Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? 26/F egy értelmes nő adhatna pár tanácsot így elkeseredésemben.. Nem aki csak meghallgat, hanem úgy őszintén megmondaná, mi a baj.

Figyelt kérdés

Szeretnék javítani amin lehet. Nem baj, ha sértő lenne csak tudnám már meg...


Kezdem azt érezni 26 évesen, hogy velem van baj.. Nem akarnak megismerni a nők, pedig semmi rosszat nem csinálok, dolgozom, Úgy gondolom tisztességes, őszinte, tisztelettudó vagyok mindenkivel. Olyan mintha nem kellene ez senkinek. Még az ismerkedési fázisban lelépnek a nők. Semmi érdeklődést nem mutatnak. Nem értem miért.

Sajnos az előző nő is akivel jóba voltam csak kihasznált. Nagyon megszédített, elhitette velem, hogy kellek neki. Közben felnyitották a szemeimet a haverok. Mondhatom nem voltam toppon akkor.


A többi nővel eljutunk valameddig a beszélgetésekben, de semmi visszafelé érdeklődés. Ilyenkor én is hagyom az egészet... Én hiába erőlködök, ha semmi reagálás.... Egy ismerkedésben kellene az érdeklődés.



2021. jún. 30. 19:31
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
95%
ki vezetett meg téged?
2021. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
80%

"Nem akarnak megismerni a nők"


Na, ez mit jelent?

2021. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
84%

"Sajnos az előző nő is akivel jóba voltam csak kihasznált. (...) felnyitották a szemeimet a haverok."


Ez mit jelent?

Ezek a haverok házas emberek vagy élettársuk van?

2021. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
88%

"Még az ismerkedési fázisban lelépnek a nők..." Nem lehet hogy nagyon ráfeszülsz és ez ül ki rád? Vagy nem lehet, hogy keveset mutatsz magadból, és ezért azt érzik, te sem vagy nyitott rájuk? Lehet hogy nem érzik a te érdeklődésedet? Velem pl pont történt párszor ilyen, hogy ismerkedéskor nagyon görcsöltem a témán, ezért sokkal visszafogottabbnak, gátlásosnak látszottam, szerintem ez sok embernek könnyen tűnhet unalmasnak, vagy megközelíthetetlennek, vagy érdektelennek..pláne ha felszínes a másik fél. Szerintem ha ismerkedéskor természetes vagy és érdeklődő, azzal sosem lőhetsz mellé.

Kicsit általánosságban írsz, nehéz így megmondani a tutit, de azok a tulajdonságok, amikről beszélsz szerintem nagyon jók és tök fontosak a hasonló tulajdonságú embereknek :)


25N

2021. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdeklődnek, de amikor mégis (szülőknél laksz?), akkor elhajtod őket, mert rögtön azt feltételezed, hogy anyagiasak. Szerintem ez egy teljesen normális ismerkedős kérdés. Ráérsz akkor megsértődni, ha a válaszod után rövid úton faképnél hagynak.
2021. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
15%
pedig semmi rosszat nem csinálok, dolgozom, Úgy gondolom tisztességes, őszinte, tisztelettudó vagyok mindenkivel. Olyan mintha nem kellene ez senkinek. Egyéb kérdés?
2021. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
14%
Mert te sem vagy egy 185+ magas, kigyúrt, gazdag adonisz, aki manapság minden nőnek kellene. :) Ne erőltesd, nem éri meg.
2021. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
27%

Negativ a fokuszba gondolkodas a hozzáállás.


Ezekbol johogy csak negativak jonnek.

2021. júl. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
55%
*a fókusz, a gondolkodás
2021. júl. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
21%
Igen, vegyél a piacon pozitív kókuszt. Na hagyjuk ezt a hókusz-pókuszt. :D A külsőn és a pénzen múlik minden. :)
2021. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!