Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
 581/589 anonim ***** válasza:
81%
5 éve aktívan keresed azokat az igazmondó embereket ezen az oldalon, akik hogy-hogy nem, de soha nem értek még ide. Vajon miért? Mert nem léteznek.
2021. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 582/589 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz?! Amikor én még nem regisztráltam az oldalra, olvastam olyan kérdést, ami gyorsan törölve lett és ott is nő témáról volt szó. A női nem hozzáállásáról. Megvannak az igazmondó emberek. ezt hidd el.
2021. jún. 10. 11:26
 583/589 anonim ***** válasza:
80%
De legalább ne kamuznál istenem 😂😂😂
2021. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 584/589 anonim ***** válasza:
91%
Az érdekek mindent. Te is azért mész oda valakihez, mert érdekedben áll beszélni vele annak érdekében, hogy megismerd és annak reményében, hogy alakul belőle valami. Ez is érdek. Veszed a kiflit annak érdekében, hogy ne legyél éhes. Ez érdek. IGEN, mindent érdekek irányítanak És mivel a kiflit nem adják ingyen, a pénz is.
2021. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 585/589 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen szemelyiseggel te akkor se kellenel a noknek ha milliardos lennel😂 viszont ismerek olyat aki hiaba falun el a szuleivel,segedmunkas,bortonbe volt, megis annyi not hazavitt mar amennyit te nem is ismersz:D

Ilyen az elet pancserkam novessz kolbit ne sirja

2021. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 586/589 anonim ***** válasza:
585: A böriben meg valószínű őt vitték "haza" :D
2021. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 587/589 anonim ***** válasza:
Vagy inkább téged :D
2021. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 588/589 A kérdező kommentje:
585: Nevetséges vagy.:):):)
2021. jún. 20. 15:07
 589/589 anonim ***** válasza:

Neked is faj az igazsag?

Figyelj megertem csoro vagy de megbeszeled anyuval hogy jovo honapba kicsit kevesebbet adsz a rezsibe majd valaki a gubacsi uton leszuztelenit

Hatha kevesbe leszel frusztralt🤭

2021. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!