Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak annyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak annyit a nők hogy nincsenek normális férfiak mikor egy átlag alatti kinézetű nőnek is többen írnak a közösségi oldalakon vagy társkeresőn egy hét alatt mint egy átlagos férfinak egy év alatt? Olyan nehéz válogatniuk?

Figyelt kérdés
Mi erre a magyarázat?

2021. júl. 2. 19:12
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem a holdon de igaz, hogy már nem is vagyok fent társkeresőkön. De az en baratnőim nem jelentenek ki ilyet, 1-2 rossz tapasztalat után.
2021. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
8: lehet hogy nem nézel ki annyira jól mint ahogy gondolod. Meg persze ha visszafogottabb képeid vannak akkor kevesebb az üzenet is gondolom.
2021. júl. 2. 19:30
 13/37 anonim ***** válasza:
97%
De ha valakinek a nem visszafogott képei miatt érkezik sok levél, akkor valószínűleg a szándék is más lesz, így érthető ha közülük nem talál magának normalisat.
2021. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
88%

"Napi több 100 levelet kaphatnak"


Nem kapnak. Csak hiszitek.

2021. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Lehet hogy annyit nem de heti 10 szerintem nem túlzás egy átlagos lánynak ha vannak fent bármilyen képei.
2021. júl. 2. 19:44
 16/37 A kérdező kommentje:
13: nem egészen mert azért van átmenet a pózolós fehérneműs képek és a hosszú ruhában kirándulós képek között. Egy visszafogottabb lánynak is ugyanúgy írhatok dugási céllal meg egy fehérneműs csajnak is írhatok komolyabb céllal is szóval nem minden esetben igaz amit írsz és egy bizonyos szám felett már kell hogy legyen a jelentkezők között néhány normálisabb is.
2021. júl. 2. 19:48
 17/37 anonim ***** válasza:
95%
Figyi, regisztrálj fel nőként társkeresőre, és kezdj el konkrétan beszélgetni azokkal, akik normálisan írnak. Meg fogod érteni.
2021. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
81%

Nekem konkrétan mondták már, hogy végre egy normális pasi. :D

Kérdeztem, hogy miért? Sok a bunkó farokmutogató? (Tök szolid nőről van szó)

Válasz: Ne tudjam meg, hogy mi a helyzet. Legutolsó normális fazonnal 2 hete beszélgetett, csak azzal élőben nem volt meg a kémia. Hozzátette, hogy barátnőitől is akik keresgéltek, hasonlók jöttek vissza.


Szóval én már nem csodálkozom. Azóta helyén kezelem ezt a "nők sok levelet kapnak"-ot. :)

2021. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
26%

Barátom, amikor a nők arra panaszkodnak, hogy égen-földön nem találnak normális pasit, ők valójában arról beszélnek női nyelven, hogy nincs egyetlen nagyon jó pasi sem, aki megalkudna velük (és nem csak alkalmi szexre lenne hajlandó).


Remélem, így már világos.

2021. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Nade lehetett ott jóval több normális pasi is akiknek meg se nyitotta az üzenetét. Erről beszélek.
2021. júl. 2. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!