Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mellőznek a lányok?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban voltam szilveszterkor. Korábban is tettem fel kérdést, kértem tanácsot, ugyanis nem érzem jól magam a bőrömben. A beszédhangom és az alkatom miatt folyamatos nehézségeim vannak az ismerkedés terén. Volt ebben a házibuliban szingli lány is, meg más lányok is, egyedül. Észrevettem, hogy velem "nem úgy" táncoltak, mint más fiúkkal, beszélgetni nem is nagyon akart egyik sem velem. Aztán persze az egyik lánynál egy magas deltás srác lett a befutó... Persze nem omlottam össze, mert már megszoktam. Csak azért rossz volt így indítani az új esztendőt. Ti mit tapasztaltok úgy általánosságban? Sztorikat várok :)

2022. jan. 2. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
75%
Lazulj le, nagyon ráfeszülsz
2022. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 A kérdező kommentje:
Najó kössz a semmit. Állítom egyik nagyokos válaszadó nem lenne hajlandó legalább beszélni velem telefonon, hogy meggyőződjön róla, mekkora a baj :)
2022. jan. 2. 20:58
 33/81 anonim ***** válasza:
86%

Miért beszélnének veled innen telefonon? Mármint ha zaklatod az embereket azzal, hogy bebizonyítsd nekik, hogy milyen ronda vagy és rossz a hangod azzal mit érsz el? Majd azt mondják, hogy valóban, bűn ronda vagy és rossz a hangod, és sose lesz barátnőd. Ettől jobb lenne? Ezt akarod?

Vagy hogy ugorjon rád valaki innen, hogy áh nem is vagy te csúnya, meg csodás dallam a hangod? Ez sem valószínű, ha írogatsz embereknek és egyik választ sem fogadod el, akkor igazából más segítségre van szükséged, mint amit a gyakori adhat. Keress pszichológust pl. Hajrá!

2022. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:

Igen, zaklatom őket. Mert rohadtul jogom van hozzá, hogy panaszkodjak. Nem nektek kell ezzel a hanggal meg testtel élni. Senki se gondolja, hogy mennyire súlyos a helyzetem, csak osztogatjátok a

tök felesleges tanácsokat amivel ki tudom törölni az ótvaros s3ggemet. Legalább ha hallanátok a hangomat/ látnátok élőben szorulna belétek valami együttérzés ahelyett hogy a pszichológushoz zavargattok.

2022. jan. 2. 21:20
 35/81 anonim ***** válasza:
86%
Töltsd fel egy vlogban a youtubera és oszd meg a linket. Akkor mindenki eldöntheti megnézi-e és nem erőltetés.
2022. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
86%
Oh jajj, akkor ez most egy panaszkodó kör? Oké, akkor mondom, hogy pl. én nem nézek ki rosszul szerintem, a hangommal sincs gond, és mégsem találok magamnak párt. Az életem így is egy nagy rakás szar, az önértékelésem egy nagy rakás szar, most kezdek majd járni pszichológushoz, és talán így nem kerülök majd az idegösszeomlás szélére olyan gyakran. A két ünnep között pl. minden nap sírtam. Naaaa? Gondolom te is leszarod velem mi van, mert mindenki a saját problémájával van elfoglalva. Azt akarod, hogy sajnáljalak? Bocsi, de nem foglak, mert majdnem mindenkinek van valamilyen lelki baja, vagy testi szarsága, ami miatt szarul érzi magát. Abszolút nem vagy emiatt különleges, és senkinek nem kell körbeugrálnia, hogy jajj te szegény. Inkább szedd össze magad ahelyett hogy a saját problémád tartod a legfontosabbnak a világon. Mintha másnak nem lenne gondja...
2022. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
91%
De nem értem, minek írtad ki a kérdést? Ez nem egy sztorizgatós oldal. Keress valami incel fórumot, ott lesznek történetek.
2022. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
82%
Oké, neked nagyon rossz.. fú szegény gyerek! Ezt akartad olvasni?
2022. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 A kérdező kommentje:

ma 21:27

Te csak egy sima lúzer vagy, aki nem tud csajozni.

2022. jan. 2. 22:27
 40/81 A kérdező kommentje:

ma 21:27

Ugyanazt tudom csak neked is mondani: amíg ezt nem látod nem hallod, addig semmit nem tudsz rólam.

2022. jan. 2. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!