Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadhatnám el hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadhatnám el hogy a túl magas elvárásaim miatt lehet soha nem találom meg Életem párját?

Figyelt kérdés
28/F

2022. márc. 20. 18:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 A kérdező kommentje:

Ha engedek akkor boldogtalan leszek,ha nem akkor pedig egyedül.

Itt úgy érzem nincs jó vàlasztás.

2022. ápr. 26. 10:38
 72/73 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet kész lista alapján párt találni, mert mindig találsz olyan paramétert, ami miatt kiesik. A "hazugság" relatív, írásodból nekem úgy tűnik teljesen eszement dolgokon lovagolsz, biztos vagyok benne, hogy te is hazudtál már az életedben, például azért, mert nem akartál épp valamiről beszélni, avagy nem azzal a személlyel, aki kérdezte.


Ami viszont ennél is nagyobb probléma, hogy nem vagy szocializált, nem tudsz emberekkel beszélgetni, cserébe csúnya, gonosz, romlottnak tartod őket, akik csak bántanak. Szörnyű baráti közeged lehet, ha így gondolkodsz róluk!


Másik probléma, hogy nem akarsz fejlődni, minden legyen úgy, ahogy van, semmi újat nem szeretnél kipróbálni, sehová nem szeretnél eljutni. Nyugdíjasoknál talán még ez elfogadható, de fiatalon, 28 évesen nem. Minden nap érdemes fejlődni, mind a magánéletben, mind szakmában. Hogyha négy fal között szeretnéd tölteni egész életed, arra bőven elég egy szobanövény.

2022. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nagyon félreértetted a személyiségemet,de màr nincs kedvem magyarázkodni,elég ha annyit tudsz ,hogy nem úgy van ahogy elképzeled :)
2022. ápr. 27. 09:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!