Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért jár lemondásokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért jár lemondásokkal a nők számára, ha összejönnének egy egyszerű melóssal?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 14:04
 71/126 anonim ***** válasza:
23%

Azért diplomástól többet néznék ki abból, minthogy egész nap itt vitatkozik ismeretlenekkel és próbálja bizonygatni, mennyire nagyszerű ember egy papír miatt.


Wow....csak...wow.

2021. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/126 anonim ***** válasza:
87%
Az egyetemen nem vernek semmit a fejedbe, az nem középiskola. Ott tanulsz meg gondolkodni, érvelni, vitatkozni. Legalábbis nekünk erről szólt bölcsészen. Tanulsz logikát, érveléseket olvasol és te magad is megvitatsz dolgokat. Ott szélesedik igazán a látóköröd és nem is lehet bemagolni dolgokat, amikor egy tantárgyhoz 17 könyvet kell kiolvasni. Ott gondolkodsz és megvitatsz egy vizsgán, mert aki magol az végig bukdácsolja az egészet. Ez a különbség az egyetem és a középiskola között.
2021. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/126 anonim ***** válasza:
20%

igen, látszik mennyire használt, amikor idegenekkel vitatkozol a neten ahelyett, hogy a saját életed igazgatnád.


És a munkaerő piacon mit kezdesz a bölcsészettel? Recepció, vagy irodai admin ?

2021. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/126 anonim ***** válasza:
22%
Meki 🙂🙃
2021. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/126 anonim ***** válasza:
32%

"ő az összes Budapesti könyvtár teljes kínálatát hamar kiszokta olvasni."


Na erről ennyit :D :D :D Ez a színvonal. A kamu.

2021. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/126 anonim ***** válasza:
19%

összes ismerősöm, munkatársam diplomás. Színházba egyik sem jár, cserébe konciznak, meg isznak, mint az állat. Munkatársamtól egész héten hallgattam, hogy mekkorát hányt az egyik megállóba és majdnem beleesett. Hopp, bölcsész a kolléga, tényleg.


Összes diplomás ismerősöm light os alkesz, esetenként 8 ezret is elisznak 1 este alatt. Színház, előadás, múzeum náluk nem téma, max moziba mennek.


Nagyon cuki, hogy 1-1 ember a SAJÁT magán keresztül látja a világot és azt erőlteti rá másra, hogy NEKI mekkora igaza van, mert az biztosan úgy van, ahogy Ő látja. Hát nem. Másokat ismerettség nélkül, saját egoista hozzáállással látni, elítélni meg eléggé szűk látókörre utal. Az egyetem nem tanít meg gondolkodni, papírt ad. Ha mást is tanítana, akkor 1 diplomás sem nézné le a másik embert, mert a kicsi agyáig eljutna, hogy lehet, meg kellene ismernem a másik embert. Ehelyett, akárhány büfészakos diplomást ismerek az árufeltöltő, meg ügyfélszolgálatos pozíciójukkal, mindegyik fennhordja az orrát, egoista (és alkesz), szűk látókörű, semmihez sem ért, emberekkel sem tud kommunikálni.


Tök cuki, hogy sokan a befektetett idő, energia miatt gondolják, hogy a szakmájuk miatt jobb emberek lesznek, de ez hülyeség.

2021. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/126 A kérdező kommentje:

#75


Az neked miért kamu?

Egy idő után elfogynak a könyvek a könyvtárból amiket még nem olvastál.

Ritkábban vesznek új könyveket, mert nincs olyan sok pénz a könyvtáraknak.

Annyi kiegészítés, hogy a száraz lexikonok összes kötetét nem olvasta ki, de a regényeket és szépirodalmi műveket igen.

2021. aug. 1. 13:00
 78/126 A kérdező kommentje:

#75


Ráadásul van átfedés is a könyvtárak kínálatában.

Nem olvasott el egy könyvet kétszer.

Most 70 éves 6 éves kora óta olvas.

2021. aug. 1. 13:03
 79/126 A kérdező kommentje:

#76


Én is inkább olyan diplomásokat ismerek, mint akiket leírtál.

2021. aug. 1. 13:05
 80/126 anonim ***** válasza:
23%

79


Tudom, mondom, tapasztalom.


Ez a "jaj ennyit olvasok" az meg eléggé egoista kijelentés. Olyan, mint az "én nem nézek TV-t". Mit olvasol? Harry Pottert meg Stephen Kinget és más regényt? Az nem nagy kunszt, attól nem leszel okosabb. Funkcionális könyveket, vagy tankönyveket? Az tök jó, akkor már elhiszem, hogy teszel azért, hogy több tudásod legyen. Én most közgáz könyvet olvasok, angolul. Pedig nincs diplomám, mégis jobban megy az angol, mint a diplomás ismerőseimnek és munkatársaimnak. Ennyi erővel mondhatnám, hogy pfff te nem olvasol ilyet, hanem Potterezel? Akkor nem vagyunk egy szinten, lehet balra húzni.


Gyerekes kifogás.

2021. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!