Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jártál már hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit,az elején sokat beszéltünk.Mióta elkezdett dolgozni(gyárban),nagyon keveset beszélünk..nem naponta hanem hetene1x szoktam én ráírni mert ő már nem szokott írni mint az ismerkedés elején,mégcsak egyszer talalkoztunk de jól éreztem magam vele.Kerdeztem tőle hogy mar nem szeret..nem akar ismerkedni erre azt írta hogy erről szó sincsen mert tetszem neki.Tudnatok tanácsolni valamit?Mit tegyek?Őszintén en nrm szeretném befejezni az ismerkedést mert nekem is nagyon bejön.
2022. jan. 11. 14:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a veréb, ő éppen még a ludat keresi, de az nincs, ezért még téged tartogat ínséges időkre.
2022. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na sziasztok,tegnap délután rámírt a pasi,leirta hogy már 4 hete van valakije..de velem semmi problémája nincsen,bejöttem neki..stb.Azt írta hogy ne haragudjak rá.
2022. jan. 14. 13:10
 13/16 A kérdező kommentje:
Most is írta hogy szinte semmi ideje a munka miatt mint a múltkor,megismerkedett mással akiert oda meg vissza van..nagyon szerelmes belé.
2022. jan. 14. 13:13
 14/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nos, ami segítségünkkel vagy nélküle, de végül rákérdeztél. Én azt gondolom, ezt úgy meg kellett volna tenned, hogy ide nem teszed fel a kérdést.

Miért!?

Mert az általad leírt dolgon az ember már eleve elgondolkozik. Ha nekem (férfi vagyok) bejön egy nő és tényleg tetszik és akarok tőle valamit, ha máskor nem is, legalább este ráírok és a sok elfoglaltságom mellett próbálok vele találkozni.


Nagyon sajnálom és remélem találsz magadnak hamarosan megfelelő partnert!

Sok sikert!

2022. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"szinte semmi ideje a munka miatt" "megismerkedett mással akiert oda meg vissza van"

Nem érzed úgy, hogy a kettő üti egymást? :) Talonban voltál, ilyen egyszerű.

2022. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
14:tegnap ő írt rám,én azóta nem írtam rá.
2022. jan. 14. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!