzóm már gyerekkoromban volt, ha mutatsz olyan fogfehérítési eljárást, ami nem teszi tönkre a fogakat és hatásos, akkor elmegyek. Mivel nem dohányzom, annyira nem sárgák.


A körmeimmel semi baj, de mivel nincs kosaras lapát kezem, amivel átfogom a lányok derekát, így sok nőnél a koszoskörmű segédmunkások is jobb választások.


Szerencsére (még) nem vagyok szemüveges. Bár pár év múlva talán az leszek.


Várom a további világmegváltó tanácsaidat.

2021. máj. 14. 09:04
 93/103 anonim ***** válasza:
5%

Figyu már egy kicsikét önkritikás kutató!

Oltani én szoktam, a te legdurvább megnyilvánulásod sem terjed tovább annál minthogy önkritikásnak bélyegzed azt akivel nem értesz egyet. Ez neked leoltás?

Na és ezekután a sületlenségek után nincs neked szégyenérzetet, ez a szánalom, nem az hogy beszólni próbálsz (azt is elég gyengén)

2021. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
94%

"Régebben edzettem, azóta sincs semmi különösebb baj a testalkatommal."


K*rvajó legyen a tested, ne olyan, amivel "nincs különösebb baj"


Ha rondán kopaszodsz, és nem vagy alkalmas hajbeültetésre, akkor inkább told le. Vannak elképesztően szexi kopasz, szakállas férfiak. Ez kiegészítve egy kockás hassal, és széles vállal, el nem tudom képzelni, hogy nem kellenél senkinek.

"A körmeimmel semi baj, de mivel nincs kosaras lapát kezem, amivel átfogom a lányok derekát, így sok nőnél a koszoskörmű segédmunkások is jobb választások."


Keress egy másik pszichológust, mert még mindig nagyon komoly problémáid vannak odafent.

2021. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
62%
Jól van Önkritikás! Nagyon ügyes vagy, jár neked a keksz! Ezen a kommenteden is olyan jót nevettem :D Komolyan te vagy a kedvenc incelem az oldalról:)
2021. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
5%
Én is szeretlek önkritikás kereső
2021. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
91%
Jajj nagyon örülök neki, hogy szeretsz Önkritikás!
2021. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim ***** válasza:
95%

Elégedett vagy önmagaddal és a - párkapcsolati részen kívüli - életeddel? Van hobbid, barátaid, dolgok, amik boldoggá tesznek és szereted magad elfoglalni velük?

Boldog és kiegyensúlyozott vagy?


Tudom, hogy az emberek nagy része nem az, és mégis talál kapcsolatot, de az ideális akkor is ez lenne. Ez a kapcsolat fenntartásához is nagyon fontos ugyanis. Nem azt állítom, hogy ha boldog és kiegyensúlyozott vagy, akkor az öledbe hullik majd egy kapcsolat. Erre nincs garancia, soha nem is volt. Az esélyeid nőnek meg, meg hát az változik, hogy te hogyan szemléled ezt a dolgot. Lehet, hogy akkor is hiányozni fog a társ és szomorúvá tesz az egyedülléted, de az életed többi területén jól tudod érezni magad, és egy alapvetően boldog ember lehetsz.

2021. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 anonim ***** válasza:
91%

"hogy egy akkora felelősséget a nyakunkba vegyünk, mint egy gyerekvállalás (jobb esetben a nőnek nincs már sajátja, ami szintén felelősség), meg az együttéléssel járó terheket (amik jobb esetben kevesebb, rosszabb esetben több), akkor legalább annyira tiszteljetek meg, hogy vonzódtok hozzánk szexuálisan úgy, mint a gazdag félisten adoniszhoz."



Öhmm..egy az, hogy ha ekkora teher egy együttélés, miért sírsz, hogy nincs kivel? Kettő, egy nőnek nagyobb felelősség a gyerekvállalás, szóval ezt se igazán értem. Azt meg nem értem, mégis hogy szabályozzuk a szexuális vonzalmunkat??? Nem mi állítgatjuk, bakker. De egyébként, csak hogy megnyugodj, a páromnak "adonisz" teste volt mikor összejöttünk, csak túl finoman főzök és feljött 15kg. Ugyanúgy kívánom, mert a lelkét szeretem nem a testét.


Ha a külsőddel nincs baj és mégse találtál barátnőt, akkor a személyiségfejlődésre kéne koncentrálni. De még mindig nem értem miért akarsz egyáltalán barátnőt, ha ekkora nyűg. Nem elvagy akkor egyedül?

2021. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 A kérdező kommentje:

#98: Igen, 90%-ban elégedett vagyok az életemmel, ezért is foglalkoztat ennyire a párkapcsolat hiánya.


#99: Együttélés nélkül is léteznek párkapcsolatok. Két ember ugyanis vonzódhat egymáshoz úgy is, hogy az életvitelük különbözik. Persze az optimális az lenne, ha az együttélés is működne, de nem alapfeltétele egy kiegyensúlyozott kapcsolatnak. Sőt, inkább azt mondom, hogy sok kapcsolat ilyenek miatt megy tönkre, hogy amúgy teljesen jól ellennének egymással, de erőltetik az összeköltözést mertt "életrendje", aztán szépen lassan megutálják egymást.


Számos barátom is van, akiért tűzbe tenném a kezem, de ha együtt kellene valami miatt élnem némelyikkel, két hét nem telne bele és vége lenne a barátságnak egy életre.


A nőnek nagyobb felelősség a gyerekvállalás, csak a hozott példa esetében a nő akar gyereket. Tehát felnőtt, önálló döntést hozva keres egy csúnya szóval fogalmazva donort, aki genetikailag kellően oké ahhoz, hogy a gyerek életképes legyen, de a hosszútávú kilátásokat is figyelembe kell venni, ahol a megbízhatóság, egzisztencia és stabilitás sokkal többet nyom a mérlegen, mint az adonisz külső. Természetesen az optimális állapot egy adonisz külsejű stabil férfi lenne, de ilyen nagyon kevés nőnek adatik meg. És mikor a hormonok beindulnak, a biológiai óra ketyeg, akkor a nőben átveszi a szerepet az anyai ösztön.

2021. máj. 14. 11:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!