Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? 26/F egy értelmes nő adhatna pár tanácsot így elkeseredésemben.. Nem aki csak meghallgat, hanem úgy őszintén megmondaná, mi a baj.

Figyelt kérdés

Szeretnék javítani amin lehet. Nem baj, ha sértő lenne csak tudnám már meg...


Kezdem azt érezni 26 évesen, hogy velem van baj.. Nem akarnak megismerni a nők, pedig semmi rosszat nem csinálok, dolgozom, Úgy gondolom tisztességes, őszinte, tisztelettudó vagyok mindenkivel. Olyan mintha nem kellene ez senkinek. Még az ismerkedési fázisban lelépnek a nők. Semmi érdeklődést nem mutatnak. Nem értem miért.

Sajnos az előző nő is akivel jóba voltam csak kihasznált. Nagyon megszédített, elhitette velem, hogy kellek neki. Közben felnyitották a szemeimet a haverok. Mondhatom nem voltam toppon akkor.


A többi nővel eljutunk valameddig a beszélgetésekben, de semmi visszafelé érdeklődés. Ilyenkor én is hagyom az egészet... Én hiába erőlködök, ha semmi reagálás.... Egy ismerkedésben kellene az érdeklődés.



2021. jún. 30. 19:31
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Igazad van. Minden ember más. Gondoltam több ember többet lát. Te szerinted álszent vagyok. Elfogadom!.. köszönöm!. :)
2021. okt. 5. 20:11
 42/57 anonim ***** válasza:
52%

"Igazad van. Minden ember más."


Nem állítottam ilyet. Ezt hívják szalmabáb érvelésnek.

2021. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Tudom, Bocsi nem úgy értettem. Hanem, hogy az én ismerőseim nem így ismernek engem. "Minden ember más, máshogy látja a dolgokat." Te ezalatt a beszélgetés alatt ezt szűrted le, amit elfogadok.
2021. okt. 5. 20:27
 44/57 anonim ***** válasza:
52%

"Te ezalatt a beszélgetés alatt ezt szűrted le"


Ezt meg honnan veszed?

2021. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
"Émelyítően álszent vagy, kérdező. "
2021. okt. 5. 20:30
 46/57 anonim ***** válasza:
52%
Ebből még nem következik, hogy egy olyan gondolatilag tökéletesen üres, semmitmondó evidencia-közhelyet szűrjek le belőle, miszerint "minden ember más".
2021. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
69%

"Hiszek magamban, hogy tudok adni, sőt inkább adni szeretek, önzetlenül."


Nagyszerű. Akkor önkénteskedj ingyen, viszonzás és dicséret várás nélkül.

2021. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
73%
29-es vagyok, nő egyébként. Elmagyarázom. Nem írtál magadról semmit, azon kívül, hogy nagyon kedves-rendes-odaadó-blabla vagy. Se hobbi, se érdeklődési kör, se semmi. Vagy nincs is, magyarul unalmas vagy, vagy nem beszélsz róla, magyarul unalmas vagy. Azt is elmagyarázom, hogy tudsz teret engedni egy nőnek. Elkezded saját magad és az életed felkészíteni egy nőnek, akire vágysz, akit még csak elképzelsz most. Elkezdesz sportolni, elkezdesz tanulni, hogy tovább fejlődj, elkezdesz mászni a létrán a munkahelyeden, a szabadidődet meg értelmes, említésre méltó dolgokkal töltöd ki. Miközben saját magadat és a jövődet építed garantálom neked, hogy találkozni fogsz egy értelmes, normális nővel, akinek hasonló értékrendje van, vannak céljai és érdeklődési köre.
2021. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
15%
48as, ha ez mind igaz lenne, akkor miért van sok nőnek szeretője? Aki általában egy léhűtő? A cégemnél csomó vezető beosztású férfit csal a felesége. Volt, akit a felesége a saját kertészével csalt meg. Hát egy kertész egy osztályvezetővel szemben... Szóval hülye tanácsot ne adj a kérdezőnek, mert a nők kiismerhetetlenek.
2021. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
Sok hobbim van, de most mit érek vele, ha ide kiírom? Sok minden érdekel, most fogok egy új sokadik szakmát tanulni. Saját vállalkozást is tervezek, de ezek már megint mind anyagi dolgok. A házról nem is beszélve. Azt is tervezek venni. Tehát szépen építem fel magam és az életem.
2021. okt. 6. 18:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!