Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadhatnám el hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadhatnám el hogy a túl magas elvárásaim miatt lehet soha nem találom meg Életem párját?

Figyelt kérdés
28/F

2022. márc. 20. 18:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:
Minden ember más,szerintem ezt nem lehet így kijelenteni tényszerűen :)
2022. ápr. 15. 10:03
 52/73 anonim ***** válasza:
90%
mindenki más. viszont jó esetben fejlődni szeretne az életben. fejlődni pedig új ingerektől lehet.
2022. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 A kérdező kommentje:
Értem,ez nem túl jó hír szàmomra.
2022. ápr. 15. 10:12
 54/73 anonim ***** válasza:
90%

te nem szeretnél? akkor ezen kéne dolgoznod. nagyon sablonos mondat, de tényleg ez az egy életed van, ki kell használni és élvezni. rajtad áll, hogy húsz év múlva majd azt gondolod, hogy igen, tetszik, vagy sajnálod, hogy telnek az évek és semmi jó nem történik. persze egyszerűbb nyígni, sokan ezt teszik.

az elvárásaid egy része szerintem nem furcsa. de a párkapcsolatok elején még természetes, hogy vele vagy nagyon sokat, viszont a bezárkózás nem vezet jóra.

2022. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 A kérdező kommentje:

Nem zàrkózom be ,csak nem igazàn szeretem az embereket,mert àltalában csak bántanak.

Màs vagyok mint a többi ember,és úgy érzem nem is kell olyannak lennem mint a ők,mert ahogy làtom magam körül milyenné vàlnak az emberek,jobb ha nem tartozom közéjük :)

2022. ápr. 15. 10:34
 56/73 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy ezek olyan elvárások, amik idővel mind változhatnak. Pl. most nem szeretne kutyát, de lehet később bekattan neki valami, és nagyon fog akarni, vagy akár így a gyerek témában, itt az a kérdés, hogy fogsz e tudni akkor te (is) alkalmazkodni hozzá? Vagy akár a tetkókhoz... Szerintem ha ezek válóokok a megcsaláson kívül (természetesen), akkor inkább egy birtokló kapcsolatban szeretnél te élni, na meg ez így elég felszínes is. Az meg egyenes hajmeresztő, hogy kitételnek szabod hogy soha ne hazudjon... ...
2022. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
nem kell olyannak lenned, mint másnak. de téged nem is érdekelnek más emberek? mert te is írtad, hogy különbözőek vagyunk, ebből következik, hogy van köztük olyan, akivel megtalálhatod a közös pontot.
2022. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:

Csak azt várom el amit én tudok nyújtani ,nem többet.

Az oldalon mindig ezt olvasom,hogy a nők is csak azt várják el amivel ők is rendelkeznek.

Szóval úgy érzem hogy ha nekik lehet akkor nekem is.

Ennyi erővel nekem is bekattanhat valami ,az hogyan esne mondjuk neki?

A gyerek dolog nagyon fontos egy nő életében ,és sajnos ez olyan dolog amit nem lehet félvàllról venni,szóval akkor valószínű nem maradnék vele ,mert azt se akarom hogy őneki gyereknélkül kelljen élni,de azt sem hogy nekem pedig gyerekkel.

2022. ápr. 15. 10:58
 59/73 A kérdező kommentje:

Érdekelnek más emberek ,de csak a kedves,rendes,megértőek.

Nem foglalkozom rosszindulatú,beképzelt egyénekkel,mert csak fájdalmat tudnak okozni.

Sajnos az előbbiből elég kevés van.

2022. ápr. 15. 11:03
 60/73 anonim ***** válasza:

"elég kevés van"

De van!

Keresni kell, és megtalálod.

2022. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!