Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mellőznek a lányok?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban voltam szilveszterkor. Korábban is tettem fel kérdést, kértem tanácsot, ugyanis nem érzem jól magam a bőrömben. A beszédhangom és az alkatom miatt folyamatos nehézségeim vannak az ismerkedés terén. Volt ebben a házibuliban szingli lány is, meg más lányok is, egyedül. Észrevettem, hogy velem "nem úgy" táncoltak, mint más fiúkkal, beszélgetni nem is nagyon akart egyik sem velem. Aztán persze az egyik lánynál egy magas deltás srác lett a befutó... Persze nem omlottam össze, mert már megszoktam. Csak azért rossz volt így indítani az új esztendőt. Ti mit tapasztaltok úgy általánosságban? Sztorikat várok :)

2022. jan. 2. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:
ma 17:15 írtam üzit
2022. jan. 2. 17:26
 22/81 anonim ***** válasza:
100%

Lehet érzik rajtad a görcsöt, hogy már nagyon kéne egy nő.


A nők sok ilyen, számunkra hülyeségnek tűnő dolgot megéreznek. Aztán kombinálnak.


Meg persze azt se írtad le, hogy próbálkoztál-e vagy csak ültél sarokban és nem szóltál egyikhez se a szián kívül.

2022. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 A kérdező kommentje:
Jó, hagyjuk is inkább. Ha ismernétek személyesen, teljesen értenétek az egész problémát, de mivel senki se fog engem innen személyesen megismerni, így csak olyan válaszok fognak érkezni, amelyekkel az ég adta világon semmit nem tudok kezdeni sajnos.
2022. jan. 2. 17:45
 24/81 anonim ***** válasza:
86%
Hát ennyi erővel kérdezd azokat a lányokat, mert rajtuk kívül még a jóisten se fog 100%-os választ adni neked.
2022. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 A kérdező kommentje:
ma 17:48 mivan nem mersz találkozni velem? :D
2022. jan. 2. 17:50
 26/81 anonim ***** válasza:
100%
Nme hinném, hogy egy 31 éves hapival akarsz találkozni.
2022. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 A kérdező kommentje:
bátyám idősebb, mint te!
2022. jan. 2. 17:54
 28/81 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén mindenkinek van amit szégyel magában és talán nem is tud rajta segíteni. Csak egyet lehet tenni hogy elfogadod magad olyannak amilyen vagy , te ezt még láthatóan nem tetted meg . Ha te magad sem fogadod el a dolgot hogy várnád el hogy más elfogadja. A lányok is megérzik ám ezt és nem téged választanak.
2022. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem akarsz változtatni, mire mész hasonló sztorikkal?
2022. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
100%
vannak nálad sokkal gázabb emberek is. Lehetnél félkarú, púposhátú, tolószékes STB. Független attól, hogy jutott el az egészségállapotuk ide az mind1. Nem ez a lényeg! Biztos visszatudsz emlékezni azokra a pillanatokra, amikor felszabadultan sétáltál az utcán nem arra gondoltál mások mit gondolnak, csak figyelted magad körül a környezetet és tojtál mindenkire kb. Ezt az állapotot kéne fejben elérned.
2022. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!