Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért jár lemondásokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért jár lemondásokkal a nők számára, ha összejönnének egy egyszerű melóssal?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 14:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/126 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert a közös érdeklődési területeink száma kereken 0 (= zéró) lenne.
2021. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/126 anonim ***** válasza:
29%
31. Arra nincs semmi garancia, lehet az egyszerű melós közgázból diplomázott és lecsúszott a leejtőn , lehet nálad is értelmesebb..
2021. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/126 anonim ***** válasza:
80%
Csatlakozom az előző hozzászólóhoz, szerintem sem lenne közös érdeklődési körünk, és ez megölné a kapcsolatot. Ha én például szívesebben ülnék be egy pszichológiai témájú előadásra vagy mennék el egy képzőművészeti kiállításra, ő viszont szívesebben ülne be a kocsmába a haverokkal sörözni vagy menne el horgászni, akkor egyszerűen nem vagyunk egymásnak valók. És hiába is kötnénk kompromisszumot, hogy egyszer az én általam kitalált programot csináljuk, másszor pedig az ő általa kitaláltat: mert a másik ember úgyis halálra unná, sőt rosszul érezné magát az adott programon. Aztán előbb-utóbb veszekedés is lenne belőle, hogy "mindig azt csináljuk, amit te akarsz". Jobb ezt elkerülni és olyan emberrel összejönni, akivel egy az érdeklődési körötök, egy hullámhosszon vagytok.
2021. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/126 anonim ***** válasza:
20%

Mert szeretik magukat sajnáltatni meg áldozatnak mutatni.



De érdekes, hogy pasik nem sírnak, ha alacsonyabb végzettségű nővel vannak, nahát. Jaaa mert nekik nem számít a pénz meg státusz ahaaaa

2021. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/126 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon cuckik vagytok.


Vegzettseg alapjan honnan tudjatok a kozos erdeklodest? Egy melos is jarhat pszuchologia eloadasra es egy diplomas is lehet alkesz (ismeros a romkocsma ugye vagy a borozgatas?)


Nagyon szanalmas es felszines dolog valakit ismerettseg nelkul degradalni. Egy pl diplomas embertol tobbet varnek, de megnyugtatlak, a papir nem ad jellemet, sem eq-t.



Aztan sirtok, hol a jo pasik, amikor bennetek van a hiba.

2021. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/126 anonim ***** válasza:
74%
Miután sem a színházban, sem a pszichológiai előadásokon, sem más ilyen helyen nem találkozom melósokkal, azt hiszem, ez el is dönti a kérdést. Nyilván diplomás alatt nem a lecsúszott alkeszt értem, hanem a normális embert, akivel ilyen helyeken lehet találkozni. Majd ha tolonganak ott a melósok és majd amikor ha rám írnak nem a sziaszépvagyjárunk? Lesz a téma, hanem Bulgakov vagy Nietzsche, na, majd akkor ismerkedünk. Hidd el, ha valaki megfelelő a számomra, nem fog érdekelni a végzettsége meg a munkája, de eddig még nem igazán jöttek szembe velem olyan melósok, akikkel egyezne az érdeklődésünk és a szintünk ezen a területen.
2021. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/126 A kérdező kommentje:

#36


Biztosan el is hiszem, hogy Bulgakov-ról szoktál beszélgetni 2021-ben.

2021. júl. 31. 17:33
 38/126 anonim ***** válasza:
31%

36


Honnan tudod? Megkerdezed toluk? Vagy annyira felszines es eloiteletes vagy, hogy a koszos konyokot meg retkes nadragot feltetelezel egy melosrol hmmm?


En talalkoztam mar dohanyboltossal, aki igencsak meglepett. Erzelmileg es ertelmileg a diplomas ismeroseim felett allt.


Es meg te jarsz ilyen szakkorre. Te csak haritasz es ahelyett, hogy megismernel egy embert, inkabb itelkezel. Van meg min dolgoznod.

2021. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/126 anonim ***** válasza:
31%

Es hozzateszem, a legtobb diplomas no, akikkel randiztam, kommunikalni sem tudott, angolul sem beszelt, bunko volt es nagykepu, es a kocsmazas volt a hobbija btw.


Nem a papir teszi az embert.


Azert allok mi a melosok mellett, mert tobb ertelmes, normalis melos haverom van.

2021. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/126 anonim ***** válasza:
89%

#37

Nem nekem címezted a hozzászólást, de én történetesen szoktam, hiszen a Mester és Margarita a kedvenc (az orosz irodalomban határozottan kedvenc) regényeim között szerepel.


Számomra azért járna lemondásokkal, mert szinte biztosan nincsenek közös érdeklődéseink, vagy ha igen, nem tudjuk ugyanazon a szinten megélni őket. Gyakran járok múzeumokba, színházakba (miért is sznobság ez?), és bár nincs senkinek a homlokára írva a foglalkozásra, általában nem a munkásréteg szabadidős időtöltése.


Ha összejönnék egy gyári munkással, hamar kijönnének a problémák. Én például nagyon szeretek utazni és a munkámnak hála megtehetem, hogy heteket kivehetek év közben többször is. Egy gyári munkásnak van erre lehetősége? Menjek el nélküle? Fizessem neki az egészet? Egyik opció sem biztató, hiszen találhatok olyan párt, aki hozzám hasonlóan megteheti ezt mind anyagilag, mind beosztásilag.


A párommal mindketten művészettel foglalkozunk, az ismerőseink többsége szinten művész vagy legalábbis művészet kedvelő. Mi ilyen körökben mozgunk, innen ismerkedünk, ahogy például egy sportoló is inkább sportolók körében ismerkedik. Az emberek szeretnek hasonló életű, gondolkodású, érdeklődésű emberek között lenni. Én személy szerint nem tudnék mit kezdeni egy olyan férfival, akit nem érdekel ez a világ és untatja. A páromban pont az az egyik legvonzóbb, hogy ő is benne van és minden szempontból átérzi.


Nem nézem le a munkásokat, egyszerűen nem velük hoz össze az élet, hiszen más világokat élünk. Ha pedig nem hoz össze velük az élet, minek keressem őket, ha találok olyanokat, akikkel azonnal megvan az összhang több fronton is?

E. V.

2021. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!