Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nökkel való ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nökkel való ismerkedés emiatt képtelenség?

Figyelt kérdés

Tapadztalatom az, hogy 2 csoport van:


1. Átlagos vagy afeletti külsővel rendelkező nőknek elvárás a top külső és már egy pici hiba miatt is kikosarazzák a férfit, viszont a belső az alig érdekli őket.


2. Átlag alatti nők kinézetre, viszont ők mev személyiségben várnak el olyat, ami kb nem létezik. Egy rosszul megfogalmazott mondatra is képesek red flaget kiáltani és kikosarazni a férfit.


És szerintem ez nettó éretlenség. A felnőtt hozzáállás józan, figyelembe veszi hogy hibája mindenkinek van mindkét téren, és számít rá, kompromisszum képes egészséges kereteken belül.


Nem azt mondom, hogy mindent mindenkinek el kell nézni. DE!

Az ilyen szintű magas léc miatt szerintem ők se találnak párt es a ferfiak sem, csak szenvedést generál.


Mi történt a mai nőkkel? Miért nem tudnak szeretni? Mi lett a női princípiumokkal? 31f



2022. febr. 1. 06:29
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
#40, ti mikor pusztultok már ki innen? Mikor 0%-os leszel? Nem sok hiányzik hozzá, ahogy elnézem…
2022. febr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
67%
#41: Sajnos ezen a web oldalon nemcsak a bunkó és abszurd hozzászólókat pontozzák le, hanem azokat is, akik teljesen normális válaszokat adnak, de a véleményük nem egyezik meg a többségével. (Pedig a pontozás elvileg arról szól, hogy egy válasz "hasznos" vagy "nem haszos".) Engem is már sokszor rettentően lepontoztak különféle kérdésekre, pedig mindig kulturált válaszokat adtam. Ebben az országban nagyon rossz a vitakultúra, az emberek nem tolerálják a sajátjuktól eltérő véleményeket. Sőt: sokan egyenesen arra használják ezt az oldalt, hogy a meggyőződésüket megerősítsék. Eleve úgy van nagyon sok kérdés föltéve, hogy "Ugye igazam van?". Úgyhogy ha valakinek alacsony a pontátlaga, az az égvilágon semmit nem jelent.
2022. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Én nem véleményeztem egyik kommentet sem. De szerintem vannak itt emberek, akik hozzá se szólnak, de osztják a zöldeket meg a pirosakat.
2022. febr. 3. 10:11
 44/55 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk be, a #40-es nem százas. Ez nem vita tárgya szerintem.
2022. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
97%

Ha semennyire nem megy az ismerkedés akkor be kell ismerni, hogy a jelenlegi formádban a jelenlegi világban nem nagyon van esélyed a nőknél. Hogy benned van-e a hiba, vagy a világban azt érdekességképpen meglehet vizsgálni de érdemben lényegtelen, reagálni kell rá.


Fejleszteni kell a külsőt és a belsőt is. Mindkettő iszonyatosan fontos bárki bármit mond. Lehet régen könnyebb volt, lehet, hogy nem, tökmindegy.


Diéta + kondi, (a szálkásság fontosabb mint az izomtömeg, de azért próbálj meg húst is magadra pakolni) előnyös hozzád illő ruha és fizura ha van lehetőséged. A nők elvárásai a külsővel kapcsolatban nincsenek annyira brutálisan magasan. A legtöbb férfi aki átlagos genetikával rendelkezik (én is ilyen vagyok) simán eltudja érni, sőt túl is tudja szárnyalni.


Ami talán nehezebb az a személyiség, az hosszabb idő. Jó külsővel szexpartnert könnyű találni de párkapcsolatot nem feltétlen, ahhoz kell a személyiség is. Ez hosszú évek munkája, de az útnak nem kell feltétlen a végéhez érni, hogy már esélyed legyen egy számodra szimpatikus lánynál.


A lényeg, mindegy hogy kinek a hibája, a világ nem fog megváltozni, sajnos neked kell. Hajrá és kitartás, nehézségekkel de egyben szépségekkel teli utazás tud ez lenni. (lehet naívan hangzik főleg a vége, de én ezeken tényleg átmentem, tudom milyen)

2022. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
0%
Mi van gagyi 41 és 44? Nem tetzsik, hogy kigúnyolom selejtes hazudozásaitokat? Hogy erre mindig befeszültök és gyalázkodtok, neten se bátor senkik :D
2022. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
46 - Engem már csak az érdekelne, honnan jött a felhasználói neved. Annyi baromságot hordtál össze, hogy a rendőr megbírságolt érte?
2022. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem feszül be rajtad, recskabajnok, csak már unalmas a gumiszobába való nőgyűlölő b@szakodásod.

Menj, verd ki, hátha nem leszel ekkora barom.

2022. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%
49 - Megmondom őszintén, nagy fejtörést okoztál most nekem, ugyanis nem volt egyszerű kiválasztani, melyik indoklással jelentsem a hozzászólásodat, amelyre majdnem mindegyik indoklás igaz lett volna egyébként :D
2022. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%

"a legfőbb jellemzőtök"

Kik az a mi?

2022. febr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!