Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mellőznek a lányok?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban voltam szilveszterkor. Korábban is tettem fel kérdést, kértem tanácsot, ugyanis nem érzem jól magam a bőrömben. A beszédhangom és az alkatom miatt folyamatos nehézségeim vannak az ismerkedés terén. Volt ebben a házibuliban szingli lány is, meg más lányok is, egyedül. Észrevettem, hogy velem "nem úgy" táncoltak, mint más fiúkkal, beszélgetni nem is nagyon akart egyik sem velem. Aztán persze az egyik lánynál egy magas deltás srác lett a befutó... Persze nem omlottam össze, mert már megszoktam. Csak azért rossz volt így indítani az új esztendőt. Ti mit tapasztaltok úgy általánosságban? Sztorikat várok :)

2022. jan. 2. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó vagyok. Makacsul ragaszkodsz ahhoz az elképzelésedhez hogy csakis a hangod jelenti az akadályt és minden építő kritikát támadsz.
2022. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 A kérdező kommentje:
Nekem nem építő kritika kell, hanem segítség. SOHA nem ír senki, hogy esetleg tudna-e valamiben segíteni. Kivan a hócipőm ezekkel a közhelyekkel, amiket írtok. Igen, a hangom miatt nem tudok dolgozni, ismerkedni, még egy konditerembe se tudok bemenni.
2022. jan. 3. 12:36
 53/81 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem az a baja, hogy ő sztorikat vár, hasonló szerencsétlenül járt csajozóktól.


Itt egy tőlem, karácsonyi ajándéknak utólag:


Sose volt csajom, kb 2-szer tetszett meg lány úgy igazán.


Az egyikről kiderült, hogy ilyen zizi bigott vallási fanatikus, manipulátor, jól nézett ki, de a toronyban voltak gondok bőven.


A másodiknál pedig kiderült, hogy egy férfi volt, csak átműttette magát a kuki kivételével.


Ennek ellenére nem nyavalygok annyit, mint te itt :D 31f

2022. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 A kérdező kommentje:

ma 12:38

Ha klasszikus értelemben férfi vagy, nem egy ilyen afrikai éhező küllemű, kasztrált szerencsétlen, addig közel sem vagyunk egy szinten a nyomorlicitben. Nem kell szavakat adni a számban addig, amíg nem is ismersz, nem is találkoztál velem. Hidd el, ismernél, azonnal megértenéd minden nyavajgásomnak az alapját. De nyilván nem fogsz :)

2022. jan. 3. 12:44
 55/81 A kérdező kommentje:
ma 12:51 írtam üzit :D
2022. jan. 3. 15:05
 56/81 anonim ***** válasza:
82%
Mégis milyen segítséget vársz? És ne privit írj, mert olvasatlanul törlöm.
2022. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 A kérdező kommentje:
Olyan segítséget várok aki ŐSZINTÉN elmondja nekem élőben, hogy mégis mennyi esélyem van az életben. Én nem hiszek ezekben a "happy end" storykban, vannak vesztesek. A családom, barátaim nem mondják meg nekem, mert nem akarnak összetörni engem teljesen.
2022. jan. 3. 15:20
 58/81 A kérdező kommentje:
Basszus mitől féltek? :D egy 53 kilós fiúval senki se mer találkozni vagy legalább videochatelni? Nem fogok senkit elrabolni. Ezek a válaszok csak gagyi kitérős szar válaszok.
2022. jan. 3. 15:23
 59/81 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Hát igen, itt is látható a válasz a kérdésemre :D

2022. jan. 3. 15:27
 60/81 anonim ***** válasza:
86%
De szerinted mi mik vagyunk, hogy tudnánk, mi esélyed van az életben? Én ismerek egy csomó pasit, akik ha kérdeznék, azt mondanám, egyedül döglenének meg, mind kinézetre, mind belsőre, és mégis kapcsolatban élnek.
2022. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!