Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/589 anonim ***** válasza:
76%

"Miért van az, hogy azok a nők, akik férfi szemre kívánatos testi adottságokkal rendelkeznek, azoknak nagy igényei vannak?"


Akkor te erre felelj először: miért van az, hogy a hozzád hasonló senkiknek nagy igényei vannak? Miért nem jó neked az átlagos Jucika? Őt nem tudod szeretni? Miért?

"Na akarj engem gyanúsítani felszínességgel, miközben társadalmunk egyik legnagyobb problémája az, hogy a társadalmi és anyagi különbségek folytán válogatnak a nők. De miért?"

Nem gyanúsítgatunk, hanem tényeket közlünk. Piszkosul felszínes vagy, és ezért a nőkben is csak ezt látod meg. Téged soha senki nem fog tudni szeretni a belső értékeidért, mert belülről rohadsz és a pénzedért sem, mert az nincs neked. Az előbbi egy tragédia, az utóbbiért viszont nem tudlak sajnálni. Nagyon sok csóró pasinak is van szép nője én is ismerek ilyet. Erre persze nem reagálsz, mert csak azt veszed észre amivel az agymenésedet tudod alátámasztani. Egy hazug disznó vagy, még a kérdésed is hazugság. Vagy....te csak az insta modell csajokat veszed nőszámba. Azon keseregsz, hogy nekik miért kell gazdag pasi. A válasz egyszerű: mert ugyanolyan felszínesek, mint te, csak nekik van mire, neked meg nincs. Ennyi.

2021. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/589 anonim ***** válasza:
96%

"Szerinted hol bír relevanciával a probléma tekintetében az, hogy te x vagy y nyaralásodat, miből,kiből, vagy mennyiből fizeted?"


Te keverted bele a témába az én nyaralásomat.


Leírtam, hogy egy csóró egyetemista sráccal készülök összejönni (ezt úgy ahogy van átugrottad). Azt is, hogy ahelyett, hogy a gyakorikérdéseken rohadsz el, élvezd az életet, és menj el nyaralni. Na erre megkaptam, hogy rohadt pénzéhes vagyok, mert urambocsá el merek menni külföldre nyaralni. Erre reagáltam, hogy a saját pénzemből megyek. Persze itt is mélységesen hallgattál.

2021. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/589 A kérdező kommentje:

"Hmm, talán mert akkor meg el lennének hordva mindenféle riherongynak, aki fűvel-fával összefekszik?"


Dehogy, dehogy. Lehet hogy okozna valakinek, egy jó estét. Inkább csak maximum őt magát bántja a gondolat is, ha ezt érdekek nélkül kell tennie.

2021. máj. 31. 15:58
 104/589 anonim ***** válasza:
85%
Már megint nem válaszolsz érvekre. Egy disznó elé szórunk gyöngyöket.
2021. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/589 A kérdező kommentje:

101:


Hozzám hasonló senkiknek? Miért is számítok én senkinek?

És a női nem tagja, akinek megvannak a testi adottságai, ő a valaki ugye?

Csak azért mert jól lehet agyatlan, de melle és feneke van és válogathat.


Figyelj csak. Ha az emberek igazán tudatukra ébrednek és az érem azon oldalát nézik meg, ami az igazságot takarja, bizony komoly rendszer-változáson mehetnénk keresztül. A te gondolatvilágodba nekem a ronda nőt kell keresnem és kussoljak. Közben meg a szép nő pedig csak azért mert teste van, lenézi azt, akinek nincs teli a zsebe.

Elhiszem, hogy neked ez lenne a kényelmes.

De a probléma abból kezdődik, hogy a szép nő feljebb való lénynek képzeli magát annál, minthogy önzetlenül szeressen, felelősséget vállaljon stb.

És amikor ezt firtatjuk, te jössz azzal, hogy miért nem jó nekem a ronda nő, felszínes vagyok, hogy a szép nőt akarom.

Na de bagatellizálod ezáltal a probléma forrását.


A probléma forrása az, hogy nőuralom alakult ki.

Amiben a szép nő feljebb van még agyatlanul is másoknál.

De mire fel?


102: A nyaralásoddal összefüggésben azért válaszoltam, mert azzal kezdtél előhozakodni és takarózni is.

2021. máj. 31. 16:04
 106/589 anonim ***** válasza:
59%
Azért örülök, hogy szerencsés vagyok, mert van életem :) Itt ez az aranyos fiú, most fogok kétszer utazni... Neked mi jutott?:)
2021. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/589 anonim ***** válasza:
59%
Jajj, és arra sem kaptam választ, hogy ehhez a fiúhoz vajon milyen anyagi érdekem fűzödik :)
2021. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/589 A kérdező kommentje:

Most gondolod te, hogy felveszed magadra a problémát, legalábbis megpróbálod, akkor bármi is változik?

Mártírt játszani nem ilyenkor kell.

Itt globálisan kell mérni a problémát, ki kell nézni az utcára és lehet látni a beképzelt nők tömkelegét, akik sokan sajnálnak megérinteni olyan embereket, akikhez nem fűződik érdekük.

Te egy ember vagy a sok közül, hát feleslegesen kattogsz.

2021. máj. 31. 16:13
 109/589 anonim ***** válasza:
Én veled ellentétben elég sokat járok az utcán, veled ellentétben vannak barátaim is, és nagyon nem ezt látom... Két barátnőm is járt pénzes családból jövő pasival, mindketten otthon laktak, és diákmunkáztak mellette.Nem vártak el semmit a fasziktól. Tudod, van a valóélet, meg van a te fejedben létező sötét dimenzió.
2021. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/589 anonim ***** válasza:
81%

Nincs globális probléma, mert egy normális, átlagos férfi választ egy normális, átlagos nőt. A te bajod, hogy a te fejedben csak ronda nők és insta cicák léteznek. Én nem azt mondtam neked, hogy érd be rondával, én azt mondtam neked, hogy érd be átlagossal, de neked az is ronda. Mert egy felszínes gyökér vagy.

Miért számítasz senkinek? Mert az vagy. Buta, primitív, nincsenek értelmes érveid, gondolataid, rögeszmés vagy,felszínes, hazug és semmiféle emberi értéket nem tudsz felmutatni.

Ha gazdag vagy szép lennél sem kellenél értelmes nőnek, csak valami buta lotyónak.

2021. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!