Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai férfiak akarnak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak akarnak még komoly párkapcsolatot és összeköltözést, esetleg családot?

Figyelt kérdés

Mindig úgy képzeltem, hogy lesz egy férfi az életemben, akivel egymást kerestük, összeházasodunk és családunk lesz.

Mondhatni nagy álmaim voltak az élettel kapcsolatban, de lehet a legtöbb ember számára ez mind megvalósul előbb-utóbb.

Már tizenévesen kerestem azt az egyet, és úgy voltam vele, még van időm, majd jön és nem keseredtem el, ha nem jött össze egyikkel-másikkal.

Most már kezdem úgy érezni, hogy a lehetetlent szeretném.

Ő is másra vágyik, meg ő is, meg ő is...

Ha nem találom meg a párom, minek ez az egész felhajtás és szenvedés?

Fölöslegesen születtem meg?


2022. márc. 17. 15:00
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

17: Jogos, az egy átlag aluli csávó volt a blackpill hőskorából.


Itt egy átlagos férfi, akinek a kinézete elég volt arra, hogy férfiak körében sikeres influencer legyen:


[link]

2022. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
52%
Na ő akarna családot alapítani, csak nem tud, mert alacsony és ránőtt a sapka a fejére
2022. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez a pasi az átlag alja, mondjuk 5ös, ha számozni akarunk. Neki se lehet egyszerű, de nem is esélytelen, ha amúgy rendben van. Bár ezen a képen elég ijesztő, mogorva fejet vág.

Én azt látom az oviban, hogy a férfiak többsége átlag Józsi, átlag Máriával. Szóval...

A korábbi csúnya srác valóban nagyon rossz esélyekkel indulna.

2022. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
50%

Ez a pasi full közepes, ha nincsenek irreális elvárásai és/vagy valami hatalmas mentális defektje, akkor simán találhat párt magának.


Mondjuk azt beismerem, hogy én pl. rá se néznék soha, de eleget küzdöttem azért, hogy ezt megtehessem.

2022. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Alessandro10 ***** válasza:
95%

Dettó, mint a 11-es.Komoly kapcsolatot, családot akartam, ami meg is adatott egy rövid időre, aztán a feleségem elhagyott.Ő nem vette komolyan.

Szerencsére nem volt közös gyermekünk.

Úgyhogy azért lehet találni olyan férfit aki azt szeretné amit Te. 🙂

2022. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
49%

Igen, akartam.

Vágytam egy normális lányra, akivel szeretjük elfogadjuk egymást, akivel összeköltözünk, együtt családot alapítunk, akivel kitartunk egymás mellett jóban rosszban. Olyan idillt, mint ami a szüleimnek pl. megadatott. Hosszú házasságot, gyerekeket, családi ház stb.

De ez csak illúzió, ilyen nem létezik és erre már én is rájöttem. A mai kapcsolatok 99%-a kamu és haulzugság.

2022. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
55%

26


De igen, létezik. 8 és fél éve élek ilyen kapcsolatban. Nem kamu és nem hazugság a kapcsolatom, és nem hiszem azt sem, hogy valami olyan hópihe vagyok, hogy a kapcsolatok 1%-át teszi ki pont az én kapcsolatom.

2022. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Alessandro10 ***** válasza:
89%

De sokan hiszik azt, hogy boldog kapcsolatban élnek! 😄

Csak azért írom, mert én is ebben a tudatban voltam.

Aztán amikor évek múlva kiderül, hogy a ferj/feleség már jó ideje csalja a másikat, akkor jön a nagy pofáraesés.

Jönnek a: Jaj, hát én soha nem gondoltam volna róla, hogy képes lenne ilyesmire! ", meg hasonló gondolatok.

Nekem is azt mondta,hogy soha nem tenne ilyet velem.

Elhittem neki.


Ui.: Tisztelet a kivételnek! 🙏

2022. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
20%
Te olyan szinten vagy rosszindulatú, hogy őszintén remélem, hogy soha többé nem lesz párod.
2022. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Alessandro10 ***** válasza:
96%

Sajnálom, ha valakit megbántottam ezzel, de sajnos az ismerőseim között több tucatnyi ember van, aki azt gondolta boldog párkapcsolatban él és aztán mégis elhagyta őket a párjuk. Rokonaim közül is volt olyan, hogy a férj is megcsalta a feleségét, meg fordítva is előfordult. Meg olyan is volt, akit előző nap még imádott a párja, másnap pedig szakítottak.


Engem nem csalt meg a feleségem, legalábbis nem tudok róla.

Viszont az utolsó este még hosszan megcsókolt és hozzám bújva aludt el, másnap pedig közölte, hogy elköltözik.

Soha nem mondta meg miért döntött így.

2022. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!