Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? 26/F egy értelmes nő adhatna pár tanácsot így elkeseredésemben.. Nem aki csak meghallgat, hanem úgy őszintén megmondaná, mi a baj.

Figyelt kérdés

Szeretnék javítani amin lehet. Nem baj, ha sértő lenne csak tudnám már meg...


Kezdem azt érezni 26 évesen, hogy velem van baj.. Nem akarnak megismerni a nők, pedig semmi rosszat nem csinálok, dolgozom, Úgy gondolom tisztességes, őszinte, tisztelettudó vagyok mindenkivel. Olyan mintha nem kellene ez senkinek. Még az ismerkedési fázisban lelépnek a nők. Semmi érdeklődést nem mutatnak. Nem értem miért.

Sajnos az előző nő is akivel jóba voltam csak kihasznált. Nagyon megszédített, elhitette velem, hogy kellek neki. Közben felnyitották a szemeimet a haverok. Mondhatom nem voltam toppon akkor.


A többi nővel eljutunk valameddig a beszélgetésekben, de semmi visszafelé érdeklődés. Ilyenkor én is hagyom az egészet... Én hiába erőlködök, ha semmi reagálás.... Egy ismerkedésben kellene az érdeklődés.



2021. jún. 30. 19:31
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Azt veszem észre, hogy amit nekem tanítottak a szüleim és ami régen érték volt mára semmivé lett.
2021. okt. 6. 18:59
 52/57 anonim ***** válasza:
96%
Hát akkor csak így tovább, tényleg nem veled van a probléma, hanem a nőkkel. xd
2021. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
91%
Fogadd el, h változik a világ. Ha nem változna még mindig barlangban laknánk. 52es ez mekkora xd
2021. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
97%
Hát ezt akarta az emberünk hallani. Mindenki szembe jön az autópályán, csak ő nem.
2021. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
Végre valaki. :D Utolsó köszönöm a támogatást. xDDDDDD Itt fejezzük be a témát.
2021. okt. 7. 19:31
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed alapján számomra nem derül ki, hogy hol akad el a dolog, mert te néhány pozitív tulajdonságot említesz magadról és azt, hogy nincs érdeklődés a másik fél felől...ez alapján kívülállóként nem nagyon lehet mit mondani.

Ha elárulnál több információt és azt, hogy pontosan milyen tanácsot szeretnél, írj.

2022. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarnak megismerni a nők"

Nem lehet, hogy simán csak nem akarnak ismerkedni? Én sem ismerkedem, ezért egyetlen társkeresőn sem vagyok fent, ettől függetlenül mindig megtalálnak Facebookon, Instán (ráadásul a hobbimról van oldalam, magamról ritkán posztolok képet)... Aztán megsértődnek, hogy én nem érdeklődöm. Hát nem, mert nem akarok kapcsolatot, plusz elég sűrű időszakát élem az életemnek (3 képzés párhuzamosan, és munkahely, ahol szintén részt kell vennem nemsokára egy továbbképzésen, vagyis tanulnom kell, mint a kisangyal). Csak a veszekedés lenne belőle, hogy nem tudunk találkozni.

2022. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!