Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak annyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak annyit a nők hogy nincsenek normális férfiak mikor egy átlag alatti kinézetű nőnek is többen írnak a közösségi oldalakon vagy társkeresőn egy hét alatt mint egy átlagos férfinak egy év alatt? Olyan nehéz válogatniuk?

Figyelt kérdés
Mi erre a magyarázat?

2021. júl. 2. 19:12
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
# 18, ha annyi tízezresem lenne, ahányszor ezt a szöveget hallottam, akkor én venném feleségül Várkonyi Andit.
2021. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Hú, akkor mégis adjak esélyt az arabnak, meg a négernek ugandából? Mert 95%-ban ők írogatnak a közösségi médiában.

(társkeresőt meg soha nem használtam)


És azért össz-vissz volt 12 ilyen megkeresésem, egész facebookos karrierem óta.

2021. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Nem akarok sértegetni senkit de ezt azzal is lehetne magyarázni hogy átlag alatti kinézetű lány vagy.
2021. júl. 2. 21:33
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértődtem meg. Tény, hogy akkor kaptam a legtöbb ilyen jellegű megkeresést, amikor nem volt kinn profil képem (sem).


És az is tény, hogy a netet sosem használtam társkeresésre, igaz elgondolkodtam rajta, de az ismerősök negatív tapasztalatai miatt inkább kizártam ezt a lehetőséget.


Viszont élőben nincs gondom az ismerkedéssel, és ha szépségkirálynő vagy instamodell nem is vagyok, (és biztos, hogy nem is leszek) attól még IRL megy az ismerkedés és pártalálás, hús-vér emberekkel.

2021. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
77%

Na akkkor levezetem a hülye fejednek:


A) olyan társkereső, ahol bárki írhat.


Na ilyeneken régen többszáz levelem volt. Tudod kiktől? Apám korabeliektől, túlsolyosaktól, olyanoktól, akiknek kilógott a kapanyél a szájukból, illetve akiknek nem volt minimális önkritikája sem.


B) Csak akkor írhatnak ha match van.


- Ha match van baromi sokan nem írnak

- Kapaszkodj meg! Sokan még akkor sem írtak, ha én írtam nekik.

- Rengetegen keresnek csak szexet.

- Visszírnak, de az emberi kommunikációra képtelenek. Egy szavas válaszokra korlátozódnak.

- Nincsenek közös témáink, érdeklődési köreink.

- GHOSTING: van, hogy randi előtt, van hogy randi után.

- ha összejövünk, kiderül, hogy lelki problémáik vannak, úgyhogy ez most nekik nem megy (több ilyenbe is belefutottam)

- épp összejött az exével megint (ilyen is volt többször), mert most szakítottak/szüneteltek, és gondolták jó muri lenne húzgálni a Tindert kicsit.


Szerinted ezek a tényezők mennyire redukálják le a 100 üzenetet?

2021. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
75%

2: Nem biztos. Eleve irritál sokakat, ha ismertelenül és neten irogatnak.

A személyes ismeretségi kör a nyerő.

És nem igaz, hogy mindenkinek írnak legalább 20-an, nekem 12 év alatt se írtak ennyien.

2021. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
10: Hát én meg soha nem hallottam ilyet senkitől.
2021. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

25: amiket leírtál nagyjából ugyanezek igazak férfiként is csak hatványozottan és annyi különbséggel a randiig se jutunk el. Átlagos férfiként heti 2-3 matchnek is örülni kell és kb minden 50. matchből lesz csak találkozó is ami ugye még mindig nem garancia semmire.

A kérdésedre válaszolva nyilván eléggé leredukálja és én ezt nem is vitattam, de 100ból csak akad legalább néhány potenciálisan normális. Hidd el, hogy nálunk sokkal rosszabb az arány.

2021. júl. 2. 22:11
 29/37 anonim ***** válasza:

28: És minek ragaszkodsz a nethez ennyire, ha a hatékonysága százszor rosszabb a való életnél?

Ezek a szoftverek arra vannak kifejlesztve hogy megakadályozzák az emberi kapcsolatokat. Mi kell történjen, hogy felismerd?

2021. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy rájöttem már erre egy ideje mert különben nem lenne éves előfizetés a Tindernél. Nyilván az a céljuk hogy minél tovább használd és hogy fizess hogy mégtöbb profilt mutasson aki a bolygó másik végén él vagy el se jut hozzá az üzeneted. De nekem élőben ritkán adódik lehetőségem ismerkedni mostanában mert nem rég új helyre költöztem szóval nem ismerek senkit és a munkahelyen is egyedül vagyok. Nem szeretek idegen nőket leszólítgatni az utcán. Nem az én stílusom.
2021. júl. 2. 22:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!