Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/589 anonim ***** válasza:
33%
Jajj, és majd elfelejtettem: veled ellentétben, ő nem elmebeteg. Nálad már itt elbukik a dolog.
2021. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/589 A kérdező kommentje:

és miért vagyok én elmebeteg? Mert leírom a véleményemet, ami neked nem tetszik? Átmész sértegetésbe az ész érvek helyett?

Szerinted a társadalomba te vagy a főszereplő?

Aki megoldja, vagy éppen nem oldja meg a dolgokat?

Millió nő van, aki beképzelt. Itt ez a baj.

2021. máj. 31. 09:55
 83/589 anonim ***** válasza:
77%

Igazad van, aki elmebeteg sosem tudja, hogy az.


Nem én vagyok, a főszereplő, csak élem a normális életem. Neked is ezt kéne. AZ itteni fröcsögés helyett miért nem foglalsz egy tengerparti nyaralást, és érzed jól magad?

2021. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/589 A kérdező kommentje:

Talán azért, mert a pénztárcám nem engedi.

A tengerparti nyaraláson jár az eszed?

Miért is nem vagyok meglepve. Egyből a drága kalandok.

Ti nagy nők, megáldott lélekkel. Ti jó emberek.

Gratulálok nektek.

2021. máj. 31. 10:02
 85/589 anonim ***** válasza:
80%
Egy tengerparti nyaralás sokszor olcsóbban kijön, mint egy balatoni (pl. Horvátország, Bulgária, Románia, Görögország, főleg mondjuk utószezonban, bőven meleg van még olyankor, a tenger kifejezetten kellemes, egyik legjobb időszak).
2021. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/589 anonim ***** válasza:
77%

Én vagyoka rosszindulatú:D


Egy barátnőmmel megyek négy napra Nápolyba, és a szüleimmel egy hétre Ciprusra. Mindkettőt magamnak fizetem képzeld :( :( :( :(

2021. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/589 anonim ***** válasza:
88%

#77

Ki mondta, hogy nem vagyok szerelmes a ferjembe? (Nyilván hozzá se mentem volna akkor) Csak érdekelt volna, hogy miért teged válasszalak helyette. Mert hűseget kapok tőle, szeretet is, és a lába között is van farok, meg még IT.s is, szerencsére nincsenek anyagi gondok.

(Nem győztél meg, hogy téged válasszalak) - egyebként, én sem minimálbérért dolgozom.


Igen, én imádok tengerpartra járni, szép házban lakni, sportolni...fodraszhoz, kozmetikushoz, körmöshöz járni, egészséges eteleket enni, amitől szép maradok stb...(tudnád amugy fizetni ezeket, (ha netán mégis össze jönnék veled?)

es igen, szeretek ugy elni, hogy nem kell filléreznem a boltban, meg sakkozni a számlákkal. (Igen, dolgozom, nem tart el a férjem!)


Egyébként van egy baratnőm, nagyon kedves, 120 kg körül van. Hűseges tipus, es odaadó, és meg a "lába is között "van" - és egyedülállo.


Ja, hogy ő nem jó? De felszines vagy! Nem elég a hűsege, megami a lába között van?🤔

2021. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/589 anonim ***** válasza:
85%

87 vagyok folyt köv:


A szépseg és az érdekek mindent befolyásolnak nálad? Csak a szep Nő a jó neked?

Komolyan nem erzed a kettősmercét.???

2021. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/589 anonim ***** válasza:
81%

"Felőle felfordulhatnak azok a férfiak, akik nem táltosodtak meg anyagilag"


- erről szó sincs. Ilyet senki nem mondott. De azt egyik jó/nem jó Nőtől sem várhatod el, hogy felaldozza a vágyait/csaladdal kalcsolatos elkepzeléseit azért, hogy te nehogy Nő nelkül maradj...

Tudod...sok Nő szeretne gyereket, és ezt csak olyan ferfi mellett lehet, aki anyagi biztonságot is tud nyujtani, a hűsegen, figyelmessegen, odaadason, meg a farkán kívül...

2021. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/589 anonim ***** válasza:
Kérdező, megkérdezhetem, hogy neked milyen végzettséged van és milyen munkakörben dolgozol?
2021. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!