Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiket zavar az itteni incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket zavar az itteni incelek síránkozása, hogyan kéne változtatni?

Figyelt kérdés

Abban egyetértünk, hogy az itteni kérdéskiírások nem fognak semmit segíteni, mert ha nők lennénk, akkor csak válogatni kéne a privátok közül, férfiként senki nem fog írni nekünk.


De mégis, ha az alapok, amiket itt felsorolnak megvan, akkor mi lenne a bölcs döntés?


- BMI szerinti normál testalkat - gyúrni lehetne a végtelenségig, de ez valóban ennyit adna hozzá, ha eddig sikertelen volt az illető? Tehát, ha nem gyúrós típus az illető, érdemes lenne kizárólag a nők miatt?


- Ápoltság: Ha rendben vagy ezen a téren, akkor ma már tényleg alap a metroszexualitás az 1-es fehérségű, hidrogén peroxidos fogsorral (ha amúgy megvan mind és még annyira se sárgák, mintha dohányozna a másik), 30 ezres divatos férfi parfümből fullasztó illatfelhő meg ilyenek?


- Öltözködés. - Ha az illető farmer+póló+sportcipős egyszerű típus, járjon öltönyben vagy bármilyen életidegen ruhában, hogy hátha? Szintén csak a nők miatt.


Mégis mit tanácsolnátok? Mért észt osztani mindenki tud, főleg az interneten, de véleményem szerint akit zavar az incelek síráma, annak egyszerűbb átlépni minden ilyen kérdést, mint beböfögni valami velős Coehlo-i bölcsességet. Úgyhogy ebből a szempontból 1:1, hogy néhai óvónénim szavait idézzem, "Egyik elkezdte, másik folytatta, mindkettő egyformán hülye."


Úgyhogy a kérdés áll: Milyen tuti módszer van arra, hogy legyen párunk?


Mert gondolhatjátok, hogy sokkal szívesebben töltenénk a mostani estét is vele, mint Gyakorizással.



2021. máj. 11. 23:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
84%
Jó Önkritiás nyugodj meg, lélegezz mélyeket! Egy kicsit beszélgess el a képzeletbeli barátnőddel, az is segíteni fog!
2021. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
14%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 anonim ***** válasza:
97%
Verd ki, kicsit nyugodtabb leszel tőle.
2021. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 anonim ***** válasza:
97%
Végig olvastam az összes hozzászólást, egy csomó hasznos tanácsot olvastam, azt viszont egyszersem, hogy dögöljenek meg mind.
2021. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
97%
35-ös, ha az Önkritikás szerint így volt, akkor így volt. Meg se próbálj vitatkozni vele. Csak és kizárólag neki lehet igaza egy vitában, különben közli, hogy te nem tudsz érvelni.
2021. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:
97%

Többször írtam tanácsokat.


Írtam, hogy mivel lehet jobbá tenni a külsőt, küldtem képeket, írtam le sztorikat ismerős férfiakról.

Írtam, hogy legyen hobbijuk, mert nagyon jó lehet általa ismerkedni, és leírtam, hogy hány ismerősöm (köztük a párom is én)

Írtam, hogy miért egészségtelen a világképük és miket kéne átgondolni, privátban valakinek még konkrét pszichológust is javasoltam.

Írtam, hogy rendezzék a más emberi kapcsolataikat, mert azok is fontosak.

Írtam, hogy érdemes kezdeményezni pár példa esetben.


Na és mi volt a reakció? Rohadjak meg, mert csak egy válogatós k##va vagyok, aki csak Brad Pitt-re csorgatja a nyálát (és ez messze nem a legocsmányabb reakció, amit kaptam). Akkor minek vagytok fent, ha a tanácsokat így kezelitek? És ez nem egy eset, szinte mindig csak a fröcsögést kapom válaszul.

2021. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
96%

#31 Én nem a 28-as vagyok, de mivel eléggé általánosítva írsz, megszólítva érzem magam. Természetesen elhatárolódok mindenféle "dögöljenek meg" sértéstől (ahogy gyakorlatilag mindenki szerintem, aki ehhez a kérdéshez írt), soha nem kívánnám senki halálát még interneten odavetve sem. Más kérdés, hogy ez a fajta kommunikáció inkább magára az internetes platformra jellemző, ahogy ezt valaki egy korábbi kérdésednél megvilágította. Az interneten sajnos szinte mindenhol tetten érhetők azok az emberek, akik szerint aki nem ért velük egyet az dögöljön meg. És megint más kérdés, hogy te ezzel vegzálsz minket, miközben azokat a hozzászólásokat nem mi írtuk. Egy olyan kérdésről beszélsz, amit én például nem is olvastam, és azóta sem linkelted be miről lenne szó. (Tudom, azt az egyet pont törölték, de akkor hol egy másik?)


Szóval a lényeg. Én kikérem magamnak, hogy valaha is bárki halálát kívántam volna. Így már hajlandó vagy megfontolni a válaszomat?


A #13-as és #15-ös válasz írója.

2021. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
91%
(Most már 12-es és 14-es sorszámúak a válaszaim, valamit törölhettek előle.)
2021. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
97%
38-as, nem fogja megfontolni. Akkor is gyilkosnak, meg nácinak fog hívni. Ennyit tud.
2021. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 A kérdező kommentje:

Akkor sorban, csak a te kedvedért.


Az #1 nem tanács volt, hanem bölcsesség. A #2 sem. A #3 okoskodás. A #4 irreleváns oldalfejlesztés javaslat. Az #5 válasz a 4-nek.


A #6 adott tanácsot, miszerint gyúrni érdemes a nők miatt is.


A hajjal a kopasz/kopaszodó ember nem tud mit kezdeni.


A #7 a lepontozások miatt emelt szót.


A #8 nem érti, miért vagynk az oldalon. A #9 neki válaszolt. A #10 meg nekik kettőjüknek és még a #11 is ehhez kapcsolódik.


A #12 a szokásos bullshit közhely tanács, aminek mindegyik pontjának megfelelek. De semmi konkrétum.


A #13-as válaszolt helyettem, én sem tudnék mást mondani. Észt osztani bárki tud.


A #14 (aki egyben a #12 is) megadta a választ végül, hogy élőben nem lát ilyen síránkozásokat, ami itt folyik. Ezen tényleg meglepődik valaki, hogy csak anonim módon írjuk le ezeket és az erre kapott reakciókból ítélve a személyes ismerősi körben már nem is mondunk inkább semmit, csak a szokásos közhelyes beszélgetéset folytatjuk le, például


- Még mindig nincs barátnőd?

- Nincs.

- Az hogy lehet.

- Hát, nem tudom...

- Tindert próbáltad?

- Igen.

- Nem tudom a női felhozatal milyen, de ne add fel. Én sem adtam fel, pedig mindenki csak szexelni akart, aztán megtaláltam a párom, akit szeretek.


Mikor éveken át ezt hallod és jönnek az évek. Eléred a 20-at. A 25-öt. A 30-at... Kezd kicsit egyre jobban eleged lenni.


A #15-ös csak az inceleket szidta.

A #16-os rávilágított, hogy a belső munkának nincs jelentősége Tinderen, mert a fotód alapján húznak jobbra vagy balra.


A #17-es a BMI-be kötött bele (mintha nem értené, hogy mire akartam célozni, vagyis nem sajtreszelő a hasam, de nem is löttyedt.


Meg az ápoltságon rugózott egy kicsit, csak azt nem mondta, hogy milyen irányba, milyen szöget bezárva és hány milliméteresnek kellene lennie a szakállamnak. Meg mivel hidratáljam az arcbőrömet, esetleg alapozót kenjek-e rá.


Meg még a farmer-pólós dolognál nézett szintén hülyének, aki azt hiszi, hogy mikiegeres pólóban, szakadt farmerben járok retkes cipővel.


A #18 szándékosan jött a trollos kamuságaival. Kapott két szexuális ajánlatot, aztán általánosságnak veszi, mintha csak ilyenekből állnának a privát üzenetek. Legalább ne hazudjon, mert én bármikor kiírok csak kamuból annyit, hogy mondjuk 23/L már jön vagy 5-6 privát és abból 3-4 egész korrekt ismerkedési szöveg.


A #19 mással veszekszik a #20 meg leírta, hogy őt egyszer valaki leoltotta és azóta nem ad tanácsot.


A #21 az incelgyűlöletét fejezte ki, a #22-es még értelmes volt viszonylag, de a testépítés egészséges oldalát ecsetelte.


Testhez simuló meg semmilyen inget nem fogok hordani, mert nem az én világom, hogy gombolgassam meg vasalgassam, meg amúgy is kényelmetlenül érzem magam benne, amikor muszájból formális ruhát kell öltenem.


De áll a deal: Ha bebizonyítja nekem valaki, hogy ezen múlik a csajozás, akkor egy nő miatt hajlandó lennék átszokni ilyen ruházatra is. Ez számomra nem akkora áldozat, mint például a gyerekvállalás lenne. Na? Van bárki jelentkező, aki szerint ha ezt megváltoztatom magamon, akkor majd lesz sikerem?


A #23 a pontozás miatt panaszkodott.


A #24 megint a másikkal veszekedett, meg a fodrászon pörög, hogy ha 5000 Ft-ért vágatok hajat (kopaszok és kopaszodók figyelem!), akkor az meghozza a sikert.


A #25-26 (ugyanaz) közölte, hogy nem ad tanácsot, mert már sokan mások adtak.


A #27, #28 egymással veszekszik.


A #29 pedig te vagy.

2021. máj. 12. 11:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!