Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai férfiak akarnak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak akarnak még komoly párkapcsolatot és összeköltözést, esetleg családot?

Figyelt kérdés

Mindig úgy képzeltem, hogy lesz egy férfi az életemben, akivel egymást kerestük, összeházasodunk és családunk lesz.

Mondhatni nagy álmaim voltak az élettel kapcsolatban, de lehet a legtöbb ember számára ez mind megvalósul előbb-utóbb.

Már tizenévesen kerestem azt az egyet, és úgy voltam vele, még van időm, majd jön és nem keseredtem el, ha nem jött össze egyikkel-másikkal.

Most már kezdem úgy érezni, hogy a lehetetlent szeretném.

Ő is másra vágyik, meg ő is, meg ő is...

Ha nem találom meg a párom, minek ez az egész felhajtás és szenvedés?

Fölöslegesen születtem meg?


2022. márc. 17. 15:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
74%

Így igaz, szinte csak olyan példát tudok felhozni ahol a nő minden ok nélkül félrement, lelépett még olyan esetben amikor akár anyagilag is a párjától függött. Nincs olyan barátom, haverom haverom akinek jelenleg évek óta tartó, boldog kapcsolata lenne, akit ne csalt volna meg a párja. Egészen a abszurd, morbid sztorik is vannak e téren.

Ezért nem hiszek már ebben és főleg akkor nem ha egy nő írja ki a hasonló kérdéseket...

Én is azt hittem, hogy boldog kapcsolatban élek, hogy a páromban megbízhatok, hogy neki mindent elmondhatok, hogy minden problémát meg tudunk oldani közösen. Nagyobbat nem is tévedhettem volna.

2022. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
72%

8,5 éve vagyok a párommal nőként, és soha nem csaltam meg, és eszemben sincs elhagyni.


Megcsalásra nem létezik elfogadható ok, viszont ha valaki úgy fogalmaz, hogy "ok nélkül lelépett", az már alapból nem valószínű, hogy normális ember. Szakítani bárki szakíthat, semmi gond nincs vele, ha gerincesen a szemébe mondja a másiknak, és nem egyik napról a másikra eltűnik. Oknak meg még annyi is elég, hogy nem érzi azt, amit kéne, nem szeretne a másikkal lenni. Szíve joga mindenkinek.


Én egyaránt tudok felhozni az ismerőseim közül példákat női és férfi megcsalásra, gerinctelenségre is.


Ez a nőgyűlölet meg egész egyszerűen gusztustalan, és kikérem magamnak.

2022. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Mi a nőgyűlölet az igazságban?

ÉN ezt tapasztaltam, az ÉN ismerősi körömben ezt láttam.

Ezek tények, nem azért írom mert bármi bajom lenne a "nőkkel". Nem is lehet ilyenről beszélni, hogy nők, mert nem egy homogén csoport és ezt pl. ezen az oldalon is rendszeresen felhozzák.

2022. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
59%

"Nem is lehet ilyenről beszélni, hogy nők, mert nem egy homogén csoport"


Akkor ne is nyilatkozz úgy. :D

"Ezért nem hiszek már ebben és főleg akkor nem ha egy nő írja ki a hasonló kérdéseket..."


Azért ez kemény azok után, hogy azt állítod, hogy nincsenek nemi előítéleteid, és nem tartod homogén masszának a nőket.

2022. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert többynire tudják, hogy A, a nők választanak; B, a mai válási-megcsalási statisztikákat nézve nem éri meg ebbe belemenni.
2022. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem tartom őket homogén masszának, de az akkor is tény hogy az ÉN ismerőseim között csak az fordult elő hogy a nő ment félre és lépett le. Ezen mit kell most vitatkozni? Nem értem...

Emiatt írtam hogy SZÁMOMRA egy nő által kiírt ilyen jellegű kérdés furcsa, mivel az én tapasztalataim nem túl jók...

2022. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Szeretnék majd, csak tőlem nem akar senki semmit.

21F

2022. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

37-es, én ugyanezt mondhatom el sajnos.

30 évesen még úgyse kellek már senkinek, pedig szeretnék családot... viszont nem merek szülni, mert nem bízok senkiben a rengeteg csalódás után.

2022. márc. 19. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!