Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadhatnám el hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadhatnám el hogy a túl magas elvárásaim miatt lehet soha nem találom meg Életem párját?

Figyelt kérdés
28/F

2022. márc. 20. 18:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:

Pàrt tudok találni,de én boldogtalan leszek ha nem olyan a személyisége mint az enyém.

Tudom hogy csak a csoda marad,de minek adjak lejjebb ha eddig megtettem és nem volt jó ?

Inkább vagyok egyedül,mint hogy szenvedjek valaki mellett.

2022. márc. 21. 12:58
 42/73 anonim ***** válasza:
Szerintem így is több esélyed van, mintha ugyanezeket várnád el nőként.
2022. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:
A gyerek kérdés miatt nem ,mert több férfi van aki nem akar gyereket ,mint nő.
2022. márc. 21. 13:23
 44/73 anonim ***** válasza:
91%
Nem. A nők biztosabbak ebben, mert övék a felelősség. A férfiak általában "fence-sitter"-ek, akiknek mindegy, és könnyebben gondolják meg magukat akármelyik irányba.
2022. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 Laylah ***** válasza:
A listából majdnem minden stimmel rám. Viszont napi 1-3 szál cigit azért elszívok, és ha nagy ritkán úgy van kedvem, megiszom egy pohár bort, mert jól esik. Hazudni nem szoktam - de most sem írtam igazat. :) Mondhatni, a csúsztatás, szándékos félrevezetés mestere vagyok, mindig úgy fogalmazom meg a dolgot, hogy benne legyen az igazság, de a másik egyértelműen félreértse. Szerencsére ritkán kell alkalmaznom, egyrészt, mert igyekszem őszinte és becsületes lenni, másrészt pedig sikerült olyan párt találnom, aki elfogadja, ha valamiről nem akarok beszélni.
2022. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
95%

Hát erre már csak egy népi bölcsességet tudok mondani:


Válogatós f@sznak kutyában a helye. :)

2022. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
90%
Nálam a túlzott ragaszkodás miatt estèl ki, és azért mert nem akarsz állatot a lakásba. Ja meg van tetkom is, bocs.
2022. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 A kérdező kommentje:
Semmi gond,biztos van olyan férfi akinek ezek a dolgok tetszenek :)
2022. márc. 22. 09:29
 49/73 anonim ***** válasza:
9%

Jól teszed.Nem vagy és soha ne is légy megalkuvó

Kevés olyan ember van akiről írsz!

Ki kell várni!Mert ha megalkuvó lennél elveszítenéd önmagad és boldogtalan lennél.

2022. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
90%
túl fiatal vagy, ha azt gondolod, hogy évtizedeken keresztül kibírja valaki, hogy csak egymásnak vagytok. az életben kell motíváció.
2022. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!