Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiket zavar az itteni incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket zavar az itteni incelek síránkozása, hogyan kéne változtatni?

Figyelt kérdés

Abban egyetértünk, hogy az itteni kérdéskiírások nem fognak semmit segíteni, mert ha nők lennénk, akkor csak válogatni kéne a privátok közül, férfiként senki nem fog írni nekünk.


De mégis, ha az alapok, amiket itt felsorolnak megvan, akkor mi lenne a bölcs döntés?


- BMI szerinti normál testalkat - gyúrni lehetne a végtelenségig, de ez valóban ennyit adna hozzá, ha eddig sikertelen volt az illető? Tehát, ha nem gyúrós típus az illető, érdemes lenne kizárólag a nők miatt?


- Ápoltság: Ha rendben vagy ezen a téren, akkor ma már tényleg alap a metroszexualitás az 1-es fehérségű, hidrogén peroxidos fogsorral (ha amúgy megvan mind és még annyira se sárgák, mintha dohányozna a másik), 30 ezres divatos férfi parfümből fullasztó illatfelhő meg ilyenek?


- Öltözködés. - Ha az illető farmer+póló+sportcipős egyszerű típus, járjon öltönyben vagy bármilyen életidegen ruhában, hogy hátha? Szintén csak a nők miatt.


Mégis mit tanácsolnátok? Mért észt osztani mindenki tud, főleg az interneten, de véleményem szerint akit zavar az incelek síráma, annak egyszerűbb átlépni minden ilyen kérdést, mint beböfögni valami velős Coehlo-i bölcsességet. Úgyhogy ebből a szempontból 1:1, hogy néhai óvónénim szavait idézzem, "Egyik elkezdte, másik folytatta, mindkettő egyformán hülye."


Úgyhogy a kérdés áll: Milyen tuti módszer van arra, hogy legyen párunk?


Mert gondolhatjátok, hogy sokkal szívesebben töltenénk a mostani estét is vele, mint Gyakorizással.



2021. máj. 11. 23:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
48%

Oké, de a férfiakat szidó nők sem nyomulnak át semmilyen forumra... Szerintem ismertebb a gyk, mint bármelyik fórum.

A fát meg itt mindkét szélsőséges csoport maga alatt vágja, de egyiküket sem érdekli. Mindenki betolja az érvek nélküli szövegét, aztán megpaskolja a saját kis fejét, hogy mennyire király volt.

2021. máj. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 anonim ***** válasza:
93%

Önfejlesztés. Na nem a felsorolt külsőségekben, a belső munkára gondolok. Szociális készségek, kommunikáció fejlesztése, frusztrációk megszüntetése, lelki sebek begyógyítása akár szakember bevonásával. (Nem, a lelki sebeink begyógyítását semmiképpen sem a párunktól kell várni.) Önismeret, önbecsülés, önszeretet, önreflexió, önkritika gyakorlása. Célok keresése az életben, mert annál sokkal több kell, hogy "akarok egy puncit". Nem a nők miatt, mindenkinek saját maga miatt. Aktív cselekvés a célok elérése érdekében, tevékeny élet élése. Baráti kapcsolatok kiépítése és fenntartása. Önbizalom felépítése és az önazonosság elérése - annak elérése, hogy ha a tükörbe nézel saját magad lásd, és egyben egy olyan képet, amivel elégedett lehetsz.


De ezt tényleg ennyire bonyolult belátni?

2021. máj. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim ***** válasza:
11%

#13: Ezt azért bonyolult belátni, mert az ember alapvetően társas lény és amiket leírtál, egyáltalán nem garantálják, hogy lesz társa. Nem megy sokra a jó kommunikációs képességgel meg az önismerettel valaki, ha nem vonzó. Nem lesz társa, csak mert jól beszél és tud magáról dolgokat. A társkeresés nagy része nem mély és átgondolt dolgokról szól, hanem felszínes és ösztönös dolgokról.

Egyetértek azzal IS, amit te írtál, mert ezek is kellenek. De, ezek önmagukban semmit sem érnek, ha valaki magányos.

2021. máj. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
98%

#14

Én is egyetértek azokkal, amiket írtál. Ez nem garancia, ahogy egy korábbi válaszadó írta, senkinek sincs garanciája.

Amit írtam, azt elsősorban erre az incelsiránkozásra vonatkozó kérdésre írtam megoldási javaslatként. Mert hogy én még olyan embert, aki rendben volt ezekkel a dolgokkal, egyenesben volt az élete (többi területén), és egészséges énképpel rendelkezett nem hallottam ilyen nőgyűlöletet lefolytatni, és ilyen nőundorban élni, mint ami itt folyik. Vannak köztük egyedülállók, vannak magányosak is, de a hozzáállásuk nagyon különbözik. Így náluk legalább nem látom akadályát, hogy normális kapcsolatuk legyen.


(Egyébként számomra a társkeresés az életre szóló kapcsolat kereséséről szólna, így szeretek abban hinni, hogy ez a mély rész a fontosabb. De persze tudom, hogy a külsőségek is fontosak, bár nem is mondtam, hogy nem, valójában, abba, hogy ha tükörbe nézel elégedett legyél ez is beletartozik. De be kell látni, hogy nem is ezen múlik, rengeteg előnytelen külsejű ismerősöm van, aki mégis boldog kapcsolatban él. Frusztrált, lelkileg instabil már kevesebb. Ha csak az a kérdés, hogy "kinek jut több punci", akkor szerintem nem a válasszal van a gond, hanem a kérdéssel.)

2021. máj. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
96%
nekem egyetlen tanacsom van szamukra: fogjak be a pofajukat es ne terjesszek a beteg nogyulolo elmeketeiket se itt, se mashol.
2021. máj. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 anonim ***** válasza:
18%

13: A belső munka nem hoz match -et a Tinderen.


Az a gond, hogy a mai világban a (húszonéves) nők egyedül külső alapján ítélkeznek a férfiak felett, az összes többi szempontot figyelmen kívül hagyják. Nincs az a belső munka, ami állkapcsot meg izmot növeszt nekem. Ugyanakkor abban tényleg igazuk van sokaknak, hogy a külsőn tényleg lehet javítani, viszont incelek ezt nem igazán próbálják meg, inkább csak panaszkodnak.

2021. máj. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 anonim ***** válasza:
97%

Azontúl, hogy a 13-assal mindenben egyetértek, és elsősorban a

belsőjüket kéne rendbetenni, reagálok az általad leírt külső dolgokra:


1. A BMI nem sokat mond el a külsődről. A BMI-d szerint lehetsz ugyanazzal a súllyal lehetsz teljesen plöttyedt, lehetsz izmos, sportos, de nem kigyúrt, és lehetsz a kettő között bármi. Ha az előbbibe tartozol, jóval kevesebbeknek fogsz tetszeni.


2. Mit értesz ápoltság alatt? Mert ha csak hetente megmosod a hajad, naponta kétszer fogat mosol és naponta egyszer fürdesz, az alap. Törődsz a frizuráddal, arcszőrzeteddel, hogy olyan legyen, ami jól áll? Vagy csak hagyod úgy, ahogy van? Figyelsz az arcbőrödre, hogy ne legyen tele mindenféle csúfságokkal? Stb. Ettől még nem lesz senki metroszexuális, de pici odafigyelés baromi sokat segít.


3. A farmer-póló-sportcipő kombó állhat egy férfinek nagyon jól. De nem a kopott, 10 éves farmer, nem a kinyúlt, foltos, ötéves, ciki feliratos póló, amit egy normál ember már otthonra sem venne fel, és nem a koszos, kitaposott talpú, foszladozó sportcipő. Vagy szinte minden férfi öltönyben nyomul az utcán? Ha igen, mondd el, légyszi, merre jársz, mert mennék legeltetni a szememet.

2021. máj. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 anonim ***** válasza:
96%

Ez a kérdés is buta és általánosító, ámde legyen, leírom: Attól,hogy kapok privátot, miért lesz jobb nőként? Hát, csomószor olyat írnak, hogy égnek áll a hajam. Pl.: ha fizetek küldesz nekem képeket? vagy Akarod látni a farkam? Hát, ilyet kösz, inkább ne írjon senki. Meg amúgy is van párom, ide nem párt keresni, hanem tanácsot adni-fogadni járok, ha úgy van.

Az incel problémára meg csakis egy megoldás létezik: önfejlesztés. Ha ezt nem látják be, hogy az önmaguk megkeseredett voltán való túllépés az egyetlen esélyük, hogy kiszakadhassanak a saját köreikből, akkor nincs értelme itt lenniük. Nincs értő figyelem, pedig az a kommunikáció alapja.

Mondok neked valamit. Ha már alapvetően odafigyelnének magukra, igényesek lennének magukra és a szociális hálót fokozatosan kiépítenék, barátok, haverok, stb. máris előrébb lennének. Rengeteg kapcsolat baráti társaságból születik, azt, hogy a nő meg jár, azt el kell felejteni, mert az életben semmi sem jár. De az tény, mondjuk ki: több esélyük van egy párkapcsolatra, ha maguk is egészségesek kívül-belül és ezt is közvetítik. A szépség az egy szubjektív fogalom, rengeteg átlagos pasinak van nője. :)

2021. máj. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/103 anonim ***** válasza:
97%

"Mindenki betolja az érvek nélküli szövegét,"


Önkritikás már megbesezéltük egy párszor, hogy nem csak az az érv ami a te igazadat támasztja alá.

2021. máj. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer egy kérdés alá leírtam legalább 15 pontot, hogy hogyan tudnának a külsejükön javítani, erre közölték, hogy ők ebből nem hajlandóak semmire, mert felesleges. Nem is akarnak változtatni, hanem elvárják, jhogy a sültgalamb a szájukba repüljön.
2021. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!