Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? 26/F egy értelmes nő adhatna pár tanácsot így elkeseredésemben.. Nem aki csak meghallgat, hanem úgy őszintén megmondaná, mi a baj.

Figyelt kérdés

Szeretnék javítani amin lehet. Nem baj, ha sértő lenne csak tudnám már meg...


Kezdem azt érezni 26 évesen, hogy velem van baj.. Nem akarnak megismerni a nők, pedig semmi rosszat nem csinálok, dolgozom, Úgy gondolom tisztességes, őszinte, tisztelettudó vagyok mindenkivel. Olyan mintha nem kellene ez senkinek. Még az ismerkedési fázisban lelépnek a nők. Semmi érdeklődést nem mutatnak. Nem értem miért.

Sajnos az előző nő is akivel jóba voltam csak kihasznált. Nagyon megszédített, elhitette velem, hogy kellek neki. Közben felnyitották a szemeimet a haverok. Mondhatom nem voltam toppon akkor.


A többi nővel eljutunk valameddig a beszélgetésekben, de semmi visszafelé érdeklődés. Ilyenkor én is hagyom az egészet... Én hiába erőlködök, ha semmi reagálás.... Egy ismerkedésben kellene az érdeklődés.



2021. jún. 30. 19:31
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a konklúzió?
2021. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
91%
Te saját magad mennyire szereted? Mennyire vagy jóban önmagaddal?
2021. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
95%

A nők azt sem szeretik, ha kétségbeesetten lelkes vagy.

Csak legyél természetes az ismerkedéskor.

2021. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
95%
Még nem is válaszolt a Kérdező.
2021. aug. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
97%
A fejtegetés alapján a kérdező teljesen jól el van a saját személyiségével. Ahogy nézem nem fér el más a világában. Ezt pedig hamar leveszik a nők. Ha véletlen azt akarná, hogy legyen nője, akkor kéne egy kis helyet adni nekik az életében. Nem a tisztelet és a rendes viselkedés a lényeg, hanem hogy a másik érezze, hogy van értelme belépni abba a világba, amiben benne vagy. Ha csak rólad szól minden és az igényeidről, akkor nem lesz nőd sose.
2021. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
94%
#25: ha tehetném, erre a válaszra ezer pontot adnék. Engedelmeddel máshová is be fogom másolni, annyira remek összegzése az itteni pasik nő nem találási problémái legalapvetőbb okának.
2021. szept. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván azért kérdezik hol laksz, mert idővel lenne szex, és nem mindegy a hely. Írhatsz ha gondolod.
2021. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
53%
Megértelek kérdező, mert én sem kellek senkinek, csak én még az ismerkedésig sem jutok el........ Ezért sem volt még 25-évesen barátnőm.... 25/F
2021. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
75%
Hát én is eluntam az életem mire az összegzést magadról elolvastam. Nem ettől forr a pina.
2021. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

Utolsó, hát nem is egy férftől vártam hozzászólást. A nők véleménye lenne fontos. Mint fent a kérdésben írtam is. *értelmes nő adhatna pár tanácsot*


De azért köszi, hogy elolvastad. Gondolom, ha nem unatkoznál nem olvasnál ilyen számodra unalmas szövegeket. De legalább akkor írnád le, hogy szerinted mi lenne a jó. :D

2021. okt. 5. 18:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!