Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a gond az egyenlő munkaerőp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond az egyenlő munkaerőpiac-egyenlő párkapcsolati piac követeléssél?

Figyelt kérdés

Ha az állam biztosítja mindkét nem számára a teljes szabadságot, akkor a férfiak előnybe kerülnek a munkaerő, a nők meg a párkapcsolati piacon.


A feminista lobbi mind állami, mind céges szinten sikeresen küzd a nők munkaerőpiaci hátrányainak leküzdéséért, viszont egyáltalán nem tesznek semmit a férfiak párkapcsolati piaci hátrányainak felszámolásáért.


Mi ennek az oka? Mi a gond az egyenlőséggel a nemek között?



2022. jan. 24. 10:02
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
68%

" Elég csak megnézni, hány olyan kérdés van, ahol a nő nem talál párt, meg hány olyan, ahol a férfi. "


A nők nem rinyálnak, hogy dugni akarnak, hanem méltósággal, hiszti nélkül elvannak egyedül.

2022. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
10%
Engem csak komoly kapcsolat érdekel férfiként, lehetőleg az első barátnőm legyen a feleségem is életem végéig. Mindig erre vágytam, de fiatalon a nők se komoly kapcsolatot akarnak. Sőt. Szóval hülyeség, hogy a 20-as férfiakat csak a szex érdekli. Érdekes módon személyesen egy ilyet se ismerek. A barátaimnak vagy komoly kapcsolata van vagy egyedülállók. Én mondjuk a külsőm miatt egyedül is maradok, de attól még sok mindent meg lehet figyelni.
2022. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
2%
21 ja, méltósággal 😂"nincs egy rendes passshiii..."
2022. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
90%

22


Téged komoly kapcsolat érdekel, de a kanos férfiak nem téged környékeznek be szex reményében így nyilván nem tudod mekkora arányban fordul elő.

2022. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
23%

Először is köszönöm az indokolatlan lepontozást.


#24 Pontosan nem tudom, de itt is kapok olyan üzenetet, ha valami miatt nőnek hisznek. Szánalmasnak se nevezném, mert ez a szint alatt van.

2022. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként kérdezem: mégis hogy a f.szomba kerülnének előnybe a nők a párkapcsolati piacon (mitől piac ez, na mindegy)? Van nekünk bármiféle olyan jellegű akadályunk, mint a nőknek a gyerekvállalás? Tudom-tudom, a nők csak a nekik tetsző pasikkal akarnak dugni. Rohadékok...
2022. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Na nők látjátok milyen rendes gyerek a 26 -os? Igazi lovagias viselkedés, ahogy kiáll a feminizmus mellett. Valaki nem akar szexelni vele, látszik, hogy ki van éhezve?
2022. jan. 24. 14:57
 28/45 anonim ***** válasza:
91%
#27! Mert mi a baj azzal, amit írt? Az, hogy nem ért veled egyet? Vagy az, hogy több esélye van a nőknél, mint neked?
2022. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
94%

"Valaki nem akar szexelni vele, látszik, hogy ki van éhezve?"


Ne keverj magaddal, nem mindenkit a szexuális frusztrációja késztet felszólalásra.


"Igazi lovagias viselkedés, ahogy kiáll a feminizmus mellett."


Nem a feminizmus mellett álltam ki - bár alapvetően kiállnék amellett is -, csak hogy úgy mondjam nettó oktondiságot írtál.

2022. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
86%

Ha érne titeket hátrány (de nem ér) azt akkor sem a nőkért létrejött mozgalomnak lenne a feladata felszámolni.

Így a nők szoknyája mögé bújni kb olyan, mintha a munkanélküliek várnák el, hogy a munkásjogi szakszervezetek küzdjenek a jogaikért. Nem ők a célközönség...

2022. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!