Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mellőznek a lányok?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban voltam szilveszterkor. Korábban is tettem fel kérdést, kértem tanácsot, ugyanis nem érzem jól magam a bőrömben. A beszédhangom és az alkatom miatt folyamatos nehézségeim vannak az ismerkedés terén. Volt ebben a házibuliban szingli lány is, meg más lányok is, egyedül. Észrevettem, hogy velem "nem úgy" táncoltak, mint más fiúkkal, beszélgetni nem is nagyon akart egyik sem velem. Aztán persze az egyik lánynál egy magas deltás srác lett a befutó... Persze nem omlottam össze, mert már megszoktam. Csak azért rossz volt így indítani az új esztendőt. Ti mit tapasztaltok úgy általánosságban? Sztorikat várok :)

2022. jan. 2. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
93%
Attól hogy egy csaj szingli, nem egyedül megy el bulizni. Ha valakivel jobban eltáncolt, valószínűleg haverja volt az illető, ismeri régebbről.
2022. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 A kérdező kommentje:
Senkit nem ismertek rajtam, meg a szervező páron kívül.
2022. jan. 2. 16:36
 13/81 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy nyugi, rá érsz még. 34 éves leszek, és soha nem volt még igazán senkim úgy. Normális értelembe. Keresztül néznek rajtam.
2022. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 A kérdező kommentje:
Bocsi, tudom, hogy le kellett volna jobban írni a szituációt. A lányok senkit nem ismertek, csak három embert, köztük engem.
2022. jan. 2. 16:37
 15/81 anonim ***** válasza:
63%
Ráérsz. 52 vagyok, és még nem volt párkapcsolatom soha. Egész életembe. Kutyának se kellek.
2022. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
91%
A nők nem szeretik a vékony fiúkat. Én is emiatt kezdtem el edzeni meg zabálni, pedig jobb, kényelmesebb vékonynak lenni. Az a tapasztalatom az eddigi közösségeim (egyetem, munkahelyek) alapján hogy 90%-ban az alacsony (170 alatti) illetve a magasabb de vékony alkatú fiúk sikertelenek a nőknél. A nagyobb darab férfiaknak, kivéve ha nem extrák elhízottak, akikkel találkoztam mindegyiknek volt nője, a vékonyak közül csak egyet-kettöt tudnék mondani.
2022. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 A kérdező kommentje:
Na hát akkor mégsem én termelem ki az agyamban ezeket a teóriákat, mert más is tud példát hozni rá.
2022. jan. 2. 17:08
 18/81 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan, hogy hangszál műtét, ami megváltoztatja a hangod. Azoknak szokták elsősorban csinálni, akik nem váltáson esnek át. Ha ez ennyire zavar, akkor nézz utána és változtass rajta. Meg ha sportolsz és izmot szedsz fel az is hasznos önértékelésileg. De egy pszichológus is hasznos lehet, bár nyilván tudom, hogy ezek mind sokba kerülnek. Rangsorolj és kezdj el dolgozni, hogy ami zavar az megváltozzon.
2022. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 A kérdező kommentje:
Bánom, hogy kiírtam a kérdést :D nem tanácsokra van szükségem, hanem hasonló sztorikra. Hidd, el voltam orvosnál, mindent megpróbáltam, de a hangomra NINCS megoldás. Aki elkezd példálózgatni magas hangú színészekkel, annak üzenem: az enyém nem olyan hanem SOKKAL rosszabb. Pszichológushoz, személyi edzőhöz jártam egy darabig, de nincs pénzem rá. Egy barát kellene, de több kérdés kiírása után se találtam SENKIT :D
2022. jan. 2. 17:11
 20/81 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy 25 évesen jobb ha elkezdesz magadon dolgozni ha valaha is akarsz barátnőt. Van még olyan 10 éved amin belül reális a családalapítás fiatal nővel, utána max. elvált anyukáknak leszel jó pótléknak ha gazdag vagy. A mostani testsúlyodat figyelembe véve, edzésmúlt nélkül, étrendet rendbe rakva, minimum 2 év kell egy jó fizikum felépítéséhez. Utána kezdődhet az ismerkedés és ki tudja mikor találsz valakit akivel kölcsönös a vonzalom és hosszabb távon is együtt maradtok. Szóval ideje belehúznod!
2022. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!