Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul jarok, ha egyedul maradok agglegenynek? Mi a tapasztalatotok a korulottetek elok koreben? 35 F

Figyelt kérdés
Nem talalok tarsat, soha nem is volt hosszutavu kapcsolatom lannyal. Nagyon maganyos vagyok. Felek, hogy egyedul maradok.
2021. júl. 18. 19:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%

Az oldal célja, hogy a kérdésekre bárki választ írhasson, amennyiben betartja a felhasználási szabályzatot.

Én válaszoltam a kérdésre.

Megfogalmaztam az álláspontomat, amiben hiszek is.

Én elhiszem, hogy saját bevallásuk szerint sokan nem akarnak gyereket - de nagyon sok gyermektelen 40+ost látok mégis boldogtalannak.


Ha neked tényleg olyan az életed 20-as amilyennek leírtad, akkor is elhiszem, hogy te így is boldog vagy. Ha tényleg az elmùlt évtizedek csupa csajozással, utazással és élménnyel teltek, ha tényleg tele vagy pénzzel, van saját lakásod, szép autód stb, akkor megértem. Sőt, én is szívesen élnék egy ilyen életet.

Viszont azt fogadd el, hogy a te eseted a kivétel, nem pedig a szabály. Egy átlagférfi, közepes keresettel, közepes vonzerővel és vagyonnal valószínűleg sokkal boldogabb családapaként, mint egyedül rohadva egy nyomorult panelban, számolgatva, hogy 2 vagy 3 ezer Ft-ot költhet el péntek este sörre.


És abban sem vagyok biztos, hogy a könnyed csajozós évtizedek dacára sem fogod-e majd azt érezni 60 felett, hogy hát, nem így kellett volna.

2021. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
71%
21-es, miért rohadna egyedül egy panelban filléreket számolva?Egyedül élő férfi/nő is élhet megfelelő anyagi körülmények között, semmire nem kell költenie magán/ a saját létfenntartásán kívül. Lehet baráti köre, társasága. Én sem vagyok egyedüllét párti, de sokan élnek a környezetemben egyedül, és megtalálják a mindennapok örömét. Akkor van nehezebb helyzetben az egyedül élő ha lebetegszik és nincs olyan közvetlen hozzátartozója akire a mindennapokban számíthat, akár tevőleges segítséggel, akár lelki támaszként.
2021. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
81%

22-es mennyire vagy képben te a jelenlegi ingatlanárakkal? Szerinted mégis egy átlagos férfinek milyen lehetőségei vannak ezen a területen? Nyilván vannak akik Charlie Harper-ként élik az életüket, de azért a legtöbb egyedülálló férfi nagyon messze van ettől az életszínvonaltól!

Na de te is látod valahogy a dolgokat meg én is. Nekem nem célom mások véleményét megváltoztatni.

2021. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
85%

15-ös!


Igen, társas lény, de ez nem jelenti azt, hogy családban vagy párkapcsolatban kell élnie. A sok hülye szándékosan félreértelmezi. Nem mindenkinek biológiai szükséglete a társ és az utód. Csak azoknak tud ez kihatni a lelkére, illetve csak az lehet magányos, akik eleve akarták mindkettőt vagy az egyiket.

2021. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
45%
A 16osnál, a 17-enél, a 19-esnél meg a 20-asnál van a pont, a 18-as pedig fasisztoid élethazugság propagandista.
2021. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
23-as,22-es válaszoló vagyok. Totálisan képben vagyok az ingatlanárakkal, vidéken és Budapesten is. Az utóbbi években vettem-eladtam,ami előtt,és azóta is,szemlélődöm. És tisztában vagyok a jövedelmekkel is.
2021. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Na ha tisztában vagy, akkor nyilván tudod, hogy az átlagos embereknek egyedülállóként saját lakáshoz jutni esélytelen.
2021. júl. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
96%

35F vagyok:

Nekem egy 'előnyöm' van ,hogy segítséggel ugyan de lett saját lakásom 35 éves koromra ( pár hónapja ). Hitel van rajta, de vállalható kamattal, törlesztőrészlettel és magas önerővel.


Hogy elég lenne-e ez társhoz, családalapításhoz? Kezdésnek talán igen.


Kapok e esélyt 28-35 közötti nőktől? Nem igazán. Ebben a korosztályban a nők nagyon magasra lőnek az elvárásaikkal, ezért sokan fogunk egyedül megöregedni sajnos.


Az igaz amit írtak fentebb, hogy lehet valaki boldog és elégedett 40-50-60 évesen gyerek, társ nélkül de ha mégis ez veszi körül, mindig lesz egy kínzó hiányérzet, főleg ha a felmenőink már nagyon idősek netán nincsenek többé köztünk.


Ezért ahogy fentebb is írták teljesen normális és egészséges a vágy egy társ iránt, és ha megvan a társ, akkor általában automatikusan jön a vágy az utód iránt is. Ezért nem halt ki ez a faj eddig.


Én 35F-ként még reménykedek, de minden nappal kevesebb az esélyem a 'győzelemre'. Meg kell találni azt akivel passzolunk akinek kb. annyija van, aki max annyit vár el amennyit én nyújtani tudok és együtt is tudunk fejlődni.


Na mindenesetre nehéz ügy ez, de én továbbra is azok álláspontját erősítem akik szerint kell a társ.

2021. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Nem el vagy egyedül is?

2021. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!