Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő/lány, miért tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő/lány, miért tartja ijesztőnek, ha leszólítja őket egy férfi?

Figyelt kérdés

Persze, vannak azok a hölgyek akiknek van okuk félti, vagy legalább is tartani egy idegen pasitól, mert mondjuk félnek, hogy a pasijuk teszteli őket, vagy pénzesek, és e miatt támadástól/lehúzástól tartanak.

Akkor is érthető a gyanakvás, ha bizalmi melója van a nőnek, pl.:magas rangú hivatalnok.

Az is elfogadható indok, ha valakit vert a palija és/vagy apja.

És persze akkor is, ha a nő ronda és/vagy dagadt, és e miatt csak kihasználós pasik találják be.


De és most a szó jó értelmében "más", mondjuk úgy "átlag" nőkről beszélek. Azokról, akiknek sem a melójuk, sem a vagyoni helyzetük, sem a hátrányos külsejük nem teszik rossz szándékú emberek célpontjává.


Szóval egy átlag nő, miért fosik a pasik közeledésétől, pl.: utcán, boltban, könyvtárban, tömegközlekedési eszközön,...?

Miért jobb a melóban ismerkedni, ahol majd a szakítás után is bámulhatod a srácot, hogy mással megy haza? Vagy egy baráti körben, ahol már mindenki volt mindenkivel? Vagy neten, egy 234 km.-re élő pasival? Vagy az ingyen szexpartner kereső TINDEREN...akkor inkább hírdes fizetős oldalon, és ne ingyen dugjanak!?



2021. máj. 31. 19:32
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
97%

Jaj, ez már megint az a csávó, aki kényszeresen azt hazudja, hogy van barátnője évek óta.

Ő a kedvencem itt a gyakorin, már-már pszichiátriai eset.

2021. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
97%

Nekem volt kapcsolatom utcán leszólításból, bár nem párkeresésnek indult (csak nem találta a pályaudvart, én meg idő bővében el is kisértem).


"van okuk félti, vagy legalább is tartani egy idegen pasitól, mert mondjuk félnek, hogy a pasijuk teszteli őket, vagy pénzesek, és e miatt támadástól/lehúzástól tartanak."

Hát én egy ilyen manipulátorral nem maradnék együtt, akkor sem ha fizetnének érte. Elég felnőni egy játszmázó családban, nekem több önsorsrontó pióca nem kell az életembe, de kb. minden normális nő, hasonlóan menekül egy ilyen kapcsolat elől.


Én úgy azóta vagyok zárkozott az ilyesmik elől, amióta kifogtam egy olyan esetet, hogy hazáig követni akart a srác. Alig bírtam lerázni. Nekem ez nem hiányzik.

2021. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

32.-nek.


"Én úgy azóta vagyok zárkozott az ilyesmik elől, amióta kifogtam egy olyan esetet, hogy hazáig követni akart a srác. Alig bírtam lerázni. Nekem ez nem hiányzik."


Ebben semmi rossz nincs. Sok férfi, (Én is.) szokta. Így lehet infót szerezni, hogy merre lakik, melyik busszal jár, pénzesek-e, szereti-e a kutyákat,.... olyan infókat, amin el lehet indulni, pl.: "véletlenül" újra összefutni a buszon.

2021. máj. 31. 22:07
 34/46 anonim ***** válasza:
86%

aha, majd egy jokepu, kapcsolatban elo ferfi ilyen frusztralt, szamonkero kerdeseket fog ide kiirogatni, nyilvan. es beirja kulcsszonak, hogy ‘liba’ meg ‘tarskereses’..

te tenyleg klinikai eset vagy, egy igazi tevkepzetes, valoszinuleg ez latszik is rajtad eloben es ezert felnek toled a nok - tok jogosan.

2021. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
92%
#33: remelem, csak trollkodsz, mert ha ez igaz, akkor konkretan egy BETEG zaklato pszichopata vagy, akit el kene zarni a tarsadalomtol (hogy bortonbe vagy elmegyogyintezetbe, azon meg gondolkozom)..
2021. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
95%

És amikor betörnek hozzád, akkor pislogsz, hogy vajon ki tehette. :D


A nagyon nyomulósok rendszerint nem csajozni akarnak valójában, hanem valami sokkal kellemetlenebbet.

2021. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nőd, miért akarsz másokat leszólítani és infókat szerezni a csajról?
2021. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
97%

Miiiii? :O Figyelj, ez nagyon nem normális Kérdező. Hogy nincs azzal baj, hogy a nőt akarata ellenére hazakísérik, mert infot gyűjtesz?


Szerintem meg van fejtve. :D Leírja neked 32-es, hogy ő azóta zárkózott, te meg erre: 'Ebben semmi rossz nincs'.

Crazy person..

2021. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

De ha nektek tetszik egy pasi, nem kerestek rá, mondjuk a Fosbúkon? Nem csekkoljátok a linkediny oldalát? Sem az Instantyát?


Hmmm?

2021. máj. 31. 22:43
 40/46 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudom ki ő, akkor esetleg, de nem jelenti, hogy követni fogom meg nyomozni utána hogy lakik, mint egy elmebajos.
2021. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!