Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő/lány, miért tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő/lány, miért tartja ijesztőnek, ha leszólítja őket egy férfi?

Figyelt kérdés

Persze, vannak azok a hölgyek akiknek van okuk félti, vagy legalább is tartani egy idegen pasitól, mert mondjuk félnek, hogy a pasijuk teszteli őket, vagy pénzesek, és e miatt támadástól/lehúzástól tartanak.

Akkor is érthető a gyanakvás, ha bizalmi melója van a nőnek, pl.:magas rangú hivatalnok.

Az is elfogadható indok, ha valakit vert a palija és/vagy apja.

És persze akkor is, ha a nő ronda és/vagy dagadt, és e miatt csak kihasználós pasik találják be.


De és most a szó jó értelmében "más", mondjuk úgy "átlag" nőkről beszélek. Azokról, akiknek sem a melójuk, sem a vagyoni helyzetük, sem a hátrányos külsejük nem teszik rossz szándékú emberek célpontjává.


Szóval egy átlag nő, miért fosik a pasik közeledésétől, pl.: utcán, boltban, könyvtárban, tömegközlekedési eszközön,...?

Miért jobb a melóban ismerkedni, ahol majd a szakítás után is bámulhatod a srácot, hogy mással megy haza? Vagy egy baráti körben, ahol már mindenki volt mindenkivel? Vagy neten, egy 234 km.-re élő pasival? Vagy az ingyen szexpartner kereső TINDEREN...akkor inkább hírdes fizetős oldalon, és ne ingyen dugjanak!?



2021. máj. 31. 19:32
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Remek, köszi. Most akkor egy képet kérnék rólad is mármint nem pont rólad! Hanem keress egy hasonló férfit és linkeld be azt.
2021. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
93%
Engem többször is leszólítottak màr idegen férfiak,egyszer sem ijedtem meg.Tudom,hogy ez a szépség velejárója.Egyik ismeretlennel még el is mentem kávézni,és igért valamilyen drága szőnyeget ajándékba,de többet nem talàlkoztunk :D
2021. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
szegeny kerdezo mar nagyon elkeseredett, hogy meg mindig nem sikerult elvesztenie a szuzessget, hiaba megy oda nala merfoldekkel jobb nokhoz, akiket penzert SE lenne eselye megkapni, nemhogy ingyen.
2021. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
82%
Az én nagy Őm egyik ismérve, hogy nem utcán hajkurássza a nőket, mint csöves az aprót.
2021. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

16.-nak.


Fenét, főleg az első.


21.-nek.


[link]

2021. máj. 31. 21:27
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂loool, hogyne
2021. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ha így néznél ki, nem az lenne a bajod, hogy nincs nőd, hanem hogy nem tudnád őket levakarni magadról. Ha másra nem is, de szexre lenne mindig valaki. Szóval ne hazudj, és mutass egy ténylegesen hasonlító fotót.
2021. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
96%

Ha hasonlóan is néz ki, szerintem itt nem csak ez a lényeg.

Senkinek sem kötelessége leállni egy idegennel, erre millió oka lehet, és nem kell ezt a másik orrára kötni.

2021. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

ÁLLJ!


Több válasznál is előjött, hogy nincs nőm, nem tudok nőt szerezni, meg hasonlók.

De nem rólam van szó most. Hanem a nőkről.

Van nőm, miért, mert ha elhajt 30, akkor ott a 31. Nem fogok 1-2 elutasítás után incel gyökér, vagy öngyilkos lenni.

Szóval engem hanyagoljatok, a kérdésre válaszoljatok, ne tereljetek!

2021. máj. 31. 21:48
 30/46 anonim ***** válasza:
82%
De, az vagy. Incel gyökér (téged idézve). Férfiak nem, csak ti írtok ilyen mocskos nőgyalázó szövegeket.
2021. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!