Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiket zavar az itteni incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket zavar az itteni incelek síránkozása, hogyan kéne változtatni?

Figyelt kérdés

Abban egyetértünk, hogy az itteni kérdéskiírások nem fognak semmit segíteni, mert ha nők lennénk, akkor csak válogatni kéne a privátok közül, férfiként senki nem fog írni nekünk.


De mégis, ha az alapok, amiket itt felsorolnak megvan, akkor mi lenne a bölcs döntés?


- BMI szerinti normál testalkat - gyúrni lehetne a végtelenségig, de ez valóban ennyit adna hozzá, ha eddig sikertelen volt az illető? Tehát, ha nem gyúrós típus az illető, érdemes lenne kizárólag a nők miatt?


- Ápoltság: Ha rendben vagy ezen a téren, akkor ma már tényleg alap a metroszexualitás az 1-es fehérségű, hidrogén peroxidos fogsorral (ha amúgy megvan mind és még annyira se sárgák, mintha dohányozna a másik), 30 ezres divatos férfi parfümből fullasztó illatfelhő meg ilyenek?


- Öltözködés. - Ha az illető farmer+póló+sportcipős egyszerű típus, járjon öltönyben vagy bármilyen életidegen ruhában, hogy hátha? Szintén csak a nők miatt.


Mégis mit tanácsolnátok? Mért észt osztani mindenki tud, főleg az interneten, de véleményem szerint akit zavar az incelek síráma, annak egyszerűbb átlépni minden ilyen kérdést, mint beböfögni valami velős Coehlo-i bölcsességet. Úgyhogy ebből a szempontból 1:1, hogy néhai óvónénim szavait idézzem, "Egyik elkezdte, másik folytatta, mindkettő egyformán hülye."


Úgyhogy a kérdés áll: Milyen tuti módszer van arra, hogy legyen párunk?


Mert gondolhatjátok, hogy sokkal szívesebben töltenénk a mostani estét is vele, mint Gyakorizással.



2021. máj. 11. 23:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
88%

Úgy kéne változtatni, hogy leszoknak a nogyulolo hisztirol.

A többi nem érdekel. Semmi közöm hozzá.

2021. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
96%

Nem gyúrni kell a végtelenségig, hanem felismerni, hogy az egészséges élethez amúgy is szükség van a rendszeres sportra, testmozgásra. Ha már ez mindenképpen tudod, hogy kell, akkor a rengeteg sport és testmozgás közül választhatod mellékesen a testépítést, amivel összekötöd a kellemest a hasznossal saját magad számára, mert egészséges is leszel és még vonzóbb is. Ha normálisan csinálod, eljársz heti 3x és tartod magad az étrendhez, akkor már fél év után is látni fogsz bőven eredményt, 1-2 év után pedig az emberek többsége szemében "kigyúrtnak", izmosnak fogsz már számítani.


Ápoltság: Kevés férfi nagyon magas szinten van ápoltságban, sokaknak viszont még bőven lenne mit javítani magán.


Öltözködés: Jézusom, a világon soha nem lehet új dolgokat kipróbálni? 18 évesen vagy a születésedkor eldőlt, hogy te farmer+póló ember vagy és onnantól az úgy lesz halálodig? (Nem.) Lehet kísérletezni, változtatni. Nem kell öltöny, de például a testhez simuló ingek (ha nem vagy túlsúlyos) iszonyú sokat tudnak dobni egy férfi megjelenésén. És még kismillió mással is lehet próbálkozni.

2021. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
4%

Ezeket (az itteni keménymag pontozókommandó nőket) jellemzően nem érdekli hogy változtassunk, vagy hogy mit él át a másik.

Egyszerűen arra mennek hogy dögöljünk meg, lehetőleg magunk által, hogy pusztuljunk el mielôbb

Ezért felesleges a tanácsukat is várni

2021. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
97%
Önkritikás, szóval már hazudsz is. K*rva sokszor leírtam, hogy miben lehetne változtatni és hogyan. Mindig le*szarták, sőt volt, hogy anyukámba is elküldtek, hogy hogy merek olyat javasolni, hogy ne a sarki 500 Ft-os Julisa nénivel vágassák a hajukat, hanem menjenek el egy igényes Barber Shopba 5000 Ft-ért. Soha nem mondtam azt sem, hogy dögöljetek meg.
2021. máj. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk én nem értem miért kéne, hogy egyáltalán érdekeljen engem egy incel sorsa?

Én is adtam tanácsot nem egyszer. De semmi értelme mert a következő nap úgyis megjelenő még 3 ilyen kérdés....

Azon kívül hogy az ember már nem egyszer értelmesen tanácsot adott mégis mit kéne tennem?

Nem az én életem, nem az én sorsom, nem én vagyok besavanyodva,nem ismerem őket, nincs közöm hozzájuk.

Kaptam tanácsot, úgy ahogy ezen az oldalon mindenki más legyen szó bármilyen témáról, innentől az ő dolguk mit kezdenek az információval.

2021. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
73%
*Kaptak
2021. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
98%

Önkritikás, a gusztustalan stílusról tarthatnál előadásokat :) Normális hangnemben írtam le egyébként.

"soha nem mossátok már le" undorítóan általánosítasz, és olyan mondatokat adsz más szájába, amit sosem mondott. Nem kicsit vagy elmebeteg.

2021. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
98%

Jajj lányok

Férfiként mondom ezeknek nem éri meg sem válaszolni sem tanácsot adni.

Sírnak egésznap

Tenni nem tesznek semmit

Azt a 3 kommentet veszik észre és azon rugóznak 6 oldalon keresztül ami épp nem tetszik nekik.

Azt a 4 oldalnyi tanácsot teljesen figyelmenkívül hagyják és soha az életben meg sem fogadják! Csak jönnek ide sírni minden nap.

Már nekem is tele van a hócipőm ezekkel.

Nem szoktam kommentelni az ilyenekhez soha

De már én is szánalmasnak látom őket!

És csodálkoznak, hogy miért undorodnak a nők ezektől a lényektől...

Nevetséges :)

38/F

2021. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
97%
Nézzük el nekik... a legtöbb erősen személyiség zavar tüneteit produkálja. Azt meg csak egy jó pszichológus tudja kezelni. Ide mi kevesek vagyunk, meg a tanácsaink is.
2021. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
9%

Hát a személyiségzavart azt pont nem az inceleknél látni :)

28#

Mondom hogy nem érdekel mit mondtál, soha nem határolódtál el ilyenektől, hanem megy az ócsárolás, a személyeskedés, az önkritikás keresése. Miközben amikor épp az incelek mihamarabbi remélt megdöglése a téma, akkor soha nem látni hogy az önkritikást keresve elhatárolódsz. És ezért nem mosod le magadról te sem, mert evvel a hozzáállással egyetértesz velük még akkor is, ha te ilyet nem mondtál.

Így pedig a tanácsaid teljesen hiteltelenek. Mintha a zsidóknak Hitler tanácsait követve kellene élniük kb.

2021. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!