Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
 321/340 anonim ***** válasza:
100%

"és le tudnál feküdni egy orbán viktor szintű emberrel, ha tökéletes teste lenne számodra."

"honnan tudjam, hogy neked a kettő együtt fontos?? Nem ismerlek...,"

A kettő lazán kizárja egymást. De persze, a válaszadó a 2bites....

2022. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/340 A kérdező kommentje:

#319 "A társkeresés nem olyan piac, mint a többi, de bizonyos elemei fellelhetőek."


Ez nyilván igaz, de ettől még az alap mentalitás szinte ugyanaz. Mindig van jobb, nagyobb, szebb, tökéletesebb, jön majd egy újabb illúzió, ami pont ugyanakkora hazugság, mint az előző, de ez nem számít, te most csak hidd el, hogy itt és most neked többre van szükséged, MERT MEGÉRDEMLED(!), ezért nem lehet megelégedni azzal ami csak... Jó, megfelelő. A folyamatos hajtásra buzdítás mindegyiknek az alapját képezi, és ez a problémás része.

2022. márc. 17. 20:28
 323/340 anonim ***** válasza:
89%

322, ha a lakaspiacnál maradunk és ráillesztjük a kommented, akkor láthatod, hogy van aki boldog egy panelban, sőt esze ágában nincs házat venni. Mi párommal korábban panelban laktunk, most egy kis két szobás családi van apró udvarral. Mire gyerek lesz egy nagyobb családi, nagyobb udvarral a cél. És az lesz a végleges. Másnak nem hiányzik a két gondozás és egyéb házzal járó plusz, így jó a panel. Az idősebbek is eladják általában a nagy családit és kissé családi/panel lesz a megoldás.

Tehat,változó igények vannak.

2022. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/340 anonim ***** válasza:
100%

322!

Itt is látszik a felszínességed.

Ha szeretsz valakit akkor nem fogod lecserélni újabbra, csak ha már nem működik az adott kapcsolat.

3 évig fixen ugyanaz a telefonom, hiszen ennyi idő alatt használódik el. Hiába jönnek ki addig újabb és újabb készülékek

2022. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/340 anonim ***** válasza:
86%
Többek között jónak a hajhászása és a hit, hogy MEGÉRDEMLEK egy helyes, normális pasit vezetett oda, hogy végre egyszer az életben lett normális kapcsolatom.
2022. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/340 A kérdező kommentje:

#323 De a médiából folyamatosan ömlik ránk a nyomás, hogy hajtani kell, nem lehet megállni, mert ŐK tudják, hogy neked bizony KELL a jobb, és olyan nincs, hogy te megelégedhetsz. Ezt tolják mindenhonnan, legyen szó pénzről, szociális státuszról, párkapcsolatokról. Ez végtelenül káros hozzáállás, mert az ő szempontjaikon kívül, tehát hogy folyamatosan irányítható lesz az ember és sok profitot termel az óriáscégeknek szorgalmas fogyasztóként, semmi más haszna nincs, csak tönkreteszi, kizsigereli az embert. A mértékletességre van szükség, tudni kell, hogy mi az, ami már elég jó, ebben teljesen egyetértünk, én is így gondolom.


#324 De én nem ezt gondolom ám, én csak arról beszéltem, hogy EZ a mentalitás az, amire épül a mai kapitalizmus és a mai párkapcsolati piac is, és ez egy hibás kiindulópont. Én a felszínesség ellen vagyok, leírtam, hogy a személyiség ezerszer fontosabb bármi másnál, akár a külsőnél.


#325 Érdekes, amikor én azt mondtam, hogy meggyőződésem, hogy jelenleg is "megérdemelnék" egy számomra vonzó nőt, akivel egy hullámhosszon vagyunk, akkor kiröhögtek és önfejlesztéssel dobálóztak. Úgy látszik, amit szabad a nőknek, azt nem szabad a "lúzereknek" (értsd: a férfiak kevésbé szerencsés csoportjainak).

2022. márc. 17. 22:52
 327/340 anonim ***** válasza:
96%
Képzeld, mögöttem is van rohadt sok önfejlesztés.
2022. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/340 A kérdező kommentje:
Hát jó neked. :c Én a 172 centimmel, 55 kilómmal sosem fogom megütni azt a szintet, amivel egyáltalán meccsbe kerülhetnék. Nincs az az önfejlesztés, ami kompenzálhatóvá teszi az ekkora a hátrányt. Ha valakinek szerencsétlen genetikája van férfiként, annak szinte esélye sincs a normális életre. Marad a beletörődés.
2022. márc. 18. 00:27
 329/340 anonim ***** válasza:
95%

328


Én a 168cm-el és a 60 kilómmal nem érzem, hogy akkora hátrány lenne...ezek miatt soha nem kezeltek alacsonyabb rendűként a nők, és a jelenlegi barátnőm sem. Van egy ismerősöm, aki talán még nálad is piszkafább, neki is van barátnője..és egyikünk se gazdag.


Tehát a magasságra (bár mondjuk valóban hátrány lehet, ha 160cm alatt vagy), meg a súlyra fogni értelmetlen..


22F

2022. márc. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/340 anonim ***** válasza:
95%

Párom szintén 168, ő túlsúlyos sajnos.

Húgom párja 166, ő jó kondiba volt, mikor 2 éve összejöttek, de azóta ő is erősen elhízott.

A magasság kevésbé hátráltató, mint a súly, de testépítéssel pl remekül lehet tömeget növelni. Ráadásul minden téren jót tesz.

2022. márc. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!