Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mellőznek a lányok?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban voltam szilveszterkor. Korábban is tettem fel kérdést, kértem tanácsot, ugyanis nem érzem jól magam a bőrömben. A beszédhangom és az alkatom miatt folyamatos nehézségeim vannak az ismerkedés terén. Volt ebben a házibuliban szingli lány is, meg más lányok is, egyedül. Észrevettem, hogy velem "nem úgy" táncoltak, mint más fiúkkal, beszélgetni nem is nagyon akart egyik sem velem. Aztán persze az egyik lánynál egy magas deltás srác lett a befutó... Persze nem omlottam össze, mert már megszoktam. Csak azért rossz volt így indítani az új esztendőt. Ti mit tapasztaltok úgy általánosságban? Sztorikat várok :)

2022. jan. 2. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 A kérdező kommentje:
ah najó ok köszi mindenkinek!
2022. jan. 3. 15:36
 62/81 A kérdező kommentje:
Komolyan kívánom hogy mindegyikőtöknek ilyen fiúkölyke szülessen, aztán meglátom majd milyen egyszerűen fogjátok elfogadni/elfogadtatni vele a helyzetét.
2022. jan. 3. 16:17
 63/81 anonim ***** válasza:
100%
A személyes találkozó nem fog összejönni mert Erdélyben élek,elérhetőségét pedig nem akarok adni mert úgysem fogadnád el a véleményemet ahogyan a fenti válaszaimat sem akartad elfogadni.46,47,50,51 vagyok (30/F)
2022. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
83%
Nem tervezek gyereket :D Ezt beszoptad :D
2022. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 A kérdező kommentje:

ma 17:02

Mert olyan nehéz egy kamu snapchetet vagy skypeot megcsinálni, vagy egy Zoom linkre rákattintani. Hol éltek, az ókorban?


ma 17:56

Na még szerencse, legalább az utolsó írmagod is eltűnik a földről.

2022. jan. 3. 23:57
 66/81 anonim ***** válasza:
82%
stabil 50%od van mindenre az életben.
2022. jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
100%

#16


Én pont az ellenkezőjét veszem észre, hiába fogytam, még mindig túl kövérnek tartanak a lányok.

175cm/~80kg

21F

2022. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
86%
Abban mi a férfias ha elfúj a szél? Szerintem tök normális, és férfiasabb, ha van rajtad 80 kg. Ahhoz a magassághoz ideális. Amúgy már feladtam a nőket.
2022. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy itt viselkedsz nem is csodálom hogy kerülnek a lányok. A hangod meg a kinézeted nem lenne nagy probléma ha jó lenne a személyiséged. De kinézeteden változtahatnál, ahogy fejebb is írták, de te inkább csak sajnáltatnád magad. Lány ként mondom hogy ilyen viselkedésel és felfogással én biztos kerülnélek. A kinézeted meg hangod talán befolyásolja az első benyomást, de egy rendes lány ha megismerne jobban és szemelysegben össze pászoltok nem okozna gondot a hangod és kinézeted. Én olyan sráccal voltam együtt akinek a kinézete után életemben nem jöttem volna össze vele, de én a személyisége miatt szerettem.

Te egyik ismerősömre emlékeztetsz. Facebokon ismertem meg, már elején nem jött be a szemlyesege, így egy rövid idő után nem is beszéltem vele már, de egy idő után rám írt, néha beszéltem vele barátilag mert sajnáltam, mert nekem panaszolta el problémáit. Ő nagyon szeretett volna egy barátnőt magának mert magányos volt. Minden lányal akivel ismerkedet össze jött, de ezek a kapcsolatok alig bírtak ki egy pár hetet. Minden csaj elhagyta. Ő mindig nekem panaszkodott hogy a csajok biztos az arca miatt nem szeretik mert ronda. Küldött képeket magáról, találkoztunk is, de nem volt ronda az arca, de szép sem, mondjuk átlagos volt. Hiába mondtam nem az arcával van probléma hanem a viselkedésevel és a felfogásával de kötve hitte hogy az arca a probléma. Végül csakis az ő hülye felfogása miatt (sok mindenben hülye felfogása van, nem csak amit fejebb írtam) nem beszélünk már.

Ha nem változtatsz a felfogásodon és ezen a viselkedéseden nehezén találsz majd magadnak barátnőt.

2022. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
93%

Nekem volt ilyen ismerősöm, nem tudom, hogy volt valami betegsége, de nálam alacsonyabb volt, és 157 centi vagyok, lányos hangja volt, és nagyon törékeny alkata. Mintha a feje is aránytalanul kicsi lett volna. Idősebb volt nálunk pár évvel.


Gyereknek nézett ki, kb mint a Comedy Family-n A semmi közepén (aka Anyám, borogass) soriban a legkisebb srác.


Nyári táborban többet voltunk együtt, jobban megismertük, valami eszméletlen dumája volt. Vicces volt, és képes volt arra, amire kevesen; úgy nevettetett meg mindenkit, hogy senkit nem alázott meg vele.


Akkor két barátnőm is beleszeretett ebbe a srácba, totál elpirultak, ha megjelent.

2022. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!