Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiket zavar az itteni incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket zavar az itteni incelek síránkozása, hogyan kéne változtatni?

Figyelt kérdés

Abban egyetértünk, hogy az itteni kérdéskiírások nem fognak semmit segíteni, mert ha nők lennénk, akkor csak válogatni kéne a privátok közül, férfiként senki nem fog írni nekünk.


De mégis, ha az alapok, amiket itt felsorolnak megvan, akkor mi lenne a bölcs döntés?


- BMI szerinti normál testalkat - gyúrni lehetne a végtelenségig, de ez valóban ennyit adna hozzá, ha eddig sikertelen volt az illető? Tehát, ha nem gyúrós típus az illető, érdemes lenne kizárólag a nők miatt?


- Ápoltság: Ha rendben vagy ezen a téren, akkor ma már tényleg alap a metroszexualitás az 1-es fehérségű, hidrogén peroxidos fogsorral (ha amúgy megvan mind és még annyira se sárgák, mintha dohányozna a másik), 30 ezres divatos férfi parfümből fullasztó illatfelhő meg ilyenek?


- Öltözködés. - Ha az illető farmer+póló+sportcipős egyszerű típus, járjon öltönyben vagy bármilyen életidegen ruhában, hogy hátha? Szintén csak a nők miatt.


Mégis mit tanácsolnátok? Mért észt osztani mindenki tud, főleg az interneten, de véleményem szerint akit zavar az incelek síráma, annak egyszerűbb átlépni minden ilyen kérdést, mint beböfögni valami velős Coehlo-i bölcsességet. Úgyhogy ebből a szempontból 1:1, hogy néhai óvónénim szavait idézzem, "Egyik elkezdte, másik folytatta, mindkettő egyformán hülye."


Úgyhogy a kérdés áll: Milyen tuti módszer van arra, hogy legyen párunk?


Mert gondolhatjátok, hogy sokkal szívesebben töltenénk a mostani estét is vele, mint Gyakorizással.



2021. máj. 11. 23:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
93%
Nem olvastam a kommenteket de nem igazán értem a kérdést, miért kellene segíteni valakinek aki önként és dalolva cseszi el a saját életét? Nincs tuti módszer a pártalálásra, de nem is kell. Nem alanyi jog, nem létszükséglet, csak egy kis szelete az életnek és ráadásul mindenkinek a saját egyéni felelőssége. Miért kéne bármin változtatni? Ez a természetes kiválasztódás 21. századi formája és ez így tök rendben van. Na lehet a torkomnak ugrani :D
2021. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 A kérdező kommentje:

#37: Mivel lehet jobbá tenni a külsőt? Ne képeket küldj, azzal nem megyek előre, hogy belinkelsz 185+-os férfimodelleket. Ehhez még egy hivatásos stílustanácsadónak is személyes találkozó kell.


A hobbival kapcsolatban feltettük már páran a kérdést, hogy mi lenne a bölcs döntés? Keresni mainstream hobbikat, amiket a nőkkel való ismerkedés miatt veszünk fel cél szentesíti az eszközt alapon, vagy FOLYTATJUK a saját hobbijainkat, amik nem túl sok ismerkedési lehetőséggel kecsegtetnek.


Főleg mivel pont egyéniségek vagyunk, így nem tudunk valamire annyira ráfüggeni, hogy csak az legyen a téma. Pár példa az életemből. Szeretek túrázni. De csak hobbiszerűen. Elmegyek ilyen helyre, ismerkedek a lánnyal, aki felsorolja azt a sokszáz helyet, ahol már járt és amiket még meg akar nézni. Eddig teljesen jól megy a társalgás. Utána meg vége mindennek, mert ennyi volt a közös pont kettőnk között. Meg talán még ritka esetekben mondjuk egyezik még valami. Zenei ízlés vagy 1-2 pont. Lesz belőle egy hobbibarátság.


Régebben edzettem. Szintén elkezdek beszélgetni olyan lányokkal, akikre sok férfi azt mondaná, hogy rá se merjek nézni, mert nem az én szintem. Ő teljesen rá van függve erre az életmódra én meg csak annyira akarom formába hozni magam, hogy ne legyek plöttyedt apukatestű. Itt ki is merült a dolog.


Zenei ízlés alapján koncertek (régebben a covid előtt), itt szintén olyanokkal lehetett ismerkedni, aki vagy az adott zenekar fanatikus rajongója, vagy akinek a buli az élete és nem ismerkedési céllal van itt. Vagyis nyitott mindenre, de rendszeresen jár bulizni és fesztiválozni és itt sincs több közös pont.


Szakma, informatika. Egyre több nő van már benne, talán van remény, legalábbis sokkal jobb, mintha kőműves lennék... Aha. A legtöbb aszexuális meg fura nő ebben a szakmában van, akikkel nem lehet mit kezdeni. Meg vannak még a normálisabbak, ők főleg divatból választották, meg mert állítólag jól lehet vele keresni, de a szakmához semmit sem értenek, a tipikus bölcsészből képzett GreenFoxosok meg a grafikusok. Náluk megint annyi, hogy érintőlegesen metsszük egymás szakterületét és ennyi.


Az emberi kapcsolataimmal semmi baj nincs, introvertált vagyok, de ehhez képest van társaságom, néha el is szoktunk velük járni.


A világképem pedig a tapasztalataim alapján alakul ki. Várom, hogy megváltoztassa valaki új, az eddigieknek ellentmondó tapasztalatokkal. Eddig még nem került rá sor.

2021. máj. 12. 11:22
 43/103 anonim ***** válasza:
97%

"A legtöbb aszexuális meg fura nő ebben a szakmában van, akikkel nem lehet mit kezdeni."


Na és ezekkel a nőkkel ki fog foglalkozni??? Nekik nem jár alanyi jogon a párkapcsolat mint nektek? De ha rólatok írjuk, hogy nem lehet veletek mit kezdeni, akkor persze megsértődtök. Ki érti ezt?

2021. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 A kérdező kommentje:

#44: Ha egy aszexuális nő felregisztrál bármilyen tetszőleges társkeresőre, akkor találni fog szintén aszexuális társat magának. Még pozitív is lesz, hogy ezt nyíltan vállalja.


De ha én vágyom a szexre, akkor miért kéne párkapcsolati cölibátusban élnem?


Főleg, amikor van rengeteg olyan férfi, aki nem szeret szexelni, de muszájból vagy társadalmi elvárásból nem vállalhatja fel és inkább tönkreteszi az egészségét kamagrával, aztán már az se segít és pár hónap után nem tudja, hogy utasítsa el a párját, aki ezek után megcsalja őt, mert addigra már beleszeretett és kellően kötődik hozzá, elhagyni nem akarja, vagy jobb esetben nem csalja meg, csak masztizik, miközben a férfi nézi a tévét.


És huszon meg harmincasokról van szó, nem idősekről... Nagyon sok ilyen kapcsolat van. Az aszexuális nőknek illene felvállalni magukat, ha kapcsolatot akarnak.

2021. máj. 12. 11:37
 45/103 anonim ***** válasza:
96%

Na most tisztázzunk valamit kedves kérdező.

Leírtál egy csomó felesleges dolgot, mint a vakítóan fehér fogsor, öltöny és társai, és felmerült benned egy kérdés, hogy meg kell e tenni ezeket ahhoz, hogy párt találj magadnak.

Hogyha egy 25 éves bombázó cicababát akarsz, aki ideje nagy részét a műkörmösnél, fodrásznál és a plázában tölti akkor igen, meg kell tenni.

Ha viszont egy átlagos kaliberű lányt szeretnél, akkor önmagadat kell adnod. Az átlagost egyáltalán nem negatív értelemben kell venni!

Ha egy 2 lábon járó álomistennőt akarsz magadnak, akkor azért igenis meg kell tenned ezeket.


Kicsit közhely, de tényleg azt tudom tanácsolni, hogy ne vedd véresen komolyan az ismerkedést. Járj el szórakozni, érezd jól magad és majd ha találkozol egy lánnyal aki bejön, és érzed hogy ez akár kölcsönös is lehet akkor ismerkedj. Ne azért ismerkedj hogy csajod legyen, hanem mert tetszik a lány és megmozgat benned valamit.

2021. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
95%

"De ha én vágyom a szexre, akkor miért kéne párkapcsolati cölibátusban élnem?"


Nem kell, vannak fizetős lányok, ha máshogy nem jön össze.


"Főleg, amikor van rengeteg olyan férfi, aki nem szeret szexelni, de muszájból vagy társadalmi elvárásból nem vállalhatja fel.."


Ha valaki a társadalmi nyomás miatt tesz vagy nem tesz valamit, akkor meg is érdemli.


"És huszon meg harmincasokról van szó, nem idősekről... Nagyon sok ilyen kapcsolat van."


Olvashatok erről egy felmérést, mert úgy látom készült, ha te ilyen tájékozott vagy.



"Az aszexuális nőknek illene felvállalni magukat, ha kapcsolatot akarnak."


Oké? Majd ha akar kapcsolatot, felvállalja :D

2021. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 A kérdező kommentje:

#47: Látom, jól esik trollkodni.


Most ha felvenném a kesztyűt, írnám szívesen, hogy dugasd meg magad inkább te 3 nagydarab állattal egyszerre mindhárom lyukadba, aztán ez után ajánlgassad a fizetős lányokat.


De inkább visszautalnék arra, amire válaszoltál... PÁRKAPCSOLATRÓL volt szó. Amibe normál esetben beletartozik a szexuális élet. Aszexuálissal ne jöjjön össze olyan, aki szereti a szexet, mert annak kényszerítés, frusztráció vagy szakítás lesz a vége.


"Ha valaki a társadalmi nyomás miatt tesz vagy nem tesz valamit, akkor meg is érdemli."


Milyen kár, hogy nem ő fog szenvedni miatta, hanem az, aki vele van... Mert ugyebár a nő se gondolatolvasó, fogalma sincs arról, hogy a férfi akivel összejön valójában nem szereti a szexet, csak utólag derül ki. Ha esetleg nem stabil a lány önértékelése, akkor még azt is gondolhatja, hogy az ő teste nem elég kívánatos. Közben meg a férfi aszexuális.


Sosem (csak) az szenved, aki meg akar felelni a társadalmi elvárásoknak, hanem az, aki ennek az éppen aktuális áldozata.


"Olvashatok erről egy felmérést, mert úgy látom készült, ha te ilyen tájékozott vagy."


Elég az is, ha ezen az oldalon nézelődsz a szakítás és megcsalás rovatban. Szinte mindenhol felmerül a dolog, hogy nem volt szex és a kommunikáció se volt megfelelő.


Egy olyan kérdést mutass, ahol a kérdező bevallja, hogy az aktuális partnerével minden jó volt és rendszeresen szexeltek és élvezte is és ennek ellenére mégis megcsalta (és az nem valami ex vagy régi plátói szerelem, aki iránt még érzett). Én cserébe 10 olyat mutatok, ahol a megcsalás vagy szakítás oka az volt, hogy szexuálisan nem passzoltak és meg se tudták beszélni. Vagy ahol csak a házasság, gyerek, hitel tartja őket össze.


"Oké? Majd ha akar kapcsolatot, felvállalja :D"


Ezt megint nem értem. Te dobtad fel, hogy mi lesz szegény aszexuális lányokkal. Erre mondtam, hogy ha akar kapcsolatot, akkor vállalja fel.

2021. máj. 12. 12:06
 48/103 anonim ***** válasza:
96%

Én nem trollkodtam, halál komolyan mondtam a fizetős lányokat. Szexualitásról beszéltél, nem párkapcsolatról.


"Most ha felvenném a kesztyűt, írnám szívesen, hogy dugasd meg magad inkább te 3 nagydarab állattal egyszerre mindhárom lyukadba, aztán ez után ajánlgassad a fizetős lányokat."


Most aztán odamondtad nekem :D Tudod, nekem normális személyiségem van és nem utálom a férfiakat kollektívan, így találok partnert minden téren, így nekem nincs hiányom:)


Jaa ha te a gyakorit gondolod a való életnek akkor nincs több kérdésem :D


Azt meg azért dobtam fel, hogy mi lesz velük, gondoltam rávilágítok mennyire szánalmas, hogy sírtok hogy "köcsög az összes nő" mert nem kezdenek veletek, de az nem gond, ha te írsz olyanokat, hogy nem tudsz mit kezdeni a "fura lányokkal".

2021. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
95%
Az aszexuálisokról annyit, hogy az egyik legjobb barátnőm aszexuális és összejött és egy szintén aszexuális sráccal. Ugyanolyan kapcsolata van, mint nekem vagy bárkinek, csak éppen a testiség hiányzik belőle.
2021. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
97%

Na akkor írok neked egy szép listát, mondjuk teljesen feleslegesen, mert úgysem fog érdekelni.


A személyiséged fejlesztésére:


- Pszichológus!

- Önismereti csoportok, táborok.

- Kommunikációs trainingek


Külsőd:


- Járj el edzeni! Rengeteg ingyenes program, applikáció van az interneten.

-Válts étrendet!

- Aludd ki magad rendesen minden nap!

- Igyál naponta legalább 3 liter vizet!

Az utóbbi kettő kb ki fogja cserélni az arcodat!

-Növessz arcszőrzetet és ápold, tartsd is karban!

-Ha problémás, ragyás bőröd van, menj el vele kozmetikushoz!

-Ahogy említettem, hajat nem a sarki Náncsi néninél, meg Bio Hairben kell vágatni, csak azért, mert azok olcsók, hanem igényes Barber szalonban!

-Ha dzsungel a szemöldököd, akkor szedd ki/szedesd ki normálisra!

- Ha csálék a fogaid, akkor fogszabályzó (létezik átlátszó is!)

- Ha sárgák, akkor fogfehérítés!

- Ha undorítóak a körmeid, akkor menj manikűröshöz!

- Ha szemüveges vagy, akkor válassz egy divatosabb keretet, esetleg használj kontaktlencsét!

- Keress rá Pinteresten, hogy Men's fashion trend. Gyakorlatilag végtelen számú találatot kapsz, ahonnan elleshetsz ötleteket. Nem a kilós turiból veszünk kinyúlt, bolyhos ruhákat!

Drasztikusabb, és drágább megoldás, hogy ha esetleg nagyon csúnyán kopaszodsz, elmehetsz hajbeültetésre.


Sok sikert!

2021. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!