Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nökkel való ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nökkel való ismerkedés emiatt képtelenség?

Figyelt kérdés

Tapadztalatom az, hogy 2 csoport van:


1. Átlagos vagy afeletti külsővel rendelkező nőknek elvárás a top külső és már egy pici hiba miatt is kikosarazzák a férfit, viszont a belső az alig érdekli őket.


2. Átlag alatti nők kinézetre, viszont ők mev személyiségben várnak el olyat, ami kb nem létezik. Egy rosszul megfogalmazott mondatra is képesek red flaget kiáltani és kikosarazni a férfit.


És szerintem ez nettó éretlenség. A felnőtt hozzáállás józan, figyelembe veszi hogy hibája mindenkinek van mindkét téren, és számít rá, kompromisszum képes egészséges kereteken belül.


Nem azt mondom, hogy mindent mindenkinek el kell nézni. DE!

Az ilyen szintű magas léc miatt szerintem ők se találnak párt es a ferfiak sem, csak szenvedést generál.


Mi történt a mai nőkkel? Miért nem tudnak szeretni? Mi lett a női princípiumokkal? 31f



2022. febr. 1. 06:29
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
38%

A mostani liberális világ még szélesebb neveltetéssel bíró egyedeket termel ki, ami lassan kb lehetetlenné teszi a személyiség alapján való ismerkedést.

Anno azért valamelyest egyeztek a nézetek, ami közelebb hozta az emberkéket.

Na meg még ez az ótvar internet is....

2022. febr. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
90%

Nem képtelenség. Rengeteg férfinak van párja, mindenféle korúnak és kinézetűnek.


Nálad már ott kezdődik a probléma, hogy bekategorizálod az összes nőt, és tőlük várod, hogy meggyőzzenek az elvakult gondolataid ellenkezőjéről. Te sem szívesen kezdenél olyan nővel, aki meg van róla győződve, hogy minden férfi besorolható valamilyen negatív sablon mögé, és elkönyvelné, hogy rosszul csinálsz valamit, miközben nem is ismer. Az ilyen végletes látásmódú embereket nem éri meg győzködni. Jobb olyat keresni, aki nem tekint mindenkit egyformán rossznak egyetlen tulajdonság alapján.

2022. febr. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
87%
Talán a normálisakat elriasztják a “2 csoport van…” kezdetű mondatok. De csak talán.🤭
2022. febr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
96%

"A nökkel való ismerkedés emiatt képtelenség?" - Igen, amiatt, mert ilyen felfogásod van. Őszintén szólva nem csodálom, hogy nehezen megy az ismerkedés, és ezt abszolút nem bántásból írom.


1-es válaszolónak: azért valahol abszurd, hogy interneten az internetet ócsárlod, és a társkeresésre azt találod megoldásnak, hogy visszamenjünk a "liberális világ" előtti időkbe, ahol a nő nem választott, hanem azt a párt kapta, akit a szülők kineveztek...


Nekem a ti tapasztalásaitokkal ellentétes tapasztalásaim vannak. Konkrétan az, hogy azok, akik azon siránkoznak, hogy nem találnak partnert, általában olyan abszurd világnézetet követnek, amivel lehetetlen egy normális párkapcsolatot felépíteni. Én azt javasolnám, hogy először a saját dolgaitokat gondoljátok át, ne másokat hibáztassatok, ha ezt megteszitek, sokkal nagyobb eséllyel értek el sikert!

2022. febr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
30%

Nem teljesen értek egyet a nőket két csoportba osztó kategorizálásoddal. De abban szerintem igazad van, hogy a nők a különféle internetes társkeresőkön manapság rendkívül válogatósakká váltak, abban az értelemben, hogy a döntő többségük számára ha csak egyvalami is nem tetszik nekik egy férfiban, akkor ejtik az illetőt, legtöbbször még egy találkozásra sem adnak esélyt. Két évtizede még nem ez volt a helyzet, a társkeresés radikálisan megváltozott.


A jelenség oka az, hogy egy nőnek nehéz önmagát meggyőznie, hogy egy olyan férfival ismerkedjen, akiben valami nem tetszik, amikor ugyanazon a társkeresőn tucatszámra és könnyedén talál olyan férfiakat is, akiben minden tetszik. Arra persze nem gondol, hogy ez utóbbi férfiak általában minden ujjukra találnak egy nőt. Ugyanis egy társkeresőn egyáltalán nem látszik, hogy egy adott férfi hány másik nővel levelez, hány vasat tart a tűzben. S az sem, hogy miben mond igazat magáról és miben hazudik. Más szóval a legtöbb nő számára az egész társkeresősdi voltaképpen egy illúzió hajszolása. A férfiak legkívánatosabbnak tűnő rétegéért verseng a nők többsége, anélkül, hogy tudna róla. A többi férfiak, különösen a nem túl jóképűek, majdnem teljesen esélytelenek. Mondjuk száz kezdeménezésből 1-2 nővel jutnak el az első randiig, de mivel ezeknek a nőknek továbbra is ott a neten a kívánatos férfiak délibábja, általában ők is rövid időn belül visszakoznak.

2022. febr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
29%

"Mi lett a női princípiumokkal?"



Marmint a nokre eroltetett principiumokkal? Azt uzenik, kivakartak magukat a kecskeolbol 150 eve....



37F incel

2022. febr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

Én pont azt latom hogy az extrém elvarasok miatt a nők se találnak párt.


Tele van a net síró nőkkel, hogy hol vannak a normális pasik.


Közben nem látják hogy saját maguk az akadálya, ha még esélyt se adnak.


Az szerintem max fiatalon elég hogy néha becsúszik egy alfa és ellátja a bajukat az ágyban.


Hosszútávon kiégnek.

2022. febr. 1. 07:38
 8/55 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kerdezö, es neked milyen elvarasaid vannak a Nö/kkel kapcsolatban ? Biztos neked is megvan az ideal, akar külsö, vagy belsö tenyezök ami szamodra fontos.

Minden ember különbözö, mindenkinek mas a fontossagi sorrend es az ertekrend. Es pont ettöl szep az elet, hogy "lehet valogatni" .. es idövel mindenki megtalalja a sajat parjat.

30 / N

2022. febr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
23%
Én úgy vettem észre, hogy az átlag alatti külsővel rendelkező nők is a tökéletes külsőt várják el a férfiaktól.
2022. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
82%

Annyit fűzök hozzá, hogy azok a “pici hibák” csak számodra és a hozzád hasonlók számára pici hibák. A nők számára ordító hibák.

A rosszul megfogalmazott mondatok pedig inkább elszólások, amiket hálistennek sok nő észrevesz, hogy mekkora red flag. Szerintem jól van ez így. Aki így gondolkodik, annak legyen is képtelenség párt talàlni.

2022. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!