Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiket zavar az itteni incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket zavar az itteni incelek síránkozása, hogyan kéne változtatni?

Figyelt kérdés

Abban egyetértünk, hogy az itteni kérdéskiírások nem fognak semmit segíteni, mert ha nők lennénk, akkor csak válogatni kéne a privátok közül, férfiként senki nem fog írni nekünk.


De mégis, ha az alapok, amiket itt felsorolnak megvan, akkor mi lenne a bölcs döntés?


- BMI szerinti normál testalkat - gyúrni lehetne a végtelenségig, de ez valóban ennyit adna hozzá, ha eddig sikertelen volt az illető? Tehát, ha nem gyúrós típus az illető, érdemes lenne kizárólag a nők miatt?


- Ápoltság: Ha rendben vagy ezen a téren, akkor ma már tényleg alap a metroszexualitás az 1-es fehérségű, hidrogén peroxidos fogsorral (ha amúgy megvan mind és még annyira se sárgák, mintha dohányozna a másik), 30 ezres divatos férfi parfümből fullasztó illatfelhő meg ilyenek?


- Öltözködés. - Ha az illető farmer+póló+sportcipős egyszerű típus, járjon öltönyben vagy bármilyen életidegen ruhában, hogy hátha? Szintén csak a nők miatt.


Mégis mit tanácsolnátok? Mért észt osztani mindenki tud, főleg az interneten, de véleményem szerint akit zavar az incelek síráma, annak egyszerűbb átlépni minden ilyen kérdést, mint beböfögni valami velős Coehlo-i bölcsességet. Úgyhogy ebből a szempontból 1:1, hogy néhai óvónénim szavait idézzem, "Egyik elkezdte, másik folytatta, mindkettő egyformán hülye."


Úgyhogy a kérdés áll: Milyen tuti módszer van arra, hogy legyen párunk?


Mert gondolhatjátok, hogy sokkal szívesebben töltenénk a mostani estét is vele, mint Gyakorizással.



2021. máj. 11. 23:45
 51/103 anonim ***** válasza:
96%

Én nem akarom megoldani az ince-vince problémákat.


A szegényeket sem úgy emeled ki a nyomorból, hogy pénzt osztasz nekik.


Hiába van meg mindened, ha nem tudsz vele élni. Szerintem ezért felesleges és meddő ezért kérdést kiirni és erre segítő választ is adni.

2021. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
96%

Hobbik terén pedig annyi, hogy olyat, amit szeretsz, mert minden hobbival találhatsz közösséget. Olvasni is egyedül szokott az ember, mégis számtalan olvasókör van (aminek leginkább nők a tagjai), szóval nincs olyan érdeklődés vagy hobbi, amivel lehetetlen ismerkedni.


Ha pedig semmi nem érdekel, az már önmagában kizáró ok elég sok nőnél.

2021. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
4%

"Végig olvastam az összes hozzászólást, egy csomó hasznos tanácsot olvastam, azt viszont egyszersem, hogy dögöljenek meg mind."

Nem erről a topicról beszéltem, azért ezt még tisztázni szeretném

Mondjuk ez leeshetett volna bárkinek, mert egy konkrét személynek való visszautalás volt

Persze az illető topicot már tőrölték, miután csúnyán eldurvult a "beszélgetés"

2021. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
88%

54-es


Oké, csak akkor miért az itteni hozzászólókon van ez leverve? Azért mert valaki ezt mondta, akkor már mindenki más is így gondolja?

2021. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
95%
Nekem célozta, mondjuk azt a topicot én sem láttam soha.
2021. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 A kérdező kommentje:

#49: Nem is erre mondtam a trollkodást, ezzel csak a saját empátiahiányodról tettél tanubizonyságot.


Csak ezek után tényleg azt látom, hogy egy szinten vagy az olyan incelekkel, akik harmadik világbéli nőket akarnak importálni vagy államilag visszahozni a patriarchátust, esetleg kötelezővé tenni a szülést.


Mert nem fogod fel, hogy attól még nem lesz boldog valaki, hogy egy nő PÉNZÉRT odadobja magát, főleg egy olyan nő, akinek nincs más választása. És most az mellékes, hogy sokszor a saját mentális problémái miatt (stricifüggés, szerencsejátékfüggés, shoppingmánia, adósságok, gyerekek elkényeztetése anyagilag vagy simán csak apuci elzárta a pénzcsapot, ő meg nem akar lejjebb adni a high-lifeból), de tulajdonképpen egy sérült lelkű nővel vagy, aki egyáltalán nem vonzódik hozzád és fényt sem látsz a szemében.


"de az nem gond, ha te írsz olyanokat, hogy nem tudsz mit kezdeni a "fura lányokkal"."


Miért, mit kellene kezdenem olyan nőkkel, aki be van feszülve, mint a jégcsap és évek óta a terapeutája sem tudja helyretenni lelkileg? Ha egy képzett terapeuta nem tud rajta segíteni, mert férfigyűlölő vagy szexuálisan frusztrált, akkor én mit tudok vele kezdeni? Szerinted? Komolyan érdekel!


Illetve egy olyat mutass, ahol azért volt leszólva bármilyen nő is, mert szintén teljesen defektes férfival nem tudott mit kezdeni és annyiban maradt az ismerkedés, DE LEGALÁBB MEGPRÓBÁLTA. Tehát

1. ismerkedés során meggyőződött róla, hogy defektes

2. javaslatot tett a változtatásra.

3. férfi nem élt vele vagy képtelen volt rá

4. ezért dobta.


Nagy különbség van eközött és aközött, hogy

1. itt rinyál a gyakorin, hogy neki ezért vagy azért nem egyszerű a társkeresés, nincs normális pasi, stb.

2. jönnek sorban az ismerkedési szándékok.

3. vagy egyáltalán nem reagál "itt nem ismerkedem" dumával, vagy alapból leírja az ismerkedni szándékozó férfiakat olyan előítélettel, hogy "micsoda perverz állat lehet, aki már úgy is képes ismerkedni, hogy csak annyit tud az illetőről, hogy nő. Pláne, hogy még van pofája olyan indiszkrét kérdéseket feltenni, hogy meséljen magáról meg milyen típusú férfiakra vágyik, amiből esetleg eldöntheti, hogy van-e egyáltalán esélye, vagy kihullott már az elején és kár is tovább levelezni.

2021. máj. 12. 13:41
 57/103 anonim ***** válasza:
97%

#57 Oh, tesa...! 😏😏😏


A kis monológodnál cseréld ki a nemeket és meg is kaptad az alapproblémát, és a megoldókulcsot is!

Nekünk itt már semmit mem kell mondanunk, megválaszoltad a saját kérdésed!


Legalább nekünk nem kell annyit gépelni.

2021. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
98%

Hehe :)


Miért, mit kellene kezdenem olyan férfiakkal, aki be van feszülve, mint a jégcsap és évek óta a terapeutája sem tudja helyretenni lelkileg? Ha egy képzett terapeuta nem tud rajta segíteni, mert nőgyűlölő vagy szexuálisan frusztrált, akkor én mit tudok vele kezdeni? Szerinted? Komolyan érdekel!


Na ezzel a bekezdéseddel speciel abszolút egyetértek.

2021. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
96%
Leírtam az 51-ben, hoy miken tudsz változtatni, érdekes, arra nem válaszoltál.
2021. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj drága, a szexhiányt emlegetted, arra javasoltam a fizetős lányokat, ha máshogy nem megy. Az meg már had ne az én hibám legyen, hogy önszántából senki nem fekszik le veled. Vagy azért vagyok empátiahiányos mert nem ajánlom fel magam neked?


Felfogom, hogy nem leszel ettől boldog, de akkor ne a szex hiányt hozd fel, hanem azt, hogy magányos vagy. És mindjárt nem fogok fizetős lányokat ajánlgatni.


"Miért, mit kellene kezdenem olyan nőkkel, aki be van feszülve, mint a jégcsap és évek óta a terapeutája sem tudja helyretenni lelkileg? Ha egy képzett terapeuta nem tud rajta segíteni, mert férfigyűlölő vagy szexuálisan frusztrált, akkor én mit tudok vele kezdeni? Szerinted? Komolyan érdekel!"


A nőgyülőlő férfiakkal mit lehet kezdeni? Vagy azokkal akik szerint alanyi jog a szex/párkapcsolat?

Én amúgyis azon az elven vagyok, hogy először mindenki magán segítsen és ne mástól várja a boldogságot.


Voltam én is olyan magányos, hogy azt hittem belehalok. Pedig nem vagyok csúnya, szexpartnert találtam volna, de akkoriban olyan pasikkal hozott össze az élet, akik többet nem akartak tőlem. Felismertem, hogy ebben nekem is szerepem volt, változtattam és megtaláltam a párom, de ehhez önismereti munka kell és hát ide jönni sírni egyszerűbb ugye.

2021. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!