Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nökkel való ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nökkel való ismerkedés emiatt képtelenség?

Figyelt kérdés

Tapadztalatom az, hogy 2 csoport van:


1. Átlagos vagy afeletti külsővel rendelkező nőknek elvárás a top külső és már egy pici hiba miatt is kikosarazzák a férfit, viszont a belső az alig érdekli őket.


2. Átlag alatti nők kinézetre, viszont ők mev személyiségben várnak el olyat, ami kb nem létezik. Egy rosszul megfogalmazott mondatra is képesek red flaget kiáltani és kikosarazni a férfit.


És szerintem ez nettó éretlenség. A felnőtt hozzáállás józan, figyelembe veszi hogy hibája mindenkinek van mindkét téren, és számít rá, kompromisszum képes egészséges kereteken belül.


Nem azt mondom, hogy mindent mindenkinek el kell nézni. DE!

Az ilyen szintű magas léc miatt szerintem ők se találnak párt es a ferfiak sem, csak szenvedést generál.


Mi történt a mai nőkkel? Miért nem tudnak szeretni? Mi lett a női princípiumokkal? 31f



2022. febr. 1. 06:29
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez így van akkor egyszerű a megoldás. Legyél top kívül vagy belül!
2022. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a nők sírnak az interneten, hogy milyen rossz nekik egyedül, akkor azt így értik, hogy milyen rossz nekik az ideális társ nélkül.

Ha annyival jobb lenne egy kompromisszumos kapcsolatban, mint szingliként, akkor nem lennének szinglik.


Ezen kéne elgondolkodni. Hogy mennyire lehet a nőknek sz@r az "átlagos, kedvesrendes" pasik mellett ha inkább vannak egyedül.

2022. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek nagy elvárásaim, legyen átlagos.


A fontos hogy tudjon szeretetet adni és kapni.

2022. febr. 1. 09:01
 14/55 anonim ***** válasza:
91%
13 - És az neked mért lenne jó, ha a nő, akivel együtt vagy, lejjebb adna a - véleményed szerinti - magas elvárásaiból, majd úgy lenne veled együtt, hogy nem tart vonzónak / nem tart megfelelően intelligensnek / nem vagy számára kellőképp kommunikatív, és csak azért van veled, mert lejjebb adta az igényeit, hogy legyen valakije?
2022. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én ezt valószínűleg nem is tudnám, mert senki nem ezzel indít egy kapcsolatot, hogy amúgy te a szememben nem érsz semmit, de gyere, mert nincs jobb.


Nekem a túlzott, valóságtól elrugaszkodott elvárásokkal van bajom.

2022. febr. 1. 10:09
 16/55 anonim ***** válasza:
100%
De mik azok a valóságtól elrugaszkodott elvárások? Csak párat sorolj fel..
2022. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Annyira belém akartok kötni, de jó, felsorolok párat....


Külső esetén mondjuk az illető hord szemüveget, és már ezért kioffolja a lány-saját tapasztalatom.


Belső esetén nem nézem el szó nélkül, ha hülyítenek és megmondom a véleményemet-már ez is rossz pont.


De gondolom ebbe is bele fogjátok magyarázni, hogy ezek csak szerintem kis dolgok és igazából ezek hű de ördögtől való red flagek...

2022. febr. 1. 10:17
 18/55 anonim ***** válasza:
91%

#17 Műtét, kontaklencse.


Ha hűlyítenek, akkor úgysem akarnak tőled semmit.

2022. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%

17


Nem tudom, én sok lánytól megkaptam hol jól áll nekem a szemüveg, mert kiemeli a szememet..az más kérdés, hogy én csak olvasásra használom. De amúgy Kontaktlencsét is lehet hordani..kevésbé észrevehetőbb.


A második pont meg, hát..ezt nem értem miért gond. Ha hülyítenek, és ezt megmondod a csajnak, még téged zavar hogy abba maradt az ismerkedés? Inkább örülnöd kéne, hogy hamar kiderült milyen.

2022. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
93%

Ki tudja, mit nevez hülyítésnek a kérdező…

Nagyon relatív ez is.

Évekkel ezelőtt randiztam egy sráccal, aki alacsony volt, és emiatt fenntartásaim voltak randi előtt is, de belementem, mert nem volt vesztenivalóm, ő pedig nagyon szerette volna.

Randi után is nagyon gondolkodtam, hogy ez nekem nem fog menni, nagyon zavar a magassága, ő meg már erőszakolta volna rám magát, hogy mikor foghatja meg a kezem, stb. Holott még szó nem volt semmiről, és pontosan tudta azt is, hogy gond a magasság.

Tök indulatosan követelőzött már, és akkor zavartam el. 1 randi volt, és hülyítésnek élte meg, holott nem az.

Úgyhogy kérdező, ki tudja, te miért és milyen stílusban szólsz..

Azt pedig fogadd el, ha a szemüveg nem tetszik. Nem köteles elfogadni téged, ha találhat megfelelőbbet.

2022. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!